Hvaljisanje svojim seksualnim dogadjajima i dozivljajima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gashi Krasniqi

Obećava
Banovan
Poruka
68
Evo, da ne bi biljo spama po ostaljim temama, braca peachwise i sinnke, a i ostali, mogu ovde pisati do milje volje.

Evo, ja cu da pocnem.

Ja sam jednom imao seks sa celjim turskim haremom. Htelji su me za muza, alji ja sam pobegao, pa su nezadovoljne zenke posljalje Kurde pljacene ubice da me vrate nazad. Uspeo sam da im pobegnem, alji i dan danas se osvrcem na uljici.

Ah... kakva je bilja Fatima... a tek Mirsada... mmmmm...
 
Ja sam jednom imao seks sa dve devojke
koje su jedna drugoj
bile rodjene sestre
!:D
A vatao sam ih pre toga u sred kafica obije, i to dok jednu ljubim drugu vatam za dupe :)

Eto to je bilo za pohvalu valjda, posto nisu neke ku.r.ve, nego bas postene devojke:)

A jednom sam (nisam otiso ni na 1) ugovorio 5 sastanaka za sutra, sa curama koje sam tek upoznao tu noc, tj. 5 puta prisao, ni jedna me nije odbila da popije pice samnom :d od kojih sa 6tom i 7mom nisam ugovorio sastanak, al me je 6ta vatala, i ako je imala momka,
koji je bio tu:D
a 7moj nije bio tu, a mozda je i slagala da ga ima.

Inace, na 6tu sam (slucajno:D) prosuo pivo pre upoznavanja, i tako :D

Ako mi padne jos sta za pohvalu na pamet ispricacu :ok:
dobra tema
 
ja imam lepo iskustvo kad je "hvaljenje" u pitanju
nikad nisam cula da je iko od mojih muskaraca pricao detalje,zato sto zna da tu sexa vise ne bi bilo...
al "laznih"hvalisavaca je bilo...kao i kod svake devojke...al uspela sam da razumem i taj"fenomen" u ponasanju...pre mi smetalo,sad mi to "simpaticno"

znaci ko je jebbe ne sme da kaze istinu da je jebbo, a ko je ne jebbe sme da prica laz(toboz "neistinu") kako je jebbo, plus, verovatno je da joj je postao taj lazov dovoljno simpatican pa ce i da se izjebe sa njim i da mu da piccku:eek:. Ti si meni apsolutno antipaticna devojka:eek: Gluplje razmisljanje od tvoga nisam odavno cuo:eek::eek:
Tj jesam od jedne forumasisce koja je udata i koju sam poslao u pikAcu materinu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top