Dobre i Lose strane naseg grada Kraljeva.

Još kad bi rekla o kom se gradu radi, bilo bi mnogo jasnije :)

Inače, eno gde su zadnjih par dana ponovo kopali ul. Zelena Gora, onde od male pijace pa ka autobuskoj.. Pred zimu su je kopali i asfaltirali, i sad ponovo.. I Cara Lazara koja nikako da se otvori za saobraćaj, eto sad je ponovo zatvorena kod Bataljona. A šahte su u C.L. 3-4 cm iznad asfalta, tako da mi se čini da će preko morati još jedan sloj, zato su i zatvorili.. Uopšte nema logike da one šahte ostanu onako izdignute.

Ima logike... Kako drugachije da Cilu limaru namaknu posao, ako ljudi ne budu masovno otkidali auspuhe? :hahaha:
 
Ja ulažem i više, samo ako nađeš način da dokažeš! ;) A zna se i ko, Agencija za planiranje i izgradnju, oni u staroj muzičkoj, što im ukrasi na vratima podsećaju na trg i okolne ulice.

Inače, priča mama, juče kod nje na poslu diskusija o politici na lokalnom nivou i kaže jedna od ovih svrgnutih kako je sad masa njihovih članova koji su bili po upravnim odborima praktično ostala nezaposlena. Na to moj dragi, inače član ovih drugih, što su smenili prošle, kaže "Reci ti njoj da i mi imamo nezaposlenog članstva!" :mrgreen: E, to smatram lošom stranom ovog grada, mada verujem da je svuda tako. Evo, čekamo Ledi da kaže kako je kod njih.
 
Poslednja izmena:
У Војводе Путника има набили 4-5 семафора који су лоше подешени... Када те једном ухвати црвено уместо да на следећем имаш пропуст тј. да буде зелено оно те опет хвата црвено... То је једна од већих мана што се саобраћаја тиче..
 

Back
Top