Danas na TV-u...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MadonnaGirl

Elita
Poruka
23.835
Evo jedne lepe teme koju je predložila The Look
Postojala je i ranije, pre nego što sam bila moderator, mada ne znam zašto je sklonjena.
Dakle, ukoliko znate da će biti nečega interesantnog na televiziji, danas, sutra, prekosutra, ili ste videli da će se prikazivati uskoro neki film, a niste sigurni kada - ovo je prava tema za vas!
Uživajte :)
 
Nocas na TCM u 00:20, pa ako imate ovaj kanal preporucujem film "Odiseja 2001", film za razmisljanje i mozganje. Nisam sigurna da li ima prevoda, ali on vam bas nije ni potrban.

Zasnovan je na prici Alrtura Klarka, a Kjubik ga je rezisirao... Ko nije do sada gledao, ako mu nije kasno nek pogleda, a ko je gledao nek se podseti...

Takodje preporucujem seriju "Doktor Haus" na HRT2 u 22:55
Reč je o ekscentričnom forenzičaru njujorške bolnice, koji, za razliku od većine savremenih sapunskih profesionalaca, nije humanista. Naprotiv, on mrzi ljude, ne veruje pacijentima, ne voli svoj posao, nipodaštava kolege i hoće da pobegne sa posla što pre. Pomalo me podseca na Serloka Holmsa, samo u bolnici, imaju slicne metode...
 
Hju Lori...
hju-v.jpg


I da podsetim veceras ponovo u 23:00 Doktor Haus...

Veceras na B92 u 22:00 film Tvrdjava "Ponovni ulazak", rec je o naucnoj-fantastici, a glume Kristofer Lamber, Pem Grier, Dejvid Roberson.

Evo i radnje

U budućnosti, Zemlju kontroliše gigantska korporacija Men-Tel.

Posle bega iz najčuvanijeg zatovra na svetu, čuvene Tvrđave, Džon Brenik i njegova porodica su u stalnom bekstvu. Ali, Brenika hvataju i smeštaju u novi, najsavremeniji i do sada najsavršeniji zatvor, koji se nalazi na 26 000 milja od Zemlje i u kome su najsuroviji zločinci, osuđeni na težak rad i izloženi meteorskim kišama. Brenik je, kao čuveni begunac iz zatvora, pod posebnom prismotrom, a sistem visoko tehnološke opreme upotpunjen je čak i kamerom koja se nalazi u njegovom telu.
Međutim, ni ovo ga neće sprečiti da pokuša da pobegne i ponovo bude sa svojom porodicom, iako niko nikada nije ni pomislio da se sa ovakvog mesta može pobeći...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top