MOC ZELJE???

sherie_lady

Obećava
Poruka
84
Toliko knjiga je napisano o tome- MOC ZELJE...
U medijima stalno citam price o ljudima koji su uspeli u zivotu i za to duguju veri u moc zelje...
Da li je to bas tako??? Kakva su vasa iskustva? :?::?::?:
Dugo sam verovala da ako nesto stvarno, ali bas stvarno, onako odistinski zelis, a pritom je to nesto i realno dostizno, da ce ti se ostvariti. Ali, onda sam se malo i razocarala, kad sam videla da to ne funkcionise bas uvek, ma koliko nesto zelela...
Zanima me sta vi mislite o tome???
 
pa sad.....nikad nisam imala neku zacrtanu viziju sebe, da bih bila nešto razočarana posebno. htela sam da završim fax -uradila sam to. magistratura, doktorat...ovo poslednje još nisam dovršila, jer možda ne želim dovoljno to da uradim...
decu sam želela i imam ih. i dobrog čovek....
ne znam na šta misliš tačno, ali ukratko - zbilja mislim da je sve što hoćeš dostižno, ali bogami sa dosta truda.
 
E cool tema....
Pa shto se tiche mene, taj princip i uspeva....
Pazi, pochela sam da treniram, nakon pauze od godinu dana, tj. trenirala sam rukomet, pa sad odbojku, i kako sam krenula rekla sam sebi da cu ici, i postici ono shto zelim, danas to se polako, i nesmetano ostvaruje, moja zelja je toliko jaka, da zaista zelim da uspem u svemu shto mi se pruzi prilika.....
 
Toliko knjiga je napisano o tome- MOC ZELJE...
U medijima stalno citam price o ljudima koji su uspeli u zivotu i za to duguju veri u moc zelje...
Da li je to bas tako??? Kakva su vasa iskustva? :?::?::?:
Dugo sam verovala da ako nesto stvarno, ali bas stvarno, onako odistinski zelis, a pritom je to nesto i realno dostizno, da ce ti se ostvariti. Ali, onda sam se malo i razocarala, kad sam videla da to ne funkcionise bas uvek, ma koliko nesto zelela...
Zanima me sta vi mislite o tome???

zelja kao i molitva nemaju apsolutno nikakvog uticaja
pomiri se sa tim :ok:

realno dostizna stvari se desavaju upravo zato sto i jesu realo dostizne
nezavisno od gore-navedenog
 
jeste da nije dovoljna, treba imati ono 1% potencijala do uspeha. ali ako neko nesto cvrsto zeli i ima taj 1% on ce uspeti. jel dok nesto zelimo mi mastamo o tome, to nam daje neku nadu i na kraju dovede do uspeha......;)

Nada te sigurno nece dovesti do uspeha,vec rad(trud ili kako vec).

Malo stvari ce doci samo ako zelis,cak i ako je ta zelja ne znam koliko velika(osim mozda nesudjenog bogatstva koje ti stize od daalekog preminulog rodjaka blaa)
 

Back
Top