Bice droge za Evropu

6. Otac i sin siptar posmatraju kosovski boj!
"Otac, jel da uljetim?", pita sin.
"Ne, samo maljo sacekaj!"
Prodje neko vreme, sin opet pita:
"Otac, jel da uljetim sad?";
"Ne, samo jos maljo sacekaj!"
"Otac, jel da uljetim bre, nemogam da cekam?";
"Ne, bre, eno ide Obilic, se strpi maljo!"
Proslo opet izvesno vreme, sin gori od nestrpljenja, pa ce jos jace:
"Otac, nemogam da cekam, ja uljecem?";
"Pa uljeci, sad!", rece otac.
"Kikirikiii, semenkeee, kikirikiii, semenkeee...."



KIKIRIKIIIIIIIIIIIIIIIII
 
6. Otac i sin siptar posmatraju kosovski boj!
"Otac, jel da uljetim?", pita sin.
"Ne, samo maljo sacekaj!"
Prodje neko vreme, sin opet pita:
"Otac, jel da uljetim sad?";
"Ne, samo jos maljo sacekaj!"
"Otac, jel da uljetim bre, nemogam da cekam?";
"Ne, bre, eno ide Obilic, se strpi maljo!"
Proslo opet izvesno vreme, sin gori od nestrpljenja, pa ce jos jace:
"Otac, nemogam da cekam, ja uljecem?";
"Pa uljeci, sad!", rece otac.
"Kikirikiii, semenkeee, kikirikiii, semenkeee...."



KIKIRIKIIIIIIIIIIIIIIIII

:mrgreen::hahaha::mrgreen:
 
izdavanje pasosha pochinje za 3 dana 18 jula a prijavljivanje startuje danas
evo nekih linkova (eng)
http://www.b92.net/eng/news/society-article.php?yyyy=2008&mm=07&dd=15&nav_id=51926
http://www.newkosovareport.com/200807141041/Politics/Kosovo-to-issue-new-passports.html

(video sam temu gosp. torrentea i mislim da je pogreshno postavljena :mrgreen:)

kosovopassportpi5.png


Holders of a new Kosovan passport can travel without obtaining any form of permission to following countries:

Albania
Australia
Austria
Belgium
Bulgaria
Canada
Costa Rica
Croatia
Czech Republic
Denmark
Estonia
France
Finland
Germany
Hungary
Italy
Ireland
Iceland
Japan
Korea, Rep.
Luxembourg
Latvia
Lithuania
Norway
Netherlands
Peru
Poland
Sweden
Switzerland
Slovenia
Turkey
United Kingdom
United States
Pasosi "drzave" Kosovo su visoko ocenjeni od strane ministarstva unutrasnjih poslova Nemacke koji isticu da ne postoji ni jedna sumnja sto se tice njihovih kvaliteta.
Ovaj pasos ce imati automatsku sengen vizu za zemlje EU koje su priznale Kosovo.

Eto prilike siptarima da lakse opskrbe EU gradjane narkoticima a i prilike za Srbiju da se malo isprazni Kosovo od te gamadi. :D



pa dobro moglo je da se ova provokativna prebaci na ...... ali ajde :mrgreen:
 
pa ako siptari stvarno budu mogli putovati bez viza u ove zemlje sto su ih priznale, to drage demokrate znaci samo jedno - da zapad mrzi Srbe i zato im drzi vize.

Jer siptari su i siromasniji od srba, i nezaposleniji, i 1000 skloniji kriminalu i tako dalje...

AJMO SVABOV DELLBOY FILATELISTA AL BUNDY DA CUJEMO?

Sto ce siptari moci da putuju u zemlje zapada bez viza a Srbi ne mogu? :mrgreen:
 
Zato sto nam je nacionalisticka politika kontriranja svetu obezbedila cvrstu poziciju dezurnih ovaca i gow.nara u celom svetu za narednih 20 godina. Iz istog razloga ce svet podrzati bilo koje selo ili regiju koja hoce da se otcepi od "koljacke" Srbije i da je prizna na 1!

pa opet kriva sloba ? :mrgreen:

pa za koji **** ste lizali bulju 8 godina svakoj susi sa zapada koja priviri ovde? za koji moj ste izrucili kompletno bivse drzavno vojno i policijsko rukovodstvo?

za koji moj ste napravili od srbije marionetsku banana zapadnu kvazi drzavu?

pa ni vize nece da vam ukinu, a siptarima ukidaju na lepe oci :hahaha:

to samo pokazuje koliki ste RETARDI. I mi svi zajedno sa vama na vlasti....
 
Ko bre mi, shabane. Nemoj da se pravis toliko glup. Nema bre mi i vi. Mi smo Srbija i Srbi. Hebo te onaj koji te lozi na tolke podele. Koji bre Sloba? ja govorim o proseku neobrazovanog, glupog naroda zadojenog nacionalizmom i mrznjom. Kakva marionetska drzava. Kome bre mi trebamo sa ovakim ljudima koji nece da rade i da zarade za sebe. Koji kradu od svojih. Ma bre, zapad brise bulju s nama jer smo se mi takvim sami napravili. Niiko trebi nije kriv sto si zadojen mrznjom prema svemu sto ne razumes. Niti je meni kriv sto sa takvim zivim. yebaga, zajedno zivimo i jednu drzavu imamo, a ti idiote samo o podelama pricas. Hoces i ovo malo bede da delimo? OK, onda sam ja za ocepljenje od takvih majmuna, a ne od Srbije. Pa cu lepo da se preselim u Vojvodinu, ili Sandzak i da tamo zivim. Ili na Kosovo. Sve je bre bolje nego ova ludnica sa takvim majumunima koji bi da se dele i kad ne 10 na svetu ostane. Kako samo mozes da si toliki idiot, yeb.em te neobrazovanog i zadrtog? Zasto malo prakticno ne pogledas sta je dobro za TVOJ narod i TVOJU drzavu, stoko seseljevska i izdajnicka.
 
Ko bre mi, shabane. Nemoj da se pravis toliko glup. Nema bre mi i vi. Mi smo Srbija i Srbi. Hebo te onaj koji te lozi na tolke podele. Koji bre Sloba? ja govorim o proseku neobrazovanog, glupog naroda zadojenog nacionalizmom i mrznjom. Kakva marionetska drzava. Kome bre mi trebamo sa ovakim ljudima koji nece da rade i da zarade za sebe. Koji kradu od svojih. Ma bre, zapad brise bulju s nama jer smo se mi takvim sami napravili. Niiko trebi nije kriv sto si zadojen mrznjom prema svemu sto ne razumes. Niti je meni kriv sto sa takvim zivim. yebaga, zajedno zivimo i jednu drzavu imamo, a ti idiote samo o podelama pricas. Hoces i ovo malo bede da delimo? OK, onda sam ja za ocepljenje od takvih majmuna, a ne od Srbije. Pa cu lepo da se preselim u Vojvodinu, ili Sandzak i da tamo zivim. Ili na Kosovo. Sve je bre bolje nego ova ludnica sa takvim majumunima koji bi da se dele i kad ne 10 na svetu ostane. Kako samo mozes da si toliki idiot, yeb.em te neobrazovanog i zadrtog? Zasto malo prakticno ne pogledas sta je dobro za TVOJ narod i TVOJU drzavu, stoko seseljevska i izdajnicka.

:eek::eek::mrgreen:

Зашто мешаш национализам и мржњу?:thumbdown:
 
:eek::eek::mrgreen:

Зашто мешаш национализам и мржњу?:thumbdown:

Zato sto je nas nacionalizam neprirodan. Rodjen na mrznji i podeli i u stvari je fasizam. nije onaj nacionalizam gde svi rade za svoje, za svoju Majku Drzavu, za svoje istorijske vrednosti i tradicionalno nasledje. Nego mi u svom nacionalizmu mrzimo sve druge, sami sebe, unistavamo prvenstveno sebe, a sa ostalima kidamo veze i rusimo mostove... Tako da taj tvoj :thumbdown: ne stoji. Jer nacionalizam je nesto drugo od ovog sto mi radimo i propagiramo. Mi se qrcimo i stetu nanosimo sami sebi i to kroz istoriju vekovima i ne zelimo da priznamo greske, nego velicamo neke lopove i izdajnike koji su pod parolom srpskog nacionalizma vise stete naneli Srbiji, nego vecina neprijatelja.
 
Kalamperović: Crna Gora će prihvatiti kosovske pasoše
Танјуг - Пре 14 минута


PODGORICA - Crnogorski ministar policije Jusuf Kalamperović izjavio je danas Tanjugu da će Crna Gora prihvatiti pasoše Kosova kao što je i do sada prihvatala sva dokumenta izdata uz saglanost UNMIK-a.

"Vlada Crne Gore je o tome donela odluku prošle sedmice i ona ne znači ni priznavanje ni nepriznaanje Kosova već znači da će Crna Gora, kao članica Ujedinjenih nacija, prihvatiti sva dokumenta za čije je izdavanje data saglasnost UNMIK-a, rekao je on.

Kalamperović je, povodom najave privremenih vlasti u Prištini da će izdavanje kosovskih pasoša početi 18. jula, kazao da Crna Gora nema nameru da zatvara svoje granice ni za građane ni za robu sa Kosova.

On nije znao da kaže da li novi ministar vera Srbije Bogoljub Šijaković ima crnogorsko ili srpsko državljanstvo, ali je objasnio da, ukoliko je oba stekao pre proglašenja crnogorske nezavisnosti 3. juna 2006. godine, ima pravo i da ih zadrži.

"To se ne odnosi samo na Srbiju već i na dvojna državljanstva bilo koje druge zemlje", precizirao je on.

Crnogorska partija zatražila je danas objašnjenje od Podgorice da li ministar Šijaković može da bude ministar u srpskoj vladi ukoliko ima crnogorsko državljanstvo.

Kalamperović je rekao da je "njegovo" ministarstvo završilo tekst platforme o dvojnom državljanstvu koja će biti ponuđena svim državama bivše Jugoslavije.

On je objasnio da je reč o izuzetno restriktivnom dokumentu i da dvojno državjlanstvo neće biti ni pravilo ni privilegija već izuzetak.

"U okviru tog dokumenta neophodno je regulisati i mnoge druge stvari kao što je ekstradicija, diplomatija i zaštita građana", rekao je Kalamperović.
 
Uputstvo službenim (i neslužbenim) licima za tumačenje kosovkog pasoša u posedu šiptara, albanca i ostalih proevropskih gamadi:

Ako na "molim vas pokažite mi isprave" subjekat pokaže kosovski pasoš, dužnost je svakog službenog (i neslužbenog) lica da isti pocepa na licu mesta i baci ga u najbližu kantu za otpatke.
Izgrednika, vlasnika nevažećeg dokumenta, prijaviti najbližoj stanici milicije.
:-)


Pošto si poistovetio Šiptare i proevropski raspoloženu većinu Srbije, želim ti standard života i lekarskih usluga na nivou 90-ih i tebi sličnim nazadnim retrogradnim paćeničko-isfrustrirano-parazitsko-nesposobnim prirodnim fenomenima i to svim srcem uz osmeh frankenštajna.

p.s. Šiptari će možda prodavati drogu a Srbi će sigurno i dalje raditi periferno-udarničke poslove po Nemačkoj
:bye:
 
Zato sto je nas nacionalizam neprirodan. Rodjen na mrznji i podeli i u stvari je fasizam. nije onaj nacionalizam gde svi rade za svoje, za svoju Majku Drzavu, za svoje istorijske vrednosti i tradicionalno nasledje. Nego mi u svom nacionalizmu mrzimo sve druge, sami sebe, unistavamo prvenstveno sebe, a sa ostalima kidamo veze i rusimo mostove... Tako da taj tvoj :thumbdown: ne stoji. Jer nacionalizam je nesto drugo od ovog sto mi radimo i propagiramo. Mi se qrcimo i stetu nanosimo sami sebi i to kroz istoriju vekovima i ne zelimo da priznamo greske, nego velicamo neke lopove i izdajnike koji su pod parolom srpskog nacionalizma vise stete naneli Srbiji, nego vecina neprijatelja.
По теби, сви имају право да воле своју нацију и државу, осим Срба!:thumbdown:
По теби, Срби су криви за све!:thumbdown:

Закључак: ти си Хрват?:???::rumenko:
:otkacio:
 
Pošto si poistovetio Šiptare i proevropski raspoloženu većinu Srbije, želim ti standard života i lekarskih usluga na nivou 90-ih i tebi sličnim nazadnim retrogradnim paćeničko-isfrustrirano-parazitsko-nesposobnim prirodnim fenomenima i to svim srcem uz osmeh frankenštajna.

p.s. Šiptari će možda prodavati drogu a Srbi će sigurno i dalje raditi periferno-udarničke poslove po Nemačkoj
:bye:

Ma da, sve vrvi od vecine. SPS pada na sledecim izborima, njihovi glasaci nisu proevropski nastrojeni, tako da ne znam gde ti tu vide vecinu?!
 

Back
Top