BORISE, e sad si stvarno preterao!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
E, ovo necu vise da trpim!
Prvo mu peva Seka, a sad otvara neko g.... gde peva Svetlana Raznjatovic. E, pa ljudi moji jesmo mi za ovo glasali?
Ja cu da emigriram iz ove lude zemlje, jer ovde je sve otislo u tri lepe.
Jel Boris normalan, e to me zanima. I neka ide sa vlasti lepo, ako misli ovako da nastavi.
Jer gazela vise nece da glasa.
 
E, ovo necu vise da trpim!
Prvo mu peva Seka, a sad otvara neko g.... gde peva Svetlana Raznjatovic. E, pa ljudi moji jesmo mi za ovo glasali?
Ja cu da emigriram iz ove lude zemlje, jer ovde je sve otislo u tri lepe.
Jel Boris normalan, e to me zanima. I neka ide sa vlasti lepo, ako misli ovako da nastavi.
Jer gazela vise nece da glasa.

sta otvara gde peva svetlana raznatovic?
 
KLADOVO JE SVET
Objavio:Miloš Zdravković

Glavne zvezde Etno-festivala u Kladovu: Ceca, Haris, Joksimović, Grašo, Georgiev, “Negativ”, Marija Volonte i srpski predsednik Boris Tadić


Glavne zvezde ovogodišnjeg Etno-festivala u Kladovu (od 17. do 21. jula) biće Ceca Ražnatović, Haris Džinović, Željko Joksimović, Željko Samardžić, Petar Grašo, Vlado Georgiev, Tanja Savić, Ivana iz “Negativa”, Portugalka Marija Volonte, ali i srpski predsednik Boris Tadić.

Iako se po kuloarima već spekuliše da su Cecin paraf na ugovoru o nastupu organizatori morali da plate čak 100.000 evra, menadžer festivala Ljubomir Šujeranović za Press demantuje takve navode:

- Naš ukupni fond je 350.000 evra i nema ni govora da je Cecin honorar bude 100.000. Ona će pevati za mnogo manju sumu, ali se ugovori potpisani sa izvođačima drže u tajnosti. Važno je da smo prvi put na jednom festivalu ujedinili pop, narodnu, rok, izvornu i klasičnu muziku - rekao je Šujeranović.

Prema njegovoj najavi, prve večeri festivala nastupiće Vesna Dimić, Madam Piano, Vasilisa, Jadranka Jovanović, Bora Dugić, Željko Joksimović, Jelena Tomašević i fado diva Marija Volonte. Na otvaranju, prisutne će pozdraviti predsednik Srbije Boris Tadić, ali i predsednici Rumunije i Bugarske - Trajan Basesku i Georgi Prvanov.

Druge večeri festivala predstaviće se Ivana iz “Negativa”, “Amadeus bend”, “Paradoks bend” i rok grupa “Najt šift”. Treće veče je rezervisano za koncerte Vlada Georgieva, “ZaArt benda” i grupe “Son kuba son”.

Ceca Ražnatović pevaće četvrte večeri, a pored nje nastupiće i Ana Kokić, Tanja Savić, Saša Kovačević i Marčelo, dok će poslednje večeri nakon koncerta Sanje Ilića i “Balkanike” sa Tedosijem Spasovim iz Bugarske uslediti vatromet i svečano zatvaranje festivala.

Šlag na tortu biće koncerti Harisa Džinovića, Petra Graša i “Metropolis benda”. Kladovo će u toku festivala živeti “300 na sat”, otkrio je Šujeranović.

Sve razumem ali Tadic da je zvezda etno stila to nikako

To zbog ovoga
 
Glavne zvezde Etno-festivala u Kladovu: Ceca, Haris, Joksimović, Grašo, Georgiev, “Negativ”, Marija Volonte i srpski predsednik Boris Tadić


Glavne zvezde ovogodišnjeg Etno-festivala u Kladovu (od 17. do 21. jula) biće Ceca Ražnatović, Haris Džinović, Željko Joksimović, Željko Samardžić, Petar Grašo, Vlado Georgiev, Tanja Savić, Ivana iz “Negativa”, Portugalka Marija Volonte, ali i srpski predsednik Boris Tadić.

Iako se po kuloarima već spekuliše da su Cecin paraf na ugovoru o nastupu organizatori morali da plate čak 100.000 evra, menadžer festivala Ljubomir Šujeranović za Press demantuje takve navode:

- Naš ukupni fond je 350.000 evra i nema ni govora da je Cecin honorar bude 100.000. Ona će pevati za mnogo manju sumu, ali se ugovori potpisani sa izvođačima drže u tajnosti. Važno je da smo prvi put na jednom festivalu ujedinili pop, narodnu, rok, izvornu i klasičnu muziku - rekao je Šujeranović.

Prema njegovoj najavi, prve večeri festivala nastupiće Vesna Dimić, Madam Piano, Vasilisa, Jadranka Jovanović, Bora Dugić, Željko Joksimović, Jelena Tomašević i fado diva Marija Volonte. Na otvaranju, prisutne će pozdraviti predsednik Srbije Boris Tadić, ali i predsednici Rumunije i Bugarske - Trajan Basesku i Georgi Prvanov.

I ti si od svih ovde nabrojanih videla samo Cecu???
Inache je Tadic predsednik Srbije, pa je doshao da prisustvuje jednom dogadjaju u Srbiji.
Stvarno neverovatno!!
Za neke...
 
E, ovo necu vise da trpim!
Prvo mu peva Seka, a sad otvara neko g.... gde peva Svetlana Raznjatovic. E, pa ljudi moji jesmo mi za ovo glasali?
Ja cu da emigriram iz ove lude zemlje, jer ovde je sve otislo u tri lepe.
Jel Boris normalan, e to me zanima. I neka ide sa vlasti lepo, ako misli ovako da nastavi.
Jer gazela vise nece da glasa.

Pa ljudi, sta se cudite???

Bota zvani forest gamp, je dobar sin svoga tate, nacionaliste i shoviniste starog kova.........pa mali je cupkao cika Dobrici na krilu........dok je pokojni zoran bio ziv, Bota je bio osma liga u DSu.....i tu je bio vidjen za ispadanje.......sto se sada cudite kohabitaciji sa kostunicom, koaliciji sa ivicom, i nabacivanju na cecu???:thumbdown:
 
E, ovo necu vise da trpim!
Prvo mu peva Seka, a sad otvara neko g.... gde peva Svetlana Raznjatovic. E, pa ljudi moji jesmo mi za ovo glasali?
Ja cu da emigriram iz ove lude zemlje, jer ovde je sve otislo u tri lepe.
Jel Boris normalan, e to me zanima. I neka ide sa vlasti lepo, ako misli ovako da nastavi.
Jer gazela vise nece da glasa.

Sto si na kraj srca? Sad ce i Brena da mu peva, taman je uradila "novi projekat"! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Zar Boki ne slusa Idole?

E, to mu je samo jedan od mladalackih kompleksa......naime, kada se ekipa skupljala , pocetkom osamdesetih u "zlatnom papagaju" , gde su dolazili i "Idoli", malog forest Botu , tata nije pustao da izadje posle devet sati iz kuce...........

Zato je propustio sve beogradske zureze osamdesetih, i svo zezanje novog talasa......sada se zato i druzi sa Idolima, da nadoknadi ,muchenik.........ali, Idoli su Idoli, a Ceca je dvaput:hahaha:
 
Nista bez Stoje.

ma kakva stoja novi idol zutih je Tina Ivanovic :mrgreen:

tina4ic.jpg
 
E, ovo necu vise da trpim!
Prvo mu peva Seka, a sad otvara neko g.... gde peva Svetlana Raznjatovic. E, pa ljudi moji jesmo mi za ovo glasali?
Ja cu da emigriram iz ove lude zemlje, jer ovde je sve otislo u tri lepe.
Jel Boris normalan, e to me zanima. I neka ide sa vlasti lepo, ako misli ovako da nastavi.
Jer gazela vise nece da glasa.

ja mislilia, evo napokon su shvatili da je preterao i obradovah se ko malo dete a ti poludela sto mu pevaju Seka i Ceca...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top