I bio je red da kažemo „hvala“

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Vladimir Taušanović, direktor JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“, obećao je da će izaći u susret inicijativi „Blica“ i obezbediti sve što je neophodno da se u Beogradu podigne javna česma koja će trajno biti posvećena narodu Japana. Predlaže da se ona nazove „Japanskom česmom“, da bude okružena japanskim cvećem i drvećem i ima autentičan dizajn.

- I bio je red da onima koji su nam pomogli kažemo bar jedno ljudsko hvala. Voleo bih da ta česma bude otvorena u Novom Beogradu. Ambasada Japana je mnogo pomogla našoj opštini donacijama za škole, domove zdravlja, a naročito KBC-u „Bežanijska kosa“, u kome se leči 70 odsto stanovnika Novog Beograda

**********************************************************************

Postoji inicijativa, i da se shodno visini donacija koje su stigle od bratske rusije, podigne javni WC.......doduse samo sa jednom kabinom, jer za vise nema para.......i to ce morati da se dotira iz gradskog budzeta.........:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Postoji inicijativa, i da se shodno visini donacija koje su stigle od bratske rusije, podigne javni WC.......doduse samo sa jednom kabinom, jer za vise nema para.......i to ce morati da se dotira iz gradskog budzeta.........:hahaha:


I naravno,taj Wc ce biti sa cucavcem,jer Rusi ne daju pare za solju,a umesto keramickih plocica cemo da nabacamo zemlju sa jedne od stotinak njiva koje poseduje SRS tajkun Dragan Todorovic...:)
 
Jel to onaj Japan sto je priznao nezavisno Kosovo?

Bedno... ali jel neko ocekivao nesto drugo od zutih?


Evo jedno pitanje za zute... za koliko biste para Siptarima prodali Beograd? A za koliko svoju ulicu? A za koliko svoju zdravu? A za koliko svog oca?

Verovatno imate neki odokativni cenivnik pa me zanima kako se krecu cene u vasim krugovima.


P.s
jedva cekam da siptari, hrvati i ostali stignu do Beograda... slavicu taj dan.
 
Evo jedno pitanje za zute... za koliko biste para Siptarima prodali Beograd? A za koliko svoju ulicu? A za koliko svoju zdravu? A za koliko svog oca?

Verovatno imate neki odokativni cenivnik pa me zanima kako se krecu cene u vasim krugovima.

Ova pitanja si video u najnovijem pamfletu SRS-a ? Mislim,samo oni mogu da smisle nesto ovoliko glupo,pateticno,sto nema blage veze sa mozgom...
 
]Jel to onaj Japan sto je priznao nezavisno Kosovo?[/B]

Bedno... ali jel neko ocekivao nesto drugo od zutih?


Evo jedno pitanje za zute... za koliko biste para Siptarima prodali Beograd? A za koliko svoju ulicu? A za koliko svoju zdravu? A za koliko svog oca?

Verovatno imate neki odokativni cenivnik pa me zanima kako se krecu cene u vasim krugovima.


P.s
jedva cekam da siptari, hrvati i ostali stignu do Beograda... slavicu taj dan.

Da , da.......to je taj Japan koji je opremio bolnice najmodernijom opremom, koja je spasila stotine zivota do sada.......to je taj Japan koji je slao i salje vrhunske hirurge da obucavaju nase doktore za rad na najmodernijim i najnovijim aparatima za karidiohirurgiju , koji su smanjili smrtnost od infarkata miokarda u srbiji za 50 % u prvih , najkriticnijih 24 casa............To je taj Japan, koji je potpuno renovirao i opremio hitnu sluzbu u beogradu...........

Siptari, hrvati, slovenci, japanci , amerikanci svaki dan dolaze u beograd, kao turisti i rado su vidjeni gost............a ti slavi taj dan , slobodno , vec od sutra ujutro , u svojoj vukoyebini , sa sve samardzicem , simicem, i narko kartelom iz severne kosovske mitrovice:ok:

BTW.......bas sam se potresao sto je Japan priznao kosovo.......:hahaha:
 
Ademe .. koliko puta dnevno ljubite dupe Amerima? Jel to propisano ili kako koji usa vojnik naidje? Jel im wc u bondstilu cistite rukama, jezikom ili vam se olaksavaju direkt u usta?

Mislim.. pitam jer ne znam... a vi arnauti imate visevekovnoiskustvo u sluzenju turcima, autrijancima, nemcima, italijanima pa eto sad amerima, englezima itd.

p.s. i molim te, preskoci socne detalje... ne zanimaju me vase poslastice :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top