PONOCNI RAZGOVORİ BIVSIH I SADASNJIH ROKERA IZ PR. I OSTALIH DIVERZANATA

Daj bre Lazo, ne tuguj, otvoricemo novi blog negde drugo, ne mora na ovom forumu .. p.s. Ne brini, sache Tashi da skochi da odrzhi blog u zivotu.

Alo drushtvo, tu li ste? Eto mene nazad, samo shto udjoh u kuqu posle lude jurnjave na dva kotacha (ne pada kisha trenutno pa se iskoristilo) te rekoh ajd da pokledam shta ima na Krstarici.

PG kao po obichaju oqe da zatvori Pashchad blog, shto me ne inenadjuje - (ochigledno neuspeshan blog sa preko 25000 posetilaca) .. al nema veze ..
Ajde stoga da se prebacimo na ovaj novi
PONOCNI RAZGOVORİ BIVSIH I SADASNJIH ROKERA IZ PR. I OSTALIH DIVERZANATA .. I c u there.

Qao Pashchad, bila mi je chast i privilegija da muhabetim sa vama zadnja 3 meseca.
Vidimo se u BG za par nedelja.
May angels forever walk with you and with your families.
love
ZZ
 
Kako si samo primetio?

Izveštio sam oko učestvujući u igri POGODI FILM na raznim forumima.

Na specifican nacin je snimljeno i kadrirano tako da mi se ucinilo kao da je neka posveta ili poruka. Odmah sam shvatio da sam slicnu sliku negde skoro video pa sam se vratio na diskusiju o Pascadi. Ista majica, ista bradica, isti oblik lica i frizura pa mi se ucinilo :)

Pomislio sam da Mus mozda nije ucestvovao u ekipi filma pa kada sam video da nije pomislio sam da nije ista producentska kuca ili tako nesto.
 
... Dooobar Forum... Dobro drushtvo...Ja i zhena mi slushamo:Biseru Veletanlic i pesmu Zlatan Dan... otpevala je so srce i...dusha...

DrLaziqu, Bisera Veletanliq kazhesh ..
A gde je iskopa aman? ..
Po meni najmrak pesma svih vremena iz zlatnih vremena pretpotopnih Yugo shlagera je bila 'Oluja',
opasno otpevano od strane tada moqne Tereze Kesovije.
Nisam chuo tu pesmu ima 35 godina, ali i dan-danas se seqam tog refrena ..
 
Pazi ZigZagichicu, pazi dobro...
Ovo chu rechi samo jednom...

Meri Cetinic - Ja sam zena
Bisera Veletanlic - Zlatan dan (...backvocals sestre Kovach...)
Zorica Kondza - Pokora
Josipa Lisac - Dnevnik Jedne Ljubavi (... ceo album...)
...Rekao sam

i svakog dana Barbra i pesma Women in Love... kraj... znachi slushao sam godinama i trudio se da ukapiram... ne ide...
Amerska produkcija, mekana, gudachi dvaput snimljeni, drugi put upola brzine (....ne upola s' lukom...u celu, brate...), sve na mestu, a ona samo klizi...
Aranzhman i svirka, besprekorni...
Dosla, dala domachi i otishla...a mi deca quq...
...ko ima vremena da preslusha ovo...
 
Poslednja izmena:
DrLaziqu, Bisera Veletanliq kazhesh ..
A gde je iskopa aman? ..
Po meni najmrak pesma svih vremena iz zlatnih vremena pretpotopnih Yugo shlagera je bila 'Oluja',
opasno otpevano od strane tada moqne Tereze Kesovije.
Nisam chuo tu pesmu ima 35 godina, ali i dan-danas se seqam tog refrena ..

Pa onda pogledaj ovo

Dodao bih i molbu:
Ima li neko sledeche praistorijske snimke:
Zlatko Golubovich - "U ime ljubavi"
Radmila Karaklajic -" Hrabri Sherif" \ "Halo Halo"
Darko Domian - "Plavi veo, zlatna zhica"
Miki Jevremovich - "Kako ti je ime, devojchice"
Korni Grupe? - "Oj curo malena pusti da te diram (pa posle neshto cu lepo da odsviram)"
i ne mogu da se setim pevacha - "Rasli smo ovdje mi u tihoj dolini nasheg sna (tu sam te prvi put poljubio ja)"
 
Poslednja izmena:
da nije Rade Vuchkovic...
neshta mi se vrtat po glava...

Nee, nee Rade. Pro Arte. Chobi.


F C F
C F


F C F
bili smo djeca mi i šetali smo bosi
C F
devojcica si bila ti sa cvijecem u kosi
B F \
Rasli smo ovdje mi u tihoj dolini našeg sna \__ 2x
C F /
Tu sam te prvi put poljubio ja /


F C F
C F


B F \
Rasli smo ovdje mi u tihoj dolini našeg sna \__ 2x
C F /
Tu sam te prvi put poljubio ja /
 
Poslednja izmena:
Sinoć dobih 3struki CD Bisere Velet...i bogami ima nešto...
Da skratim priču, šalim se neću, bez panike tamo...
Elem...'93. '94. pevala je ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu... twice week... a bilo je skupo... moraš da sedneš i da piješ... a piće, otrov, pola plate... meni plata četiri marke, a Partner cigare marku, kako smo preživeli ne znam, možda i nismo...
Mi sedimo na stepenicama sa strane, ona zna da smo i došli da je slušamo, okrene se prema nama i kaže, -Ovo pevam za Vas...
 

Back
Top