LAŽNI INTERVJUI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Evo napisaću vam dosta lažnih tj. izmišljenih intervjua sa političarima:

Kako TRT televizija nezvanično saznaje predsednik PUPS-a, Jovan Jebibabić je prvobitno predložen za ministra za omladinu i sport:

Novinar TRT: Gospodine Jebibaću, da li je to istina ?

Gospodin Jebibabić: Jeste ali to nisam prihvatio zato što smatram da sam ipak malo star za takvu funkciju.

Novinar TRT: Gospodine Jebibabiću, a šta biste prvo uradili da ste izabrani na tu funkciju ?

Gospodin Jebibabić: Prvo bih proradio na sportu i rekreaciji, dakle vežbe, razgibavanje, trčanje uz Moravu, trčanje niz Moravu i te stvari.

Novinar TRT: Gospodine Jebibabiću, a šta ćete prvo uraditi sad kao potpredsednik Vlade ?

Gospodin Jebibabić: Prvo ću izabrati kabinet u zgradi Vlade, ček....to sam već uradio, prvo ću se zalagati za povećanje plate potpred.....mislim povećanje penzija u Srbiji. I nemojte me više zvati Jebibabiću ! Nisam ja Jebibabić nego Krkobabić. Ja sad mogu samo da ih krkam a da ih ***** eeeeeeeeeee to je pluskvam perfekt.


Gospodinu Aleksandru Vučiću je za malo izmakla fotelja gradonačelnika Beograda. Sa njim je intervju uradio naš poznati novinar Šabanović.

Novinar Šabanović: Gospodine Vučiću, da li se sada osećate izdanim od strane SPS-a ?

Gospodin Vučić: Pa vidite, gospodine Šabanoviću, da vam kažem, gospodine Šabanoviću-da !

Novinar Šabanović: Odakle vi dobijate sve potrebne informacije kojima raspolažete ?

Gospodin Vučić: Gospodine, radi 7. uprava BIA-e još, gospodine.

Novinar Šabanović: Da li ste sada spremni za nove izbore u Beogradu ?

Gospodin Vučić: Gospodine, mi, srpski radikali smo uvek spremni za nove izbore a ja lično sam uvek spreman da postanem gradonačelnik Beograda. Ali nisam se ja rodio u fotelji, nisam ja kao ove demokrate što bi i dušu prodali samo da ostanu na vlasti. Vole fotelje, vole funkcije bre više nego leba da jedu, gospodine.


Za našu televiziju TRT intervju je dao i zamenik predsednika SRS Tomislav Nikolić.

TRT: Gospodine Nikoliću, da li su tačne tvrdnje da su se vaš predsednik Šešelj i bivši premijer Vojislav Koštunica dogovorili da Koštunica ostane premijer i u novoj Vladi ?

Nikolić: Da, tačno je, ali ja za to nisam znao. Oni su se to dogovorili iza mojih ledja.

TRT: Pa što se niste okrenuli ?

Nikolić: Ne mogu, imam išijas.

TRT: Kako ocenjujete ovu novu Vladu koju su napravili koalicija ZEC i koalicija RPS-UPS-PS (Reciklirana Partija Srbije-Ujedinjeni penzioneri Srbije-Palmina stranka) ?

Nikolić: Ma nema od te semafor Vlade ništa ! Gde to može da bude dobra Vlada u kojoj sede Dačić i Drašković, Ljajević i Ugljeni ?


Razgovarali smo i sa visokim (2m) funkcionerom SRS i kandidatom ove stranke za gradskog menadžera Beograda Nemanjom Šarovićem:

TRT: Gospodine Šaroviću, koju ste tačno funkciju vi trebalo da obavljate u novoj vlasti u Beogradu ?

Šarović: Pa vi'te ovako, ja sam trebao da budem novi graCki menadžer na grad Beograd al me mangupi sprečili u tem tako da sad ja s tem neam ništa.

TRT: Šta ćete prvo preuzeti u našem glavnom gradu ukoliko ipak postanete gradski menadžer grada Beograda ?

Šarović: Pa prvo ću renoviram zgradu od GraCku Skupštinu, pa posle ću renoviram moj kabinet, da postavim novi tepisi, kompljuktori, lusteri, i balusteri da mi dobro svetlu u mrak kad izlazim s posla.

TRT: Vi ste planirali da radite celog dana u kancelariji ?

Šarović: Pa da be, ću radim ceo dan i ću bidnem mlogo vredan. Ako treba, će radim i noću, sve za narod. Ja misim da ću bidnem mlogo dobar menadžer na grad Beograd al će vidimo.

TRT: Šta ste još planirali da uradite u Beogradu ?

Šarović: Pa planirao sam da pustim sve svinje, praci, veprovi, guske, šotke, šotani, jarci, koze, ovce, fazani, ćurke, ćurani, pilići i lude krave da se slobodno šetaju po grad-ipak greota da bidnu zarobljeni u kafezi i obori. Pa nije ovo srednji vek. Ovo demokratija, be ! 22. vek bato !

TRT: A kučići ?

Šarović: Kučiki ću sve da poubivam. Kuj će mi moj ?

TRT: Šta mislite kako će na to reagovati društva za zaštitu životinja ?

Šarović: I to me zaboli ***** !

TRT: Da li planirate da izgradite neki novi most u Beogradu ?

Šarović: Pa novi mostovi nismo planirali da pravimo al će zato da poskidjamo sve ograde sa stari mostovi da mogu ljudi slobodno da se bacaju s mos u reke, da se ne muču, da ne moradu da preskaču ogradu kad reše da se samoutepaju.



Gospodja Nataša Sisanović je ponovo izabrana za potpredsednicu Skupštine Srbije:

TRT: Gospodjo Sisanović, isprsili ste te sise ko mače na džigericu....

Nataša: Kako možeš tako da razgovaraš sa mnom ? Sad ću ti ja pokažem tvog Boga ! (uzima bokla s vodom) Pljuuuuuuuuuuuuus ! :hahaha:



Ovih dana je najaktivnija u Skupštini poslanica SRS Vjeverica Radeta. Da čujemo šta je ona izjavila za TRT televiziju:

TRT: Gospodjo Vjeverice, kako ocenjujete ovu novu vladajuću koaliciju ?

Vjeverica: Ocenom 0. To je novi DOS, samo je sada kompletiran SPS-om i još nekim manjim strankama. To je stara-nova izdajničko-strano-plaćenička korumpirana i kriminalizovana do srži koalicija tj. bagra ! Sram ih bilo, sram da im udje ! :hahaha:


Za novog predsednika Vlade Cvetković-Daček izabran je Mirko Cvetković. Da čujemo šta je on imao da nam kaže:

TRT: Gospodine Cvetkoviću, da li očekujete veći životni standard posle vašeg mandata ?

Premijer: (uzima papir) Da, očekujem. Kupiću nova kola, proširiću stan u Beogradu, kupići kuću na Dedinju, kupiću novu kuću u Zaječaru...

TRT: Mislio sam na povećanje standarda gradjana.

Premijer: Aaaaaaaaaa, da, izvinite, pogrešio sam papir. Da, da, biće i toga.

TRT. Kada i kako ?

Premijer: E to ne znam.

TRT: Zašto ste, kao ministar finansija, prošle godine sprečili ukidanje bebi-PDV-a ?

Premijer: Ma šta će nam tolike bebe ? I sada imamo problem oko prebukiranosti vrtića.

TRT: Da ali čak ste i Patrijarhu Pavlu obećali ukidanje tog PDV-a.

Premijer: Ma ko njega šiša, on je sad ionako jednom nogom u vatri.


Bivši premijer Koštunica nije bio mnogo raspoložen za priču ali ipak smo uspeli da dobijemo nekoliko rečenica i od njega

TRT: Gospodine Koštunica, da pitamo i vas da li je tačno da ste se pre izbora čuli sa Šešeljem, da ste ga zvali sa službenog telefona Vlade i da je razgovor trajao sat vremena, kao i da ste tad dobili podršku od njega da ostanete premijer ?

EX P.M: Neeeeeeee, to niiiijeeeeeeeee tačno, a čak i da jeste taaaaačno, to je dozvoljeno novim ustavom. KOSOVO JE SRBIJA !

TRT: Da li znate da BIA i VBA prisluškuju i fiksne telefone u Vladi kao i zaštićene mobilne telefone ministara, tzv. "specijale" i da se sve sazna ?

EX P.M: Eeeeeeeee, toooooooo nisaaaaaaaaam znaaaaaaao. O tome nisaaaam obavešten. Ali to nije važno, važno je da KOSOVO JE SRBIJA !


A Selimir Silić je sada ostao bez ikakve funkcije:

TRT: Gospodine Siliću, kako ćete sad živeti kada više ne možete da kraduckate ?

Selja: A šta tebe boli ***** za to ?

TRT: Zašto ste toliko dugo skrivali onaj ugovor o koncesiji ?

Selja: Tako mi se htelo ! Jel imaš nešto protiv ? I šta ti pitaš svašta ? Ti si bre plaćenik Demokratske stranke, piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, ja ću tebe sad piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, a oću i da te sadžgam i da te nagnam, znaš !

TRT: Da li je istina da ste hteli da nagnate babu i da ste joj hvalili butkice ?

Selja: Ma koju babu bre, šta lupaš ? Ti si narkoman bre, *********************, piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, marš bre u *********************, ti si bre slina, go*no, djubre jedno ! Idi siluj ovce tamo, znaš !!!



Dragan ŠuNATOvac je ponovo izabran za ministra opštenarodne odbrane:

TRT: Gospodine ŠuNATOvac, da li je istina da ste u sedište NATO-a u Briselu ulazili sa zadnje strane na ulaz koji koriste američki marinci ?

Dragan: Ne, to nije istina, u zgradu sedišta NATO-a sam ušao kroz krov a dovezao me je američki helikopter.

TRT: Gospodine ŠutaNOVAC, kako ste vi saznali za predizborni dogovor Koštunice i Šešelja ?

Dragan: Eeeeeeeeeeeee OZNA sve dozna ! A tu je i VBA.



Gospodin Marica Dačić je postavljen za novog ministra za miliciju:

TRT: Gospodine Dačiću šta ćete sad preduzeti povodom afere kofer ?

Marica: Baš ništa.

TRT. Na osnovu čega ste raskinuli sporazum za BG ?

Marica: Pa na osnovu raznih moralnih (čitaj finansijskih), principijelnih (čitaj € $) i političkih (čitaj ucenjivačkih) razloga.

TRT: Da li mislite da se sada Sloba prevrće u grobu kada vidi s kim ste sve formirali Vladu ?

Marica: Uuuuuuuuuuuuuu, prevrće se on odavno.

TRT. Šta ćete prvo uraditi kao ministar za miliciju ?

Marica: Dekretom ću ukinuti mafiju i zabraniću da se gine u saobraćaju !



Razgovarali smo i sa Dačićevim koalicionim partnerom Draganom Betovenom Palmom:

TRT: Koju muziku slušate u slobodno vreme ?

Palma: Slusam Cecu i Seku a planiram da idem na koncerte Betovena, Šopena i Mocarta ali ne stižem zbog posla.

TRT: U kom gradu se bolje osećate, u Beogradu ili u Jagodini.

Palma: Pa bolje se osećam u JagodinU, ima Aqua par pa se lepo izbanjam i posle se ne osecam uopšte. A najbolje se osecam u Končarevu.

TRT: Koji vam je omiljeni sport ?

Palma: Kiks-boks.

TRT: Da li su strani ambasadori bili oduševleni Zoološkim vrtom u Jagodini ?

Palma: Jesu, kad su videli koliko majmuna ima na jednom mestu, i uopšte u Srbiji, baš su se oduševeli.

TRT: Zašto ste pogazili sve svoje principe i načela i učli u vlast sa koalicijom za €vro kad svi znamo koliki ste ljuti protivnik DS-a bili pogotovo u Jagodini ?

Palma: Pa ima tu dosta objektivnih (čitaj € $, vlast, moć, popularnost, uticaj, pritisci, ucene, strani faktori) razloga.


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

To je to za početak. Sad stvarno nemam vremena, pisaću još kad stignem a pišite i vi vaše izmišljene intervjue sa našim a možete i sa inostranim političarima. ;)
 
blink.gif

dumdurumdumdurumdumdum
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top