Tange nosim, pirsing imam ali kitu ne pusim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li ste primetili da je vecina zena domudno isfolirana, sve kao nose prisking, tange a nikad kitu nisu stavile u usta, kad se torbaju zatvore oci kao da se boje kite, menjaju pozu samo kad im od klasicne utrne guza?

Jel to savremena zena na balkanski nacin?

sinnke, sve nešto mislim da ti nikad nećeš saznati zašto i kada žene (a bome i muškarci) zatvaraju oči, i prosto mi bude žao...:neutral:
 
Da li ste primetili da je vecina zena domudno isfolirana, sve kao nose prisking, tange a nikad kitu nisu stavile u usta, kad se torbaju zatvore oci kao da se boje kite, menjaju pozu samo kad im od klasicne utrne guza?

Jel to savremena zena na balkanski nacin?

eto sastavi oglas, nista ne kosta a mozda ti se i posreci: sa pirsingom, tangama i kitom u ustima, voli torbanje sirom otvorenih ociju jer obozava kitu i toliko menja poze da moras da je trazis jer gore il dole il sa strane il na masini sa upaljenom centrifugom :hahaha:....
 
eto sastavi oglas, nista ne kosta a mozda ti se i posreci: sa pirsingom, tangama i kitom u ustima, voli torbanje sirom otvorenih ociju jer obozava kitu i toliko menja poze da moras da je trazis jer gore il dole il sa strane il na masini sa upaljenom centrifugom :hahaha:....

Kad u sebi vidis ocajnika, ne trazi ga u drugom, jer ga neces naci.:hahaha:

Salim se, nemoj se ljutit ili se ljuti, sta cu ti ja.:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top