Poliandrija

jeste, ne postoje ćutljivi muškarci..

osh mog :lol:

žene, jel su ti vaši muževi stvarno takvi ili ih vi bez nekog razloga prikazujete kao nepresušne izvore kenjkanja i zakeranja
te prljavih tanjira, gaća i čarapa
???

ma naravno da ima, ovaj moj doduse nikako da skapira da je ok prati ali nema potrebe da se sve iskuvava :otkacio:, bas njega briga jedina boja koju nosi je teget i maslinasta, sve mu je j.beno sivo, a moje stvari u boji :sad2: morala sam da mu zabranim pristup sve bi mi roknuo na min. 60-90 stepeni...
 
joj i meni je to jedna od omiljenijih maštarija =)
al svo četvoro da se volimo.. i ja njih i oni mene i oni međusobno, al sa tim da ne preteruju, tj mene najviše..
i i
jel da pišem u detalje ili ne? pošto ovde ipak ne stoji 18+

:lol::lol::lol: meni je jedino ova parkina varijanta intrigantna, ovo oni kao kucne pomocnice mi je bzvz.
 
kad imas jednog onda te srce boli:(
kad imas trojicu znas da nemas sta da izgubis :lol:
si procitala onaj link,to je odlika dobre domacice,a sem toga neces ti da legnes i slusas kroz zid njihove uzdahe,nego ce da ti ostanu ona dvojica(greota da uzmes samo jednog a onaj jadan treci ko siroce:sad2:)
Da,to je ženska opcija 1 na 50,koju si olako pre neki dan pripisala meni.:mrgreen:Ja sam skroman,nekad mi treba jedna žena,a uglavnom nijedna.:neutral:
 
Drage koke
kako biste se snasle u poligamiji?vi jedna a muzeva 3 npr?
ja odmah da odgovorim
to mi je jedna od omiljenih mastarija
jedan tegli kese,drugi pegla ves a ti se mazis sa ovim odmornim :)
menjas frajere a ostajes postena zena:mrgreen:
moze ti se sta god pozelis
ne moze da ti kaze NE :mrgreen:

Ne bih mogla da budem sa muskarcem koji bi pristao da me deli sa nekim...
 
Drage koke
kako biste se snasle u poligamiji?vi jedna a muzeva 3 npr?
ja odmah da odgovorim
to mi je jedna od omiljenih mastarija
jedan tegli kese,drugi pegla ves a ti se mazis sa ovim odmornim :)
menjas frajere a ostajes postena zena:mrgreen:
moze ti se sta god pozelis
ne moze da ti kaze NE :mrgreen:

Hahahaha, tri muža u Srbiji (barem. ne znam kako to stranci rade) (prosečni Srbin)! Užas! Peglaš još svojici stvari, kuvaš više, slušaš gluposti više. Dobro seks je razlog za, naročito ako su sva trojica tu. :)
 
Ma bolje samo jedan, ali vredan.
Zamisli koliko piva trojica mogu da popiju, koliko hrane pojedu, pa fudbalske utakmice......ludnica u kući ko da izađe sa njima na kraj.
A da ne pričam koliko ih treba držati na oku (da ih ne maznu neke komšinice)......uh......
A tek kada se isposvađaju : da se zna ko je ovde glavni.........itd....ne mogu ni svega da se setim.

Ne brini se toliko, zna se ko je glavni u poliandriji... A onaj što će da zarađuje, neka se brine kome koliko piva treba.
Kad se posvađaju, opet se zna ko vlada..:)
 
Drage koke
kako biste se snasle u poligamiji?vi jedna a muzeva 3 npr?
ja odmah da odgovorim
to mi je jedna od omiljenih mastarija
jedan tegli kese,drugi pegla ves a ti se mazis sa ovim odmornim :)
menjas frajere a ostajes postena zena:mrgreen:
moze ti se sta god pozelis
ne moze da ti kaze NE :mrgreen:
jedan da cisti kucu,riba klonju,pegla,kuva i bavi se placanjem komunalija i cekanjem u redu sa penzionerima i sve to sto je dosadno i/ili prljavo
drugi da zaradjuje i da bude pametan kad ga konsultujem
treci da bude zabavan i da se zajedno opijamo
cetvrti da ima dobar genetski materijal za moje potomstvo
snasla bih se :rumenko:
 
jedan da cisti kucu,riba klonju,pegla,kuva i bavi se placanjem komunalija i cekanjem u redu sa penzionerima i sve to sto je dosadno i/ili prljavo
drugi da zaradjuje i da bude pametan kad ga konsultujem
treci da bude zabavan i da se zajedno opijamo
cetvrti da ima dobar genetski materijal za moje potomstvo
snasla bih se :rumenko:
ti si presla na visi nivo,cetvorica:lol:
 
BRAK sa trojicom muskaraca? Nema sanse - jedva sam nasla jednog koga mogu da volim, gde da nadjem trojicu? A i kad bih nasla, na kraju bih se sto posto zaljubila u neku zenu :)
Zezam se. Nije to za mene, ja sam pravi monogamista, u stvari.
 

Back
Top