Fotografija u studiju...

Bojan Andrejek

Početnik
Poruka
2
Koliko toliko, ovo je fotografija u studiju... Molim vas, šaljite vase fotografije u vašim postovima... Hvala, a sad pogledajte moje fotke... Ako imate komentar, bilo bi poželjno da ga ostavite...

NevenaStojanovicbyBojanAndrejek-1-1.jpg


Dark-1-1.jpg


Pogled-1-1.jpg


Studio3-1-1.jpg


Portret2-1-1.jpg

Komentari???
 
Poslednja izmena:
Kao prvo, komentar bi bio da procitas lepljivu temu sa pravilima i prvo smanji fotografije.

OK, važi, od sad pa nadalje, stavljaću manje fotke... Inače, ne znam šta je problem kod veličine, kada ne opterećujem Krstaricu, fotke su hostovane.... Ali, ok, potrudiću se... Hvala... Zanima me, koliko su ovde aktivni forumi??? Jer sam video da su postovi praistorijski... Mislim zadnji u nekim temama... (stari po nekoliko dana, a najnoviji...)
:cool:
 
pa ne bi bas... fotke su same po sebi lose... imaju gresaka. photoshop ne bi imao neki uticaj na to.. bolje da se uradi session ponovo, ali sa lepsim svetlom i boljim pozadinama... i naravno sa nekom pricom... ovako je nekako bzvz. i onda lepo u PS-u da se izvuce ono najbolje.
 
@bojane, čime ti to slikaš, šta je to šta si koristio-pa si nazvao fotografije iz studija, pa da vidimo u čemu je problem, kojeg očigledno ima, a najveći je ovaj sa svetlošću, koliko vidim, korišćen je direktan blic...
@a ti dulle, vraže, koristiš i zilberice, aaa
 
ma nesto sam malo experimentisao. :)

sto se tice bojanovih fotki, skinuo sam ih i malo blize pogledao.. stvarno ne vidim sta je tu "studijsko". mozda to sto je pobacao beo carsav po podu, a jedan okacio iza... mozda zato.. ali sta ja znam.. hajde bojane molim te... sta si hteo reci ?
 
Ponovicu po milioniti x HISTOGRAm!Koji je na ovim fotkama ochaj-gube se detalji i u svetlim i u tamnim delovima,shto nikako ne valja-bog dalje manipulacije slikom,izmedju ostalog...Ako vec mora bii gubitaka,treba odrediti shta se zrtvuje-ne oboje nikako...Ovako,fotke kao fotke bi kao kadorvi josh djene-djene i mogle proc'ali sa tehnichke strane-teshko...No hard filings Bojane govorim Ti iz najbolje namere...
 
OK, važi, od sad pa nadalje, stavljaću manje fotke... Inače, ne znam šta je problem kod veličine, kada ne opterećujem Krstaricu, fotke su hostovane.... Ali, ok, potrudiću se... Hvala... Zanima me, koliko su ovde aktivni forumi??? Jer sam video da su postovi praistorijski... Mislim zadnji u nekim temama... (stari po nekoliko dana, a najnoviji...)
:cool:

Bojane, ljudi su komentarisali tvoje fotke, dali ti savete, uputili na greške, potrošili vreme, (otvorio si novu temu), a ti pitaš da li je forum aktivan...a nisi se udostojio i došao ponovo, da se zahvališ ljudima na komentarima...ali zato na ostalim forumima :think:
 

Back
Top