Kad on kaže NE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavisi ko je on...
Kao i kod nas žena nekad je ne ... ne , nekad mozda , a nekad ...cek da razmislim dal mi odgovara pa cu ti reci....

Ima muškaraca koji se femkaju gore od zena ...i koji očekuju da ih moliš za da...
Lično su mi mrski takvi, volim muškarce sa stavom uz njih si sigurnija i uvek načisto...
 
Nije mi jasna potreba da razmišljate o tome da li je ne sada ne ili zauvek. Ako neko nešto neće kada vama treba, onda neće. Kada bude hteo, ako bude hteo, postavlja se pitanje da li će vama to biti potrebno. Bolje je naći nekoga ko hoće onda kada vama treba.
 
Ne vezano za seks me ne uzbudjuje, ima covek pravo da mu se nece. Ne oko nekih pitanja koje smatram vaznim...nezgodno. Moze da mi se kaze, ali onda moze da se i ocekuje moje ne u vezi sa stvarima koje doticna osoba smatra vaznim, kako se narodski kaze "tante za kukuriku" :)
 
Nešto sam se zamislila sinoć... on je radio a ja sam uključila klimu i peglu u isto vreme.
Izbio je osigurač.
Zvala sam ga da dođe s posla ranije, taksijem i da mi to reši - vrelo je bilo... Konjarnik se baš usijao :roll:

I u trenutku kad je završio razgovor sa mnom... ,,Važi mačko - doći ću..." Čujem psovku tik pre nego što se veza prekinula... ma jedan delić sekunde - al njegov glas totalno drugačiji...

Nisam mogla da spavam.

Vruće je - vrtim se po krevetu... on se stalno trudi da meni bude kul. Dolazi, mrtav umoran - al relativno brzo od tog razgovora.

Pokušavao je da mi objasni kako nije teško zameniti taj osigurač, pa je zajedno sa mnom otvarao neki i pokazivao mi šta se desilo i pravio osigurač od neka dva... bilo mi interesantno 3 minuta i to zbog peska u osiguraču...

Sledeći put ćeš znati to sama da uradiš?
Pita me...

NE - bojim se.

Nemaš čega, kaže....

Ja bih prvo stavila osigurač gore pa bi mu onda stavila tu kapicu preko.

Si luda? Ne smeš da diraš osigurače rukama, staviš ih u kućicu pa onda... A kućica ne služi da pokrije taj ružni osigurač (ja kao nemam pojma o čemu on priča)

Gleda me bledo... nije siguran... A da mi zovemo električara da nam namesti normalnu tablu s osiguračima?

Ja sam nešto kasnije otišla da spavam, klima je radila.

Probudila sam se prilično zamišljena i tugaljiva... Isto kao i kod etotako - on meni NIKADA nije rekao ne.... i uvek se nešto trudi da sve bude ok - a i ako mi je rekao NE, to definitivno nikada nije značilo NE

E sad sam ja onako, tipično ženski zbunjena.... nikad nisam razmišljala o tome... jel moguće da sam baš toliko sama sebi na prvom mestu? Ne bih volela da je tako - volim ga...

Al neću ipak s njim o ovom pričati... možda ni on ne razmišlja o tome ili... Ne, neću definitivno... dobro je i ovako, al povešću računa... Samo se pitam sad nešto oko tog NE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top