Muzika za tople dane...

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Drugari,

Vidim smorili ste se sa vec postojecim temama. Tacno, dosadne su, prezvakane, proste i guse, pa zar nije tako? Evo, ovaj, hoce na Exitu neke gluposti, ovaj kao napravio novu gitaru, a takvu moze da kupi kod Kineza i da ne pricam dalje. Srecom, tu je vasa Liza, da vas malo osvezi i razgali vasa topla srca.
Ne znam da li sam vam spominjala da sam nasla decka? Pa, jesam. I to je za ljude. Jack i ja nismo mogli da funkcionisemo vise, ipak, meni je Kosovo u srcu, a on ide tamo da zabavlja Siptare. Ne dolazi u obzir! Morala sam da raskinem. Evo, sada sam bas htela da vas pitam: Koju muziku preporucujete za tople letnje dane? Imali smo ove vrucine, mada je meni bilo prijatno na mojim jahtama, ali mi je Mama rekla da je u Srbiji paklena vrucina. Iako smo imali malo osvezenja, vec vidim da se Sunce sprema da raspali rostilj jos koji put. :cool:

Koju muziku preporucujete za naredne sparne dane? Narodnu, rok, turbo folk, metal, latino, pop, etno ili punk, mozda neko kolce?:cool:
 
Cekaj zar ti nisi bila sa Brusom V. ..?
Nisam u toku vise...

Inace sto se tice muzike za tople dana,
mozda neka kubanska, kolumbijska,
uopsteno juzno americka,
(ali da bude kvalitetna,
ne neki njihov moderni turbo folk...)...
 
Nije bitno koja je muzika sve dok sam u mogucnosti da prekinem onu koja mi se ne svidja a pustim onu koja mi se svidja.
I naravno sve dok je ne slusam sa onom koja mi se ne svidja a slusam sa onom koja mi se svidja.
Kapirate ;)
 
Poslednja izmena:

:thumbdown:
Poslusaj Limp Bizkit - Full Nelson....To ce ti se dopasti....:rotf:

Zesce sranje kao i bend,to i Linkin Park slusaju ljudi do 14 godina.ljudi su kao neki derposi!!
shto bi reko kosta iz antidota death metal je letnja muzika

To se ceni,pametno covek zbori!!:)


Preporucujem!!

Emir Hot je do jaja

Nikad cuo,verovatno neki comi!!

Goga Sekulic - Volela bi sestra da joj dodje brat ... najjaca je pesma za ovo leto 2008. ...


8) :-o :o
Ubiti,osakatiti (ne tebe vez Gogu)!!;)

Za vrele noci bez sna H.I.M. siguran sam da nema nista bolje inace metl svakodnevo treba slusati:evil:

Derposi takodje zika za decu!!;)
Sevćet - Mađija

Takodje ubiti,osakatiti!!
Rock, rock, rock, rock, rock, rock i za tople i za hladne dane....

Nije los izbor,neki Hard Rock bi bio prava stvar!!


I za tople i za ladne dane lek je *******...Cimam se Sinan Sakic,Saban Saulic,Mitar Miric,Jasar Ahmedovski,Mile Kitic...

Qq majko mila!! :dash::dash::dash::dash::dash::dash::thumbdown::thumbdown:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top