Sex sa strancem

Neodredjena

Početnik
Poruka
10
Imam decka vec duze vreme(2 godine) i sa nasim sexualnim zivotom je sve u najboljem redu.Ali... Zasto ja imam neodoljivu zelju da vodim ljubav sa potpunim strancem?
:?:
Da li je to normalno?I zasto me takva pomisao jako uzbudjuje?
 
Mislim da je normalno samo ako ova zelja stoji u tvoju glavu ..a ako se prosiri u stvarnost ....to vise nije normalno,mislim nije normalno zato sto vecina zena ima legalne odnose a ne ne legalne sa nepoznatim licama.
Mislim da treba da ides kod psihijatra
 
nisi jedina veruj mi, siguran sam da to svaka zena pozeli u zivotu , mozda ne bas svakog dana ali cesto da .
pitanje je kako ce tvoj razum reagovati , ponos , zelja ,
jer ako ti je iskreno stalo do muskarca , onda to nemoj da on ne zna , a ako te iskreno voli i ako ste iskreni jedno prema drugim onda mu to reci, zasto da ne ... mozda bi eto i on pristao da se javite na neke oglase tipa " par trazi par za slobodnije druzenje" , mozda on i pristane.
bez njegovog znanja , nije posteno ,
vratice ti se ( poput bumeranga ) :wink:
 
Ma sta se nerviras to je normalno nazalost sve moje prijateljice pa i ja sama dok imam odnos sa suprugom mislim na nekoga levog.
Pomoc psihijatra nemoj da trazis,jer ce i on sam pokusati da te sredi,veruj mi na rec.
Nije bitno o cemu razmisljas dok radis te stvari,bitno je da dozivis orgazam,jer ako ti se to ne desi i ti zadovoljis samo onu drugu stranu,poceces od sitnica da pravis scene.Oslobodi se stresa../.
ALI NE UVEK :twisted: :twisted:
 

Back
Top