Konstatacija ,.....ili......

vuda

Domaćin
Poruka
3.387
Evolucija......
Dinosaurusi su izumrli ,jer se nisu mogli prilagoditi novonastalim okolnostima......
Kako evolucija mozhe da se primeni na politicke i drushtvene odnose.....?
Kakva je sudbina pol. stranaka koji nisu u stanju da evoluiraju....?:???:
Kako shire gledati na regiju i svet....?
 
Evolucija......
Dinosaurusi su izumrli ,jer se nisu mogli prilagoditi novonastalim okolnostima......
Kako evolucija mozhe da se primeni na politicke i drushtvene odnose.....?
Kakva je sudbina pol. stranaka koji nisu u stanju da evoluiraju....?:???:
Kako shire gledati na regiju i svet....?

Еволуција странке се огледа у томе колико пара има и у ком степену је народу испран мозак а не у програму и политичким односима.
 
pitanje je vrhunsko.
kako smo do ovde stigli.
kako to da strankama ide dobro, a nama sve gore.
kako uspeju da se povampire, a svi znamo da su propali, moralno, ljudski, materijalno, krivicno...
ima li kraja propadanju, gde je dno brate
gde ce deca da nam rastu, i sa kojim istinama
znaju li da nam je bar izdrzljivost glavna ocobina, a ionako nemamo izbora
 
Kako su evoluirali odnosi u svetu ,izgleda da su se nashe vodje izgubile....u magli...
Da li je mozhda nastala neka vrsta svetske ravnotezhe...???
Imamo li mnogo vishe prijatelja nego neprijatelja ,.....??
Osam godina tapkamo u mestu ,totalno smo inertni....

Shta mislite...???
 
Da li je u cilju zatvaranja "Pandorine "kutije potrebno naci nachin kontrolisane razgradnje
nuklearnog naoruzhanja i ogranicenog kontrolisanog razvoja novih eventualnih vidova mocnih
vidova energije.............??
Jeli stiglo vreme............??

Bla,bla,.........(da ne budemo dinosi).........
 
Evolucija......
Dinosaurusi su izumrli ,jer se nisu mogli prilagoditi novonastalim okolnostima......
Kako evolucija mozhe da se primeni na politicke i drushtvene odnose.....?
Kakva je sudbina pol. stranaka koji nisu u stanju da evoluiraju....?:???:
Kako shire gledati na regiju i svet....?

Kakve veze imaju dinosaurusi sa strankama u srbiji BRE,osim sto me neodoljivo podsecaju na dragog nam predsednina BOTE
 
Taman smo krenuli u nekom novom pozitivnom smeru......i odosmo u k...c !

Ovi jedni opet teraju po starom (srs),.....ovi drugi se boje chak i svoje senke(usa),stalno se brane a niko ih ne dira,neka se preispitaju bolje medjusobno ko koga napada.....
MA BRE IMA OVDE LJUDI SHTO OCHE DA ZHIVE i josh neshto da urade za zhivota za dobrobit sveta,.......
Da me neko pogreshno ne shvati ,ali omladina ne mozhe direktno preuzeti buducnost,........fali im toliko toga,......shvatate,zhivotna mudrost ,iskustvo,........
IMA LI NEKO RAZUMAN......!!!!
Pozivam sve koji na ovom nivou zhele samnom raspravljati ,neka mi se jave.
Kako sam pri kraju sa vremenom na internetu , a privatnost na internetu svakako ne postoji,
neka mi se jave lichno ,ja nemam shta da krijem ,a i znaju gde i kako mogu da me nadju........
 
pitanje je vrhunsko.
kako smo do ovde stigli.
kako to da strankama ide dobro, a nama sve gore.
kako uspeju da se povampire, a svi znamo da su propali, moralno, ljudski, materijalno, krivicno...
ima li kraja propadanju, gde je dno brate
gde ce deca da nam rastu, i sa kojim istinama
znaju li da nam je bar izdrzljivost glavna ocobina, a ionako nemamo izbora

Sta kako smo do ovde stigli???? Pa stigli smo zato sto nas vode idioti. Na svakim izborima narod izglasa idiote da mu vladaju.Ili bolje reci narod je idiot a izglasa olos i lopuze.
 
Evolucija......
Dinosaurusi su izumrli ,jer se nisu mogli prilagoditi novonastalim okolnostima......
Kako evolucija mozhe da se primeni na politicke i drushtvene odnose.....?
Kakva je sudbina pol. stranaka koji nisu u stanju da evoluiraju....?:???:
Kako shire gledati na regiju i svet....?

Еволуција,као измишљотина у сврху креирања садашњег неолибералног паганског аморалног капиталистичког друштва,је већ одавно примењена у друштву и сви осећамо последице примене концепта хипотезе о еволуцији,као врхунске сатанистичке преваре.

Данашње друштво одавно живи по том концепту и зато испашта.
 
Neka razmishljanja..........bla,bla.......


This point mean:

No CHANGES-NO FUTURE !!!

Yours selection............

Destroying.....You destroy YOU !

To be ............or not to be........QUESTION IS NOW..??


Is it truth..or not...??
 
You was destroyed middle class ,.....and now You are destroying You.....

Who have benefits of it....?

Unishtili ste srednju klasu,....i sada unishtavate sebe.....

Ko ima koristi od toga....?


KRUG JE ZATVOREN !


SUDBINU NE MOZHETE PROMENITI,....PITANJE JE JEDINO KAKO CETE JE PRIHVATITI...?
 
Sta je ovo poziv za koliktivno gledanje u solju, tarot, pasulj, listice caja........:think:

Nema pasulja,ni ostalo ko shvaca ,shvaca ko ne ,nek ne cita...........

Materijalno optereceni ,duhovno obogaljeni ,izgubljenih unutrashnjih osecaja za put u napredak i blagostanje i SIGURNOST............
Za one koji se ne slazhu ,pitanje glasi: Znate li shta vas sutra cheka...?
Odgovor: NE !
To je rezultat padanja svesti ,savesti i RAZUMA !
Jedino je evidentan razvoj tehnologije ,ali opet pogreshno ,uglavnom PROTIV DOBROBITA CHOVECHANSTVA u lichnom interesu !

Vlada MRAK !

Neko je prognozirao pre 30-40 godina , da ce chovek stupiti u ovim godinama na tlo Marsa.....
a mi se danas borimo sa ratovima ,gladju ,ekonomskom krizom........strepimo od ovozemaljskih
prirodnih katastrofa i vanzemaljskih katastrofa........

Shto se tiche "estetike"......da mnogi od nas imaju priliku videti majku Zemlju iz orbite ,mozhda bi shvatili :da je jedino lepo ono shto je prirodno..............?


OVO JE bre SREDNJI VEK !

Eee..,kad bi mobilisali svu snagu UMA (shto nas razlikuje od drugih zhivih bica),moral ,etiku
i pozitivnu energiju ,...GDE BI nAM KRAJ BIO !

ps.
Nazhalost i ovo ima itekako veze sa politikom.......ili mozhda puno se..m ovaj put ?
U svakom slucaju ne predstoji nam puno vremena.........?:???:
 
Kako WTO(world trade org.)cheka na predsednichke izbore.............................( a tu smo i mi negde),
evo neshto shto mi pade na pamet:

Bolje decu ne uciti ,nego pogreshno ih nauchiti.

Onaj koji je gore ,mozhe samo dole ,a onaj koji je dole ,mozhe samo GORE.

Istina i pravda se nalazi duboko u nama ,problem je otkriti....

Znanje je moc ,teshko svima nama ako dodje u pogreshne ruke.(Shto imasmo prilike videti)

Posle noci ,uvek dolazi DAN.

Kolo srece , se okrece...

Istina uvek najvishe boli.

.............................................................................................................

Ko ce da ishceka taj ,kad ono beshe ,12.ti mesec...................................................
Pitam se a zashto citav svet bash mora da sacheka i zashto..............?
 

Back
Top