Koja je razlika u ceni plina po Srbiji ?

Dobro, na vestima rekoše svuda 54, sad ako oni lažu...

54 јесте званична цена, али пумпаџијама нко не брани да одступе од те цене... нпр на ОМВу у Панчеву Д2 је 98,4, а на том истом ОМВу на Нишком ауто-путу је чини ми се око 101-102дин. Те две цене сам видео исти дан у размаку можда сат и по времена тако да оно... систем понуде и потражње је чудо :)
 
Znaci Beograd je najskuplji. Sve mi se cini da su pumpadzije napravile neki koleterarni sporazum samo za Beograd
a115.gif
 
У Београду је СВЕ скупље не само гориво... у последње време сам имао доста прилике да по Србији ручавам у ресторанима... без претеривања, али онолико колико сам дао у БГу за две особе толико сам пре неки дан платио у Нишу за четири. Исто је и за гориво... шта више рећи кад ОМВ нема исте цене на свим својим пумпама...
 
У Београду је СВЕ скупље не само гориво... у последње време сам имао доста прилике да по Србији ручавам у ресторанима... без претеривања, али онолико колико сам дао у БГу за две особе толико сам пре неки дан платио у Нишу за четири. Исто је и за гориво... шта више рећи кад ОМВ нема исте цене на свим својим пумпама...

Kad je u pitanju Nis,bas je obrnuto-sve je skuplje,pogotovo tehnika a plate jad i beda.
Plin na OMV u Nisu 54 jos pre 10-ak dana.Razlika u ceni plina je toliko mala da ne vredi da tupimo o tome.
 
Ја када сам видео да је литар киселе 80дин нисам имао шта више да гледам... у БГу није нигде испод 110-120дин, а то је 50% више ;) Могуће је да је у Нишу техника скупља, то ми је чак неко одатле и причао, али сам схватио да је Паком побио све у том округу и да је сад звекнуо цене...
 
Procesljaj temu Cene goriva u Srbiji i svetu,mislim da ima kolike su akcize na plin i gorivo.

Ја када сам видео да је литар киселе 80дин нисам имао шта више да гледам... у БГу није нигде испод 110-120дин, а то је 50% више ;) Могуће је да је у Нишу техника скупља, то ми је чак неко одатле и причао, али сам схватио да је Паком побио све у том округу и да је сад звекнуо цене...

Puno stvari sam narucivao iz Beograda od tehnike,a kafane su jeftinije-namestaj je oko 350din [Tikveska Smederevka i kisela]
 
Procesljaj temu Cene goriva u Srbiji i svetu,mislim da ima kolike su akcize na plin i gorivo.



Puno stvari sam narucivao iz Beograda od tehnike,a kafane su jeftinije-namestaj je oko 350din [Tikveska Smederevka i kisela]

Ne želim da tema krene u pogrešnom pravcu, ali činjenica je da je Beograd država u državi... Za njih sve specijalno, svega mora da ima, sve mora da je jeftinije... Čak i ako odbiješ prevoz do krajnjih tačaka zemlje, opet je bezobrazno jeftinije nego u ostalom delu zemlje...mnogo toga...
Beograđani izvinite, ali tako je...
 

Back
Top