Imam 23, a on 31, sta mislite sta on zeli?!

A sta zeli?
Ja sam jako zgodna, manekenski tip, visoka, san snova svakog muskarca osim jednog, ali koliko je zena prelepih kao ja, mozda je moguce da mogu da budu cak i lepse mislim ima crvenokosih, plavih, brineta ili crnokosih lepotica raznih vrsta sa pravilnim redom biserno- belih zuba, vitkih, preplanulih, zategnutih butina koje bi mogle da se dopadnu mislim mozda, mozda, mozda, jos zgodnijem i sarmantnom starijem muskarcu mogle bi da mu pariraju u svemu i cemu se ja onda nadam?
A kad pomislim da ima i mladjih od mene...
Kao sto rekoh ja sam prelepa i svidja mi se jedan uzasno markantan i neodoljivo sarmantan bozanski lijep tip, zajedno smo vec izvesno vreme mislim onako neobavezno potpuno, medjutim mi mozemo da imamo i druge, mislim nije problem toliko smo lepi oboje da nas svi gledaju plenimo svojom lepotom i sharmom to nam je najmanji problem, medjutim mi ostajemo zajedno, verni smo jedno drugom i ne pomisljamo na druge i postavlja se pitanje zasto(?) kad bi mogli lako da budemo sa nekim drugim, sta je ono sto nas vezuje toliko da budemo i pored svih prepreka bas ja i on iliti, on i ja i niko drugi, na to pitanje niko ne ume da odgovori ni nauka ni magija ni zvanicna medicina.
Ja sam inace poliglota i kad me muka natera progovorim i turski, sta ces i to se ponekad mora.
Zanima me zasto danas neke uspesne ekstra pozeljne zene koje u svojoj onoj okolini sigurno imaju lepe, visoke, zgodne, i sto je najbitnije postene muskarce, a uz to i dobre domacine i porodicne tipove bez pitanja roditelja ili ne slusajuci savete rodjaka hitaju da se udaju za neke belosvetske k*rve, kad moram tako da kazem ali sta ces "s kim si takav si", a pri tom i ne znaju niti bi umele da objasne odakle su i gde su se udale? Ma pamet u glavu curice, dobro razmislite i neka Vam savet roditelja uvek bude na prvom mestu, roditelji uvek vide vise i zele UVEK najbolje svom detetu.
I da jos nesto, mi nismo cekale da prodje detinjstvo odmah smo pocele da radimo ....... za bolje sutra, naravno.
Ah, dragi kad samo pomislim ,samo da bi ti stvarno mogao da budes moj, uhvati me neka sreca neizdrziva i jeza da te ne izgubim, ti si meni jedina potrebna i dovoljna pocast i stvar je u tome sto si mnogo vise od toga i pitam se da li ja tebi mogu biti dovoljna?
Da sam te upoznala sa 13 zaljubila bih se u tebe smrtno, i sa 13 i po i sa 30 takodje a ti da li bi se zaljubio u mene da si me upoznao sa 30?
 

Back
Top