Mijatovacki vir
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Mijatovacki vir

Obećava
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Mijatovacki vir

Moze li neko objasniti kako iz Paracina da dodjem do ovog mesta, posto su mi ga svi nahvalili, i ako neko zna sta se tamo moze ocekivati od ribe... Hvala unapred!

Zainteresovan član ninjoslav (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Mijatovacki vir

Koliko ja znam potoje takozvana dva mijatovacka vira. Jedan je na putu Jagodina Cuprija u Mijatovcu , a drugi je na autoputu kod mosta na Moravi. Kazi koji te interesuje

Obećava
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio ninjoslav Pogledaj poruku
    Koliko ja znam potoje takozvana dva mijatovacka vira. Jedan je na putu Jagodina Cuprija u Mijatovcu , a drugi je na autoputu kod mosta na Moravi. Kazi koji te interesuje
    ma interesuju me oba pecao bi belu ribu znaci koji je bolji, samo nemam tacnu informaciju dge da idem!! prodjem kroz cupriju pa jos pravo prema jagodini i onda??
    jesi pecao tamo?

Obećava
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

aco bio ja pre neki dan. dodjesh do shljunkare u cupriju i samo nastavish pravo. predjesh branu, pravo i tu si. to ti je sa cuprijske strane morave, a moze i kad predjesh cuprijski most, prodjesh jednu lepu kucu sa desne strane, pa odmah levo... tamo nisam bio, a ovamo, bar gde sam ja pecao, plitko. hvatao sam samo beovicu i po koju sitnu kljunaru.

Obećava
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio Paracin Pogledaj poruku
    aco bio ja pre neki dan. dodjesh do shljunkare u cupriju i samo nastavish pravo. predjesh branu, pravo i tu si. to ti je sa cuprijske strane morave, a moze i kad predjesh cuprijski most, prodjesh jednu lepu kucu sa desne strane, pa odmah levo... tamo nisam bio, a ovamo, bar gde sam ja pecao, plitko. hvatao sam samo beovicu i po koju sitnu kljunaru.
    hvala na informacijama!!

Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio ACAPN87 Pogledaj poruku
    ma interesuju me oba pecao bi belu ribu znaci koji je bolji, samo nemam tacnu informaciju dge da idem!! prodjem kroz cupriju pa jos pravo prema jagodini i onda??
    jesi pecao tamo?
    I onda kad dodješ ispred onog otpada skrenes na makadam desno. Još stoinu metara si na vodi. Pored vikendice desno (uzvodno ti je voda brža) Tu se može upecati lep skobalj (na sredini vode imaš jedno ostrvo) Nizvodno od vikendice imaš veliki vir. Ispred vira su dobra mes mesta za mrenu i skobalja, a ako voliš da blinkerišeš ima i somova. Prošle godine sam bio prisutan kad je jedan jagodinac ulovi komad od 24 kg. Skroz nizvodno ima takodje dobrih messta za plavce,
    Ove godine nisam još išao tamo, ali sam prošle prolazio solidno zadovoljavajuće.

Obećava
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio ninjoslav Pogledaj poruku
    I onda kad dodješ ispred onog otpada skrenes na makadam desno. Još stoinu metara si na vodi. Pored vikendice desno (uzvodno ti je voda brža) Tu se može upecati lep skobalj (na sredini vode imaš jedno ostrvo) Nizvodno od vikendice imaš veliki vir. Ispred vira su dobra mes mesta za mrenu i skobalja, a ako voliš da blinkerišeš ima i somova. Prošle godine sam bio prisutan kad je jedan jagodinac ulovi komad od 24 kg. Skroz nizvodno ima takodje dobrih messta za plavce,
    Ove godine nisam još išao tamo, ali sam prošle prolazio solidno zadovoljavajuće.
    hvala!! ima li gde babubuske tamo?

Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Ima
    Kad naidjes na vodu tu ti je jedna vikendica. Ispred nje sam imao solicne babusane. 400 500 g (prosle sezone).
    Takodje na ivici samog vira ima lepih komada

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •