Problem Sa Uhom - Pomoc

filipos

Ističe se
Poruka
2.087
S obzirom da VET AID vise ne radi, a i da radi ne izlazi na teren, trebao bi mi neko ko bi mogao da dodje na Miljakovac 1 sa instrumentom sa kojim se gleda uho jer pas lutalica stalno cese uho, trese glavom i cvili, a ja nemam kola da ga vodim kod veterinara, a u pitanju je veliki pas, a i nisam u materijalnoj situaciji da platim to. Ne mora da bude veterinar, nego neko ko ima tu spravu, da bi se videlo da li je popino prase ili upala uha.

Nadam se da ce neko moci da mu pomogne.

HVALA UNAPRED
 
ako je popino prase mora da ode do mojeg kolege ili koleginice
ali ako nije i ako je upala uha zbog prljavstine koja se nalazi u njemu onda 3%hidrogen da se ispere uho nebrini nista samo sipaj i obuzdaj psa na par sekundi da izsisti
odes do apoteke i kupis streptomicin i spric razredis ga sa destilovanom vodom i subkutano ga aplikujes 1gr ce biti dovoljan
i naravno ako je upala jaca tj ima otoka onda se dodaju i oblozi od rivanola da otok splasne
sve sto sam naveo ima da se kupi u apoteci za ljude i nije skupo sve zajedno je oko 300kinti:mrgreen:
 
Osvetli onom lampicom, ima ih sad na svakom drugom upaljaču, to je uzan snop svetla i možeš lepo da vidiš šta je u pitanju. U svakom slučaju, možeš da probaš da mu nakapaš malo 3% hidrogena u uvo, upalu bi trebalo da ublaži a ako je i popino prase, trebalo bi da ispadne dok bude stresao glavom. Samo moraš da budeš 100% siguran da nije krpelj.
 

Back
Top