Novi DVD rezač - pomoć oko korišćenja

neobaveštena

Primećen član
Poruka
529
Nedavno smo nabavili novi DVD rezač (zaboravila sam koji je model),pa su nam prilikom kupovine u prodavnici rekli da on ima mogućnost i pisanja po samom CD-u,odnosno DVD-u.Malo smo se raspitivali i niko ne zna po kom principu to radi i koji je softver potreban da bi to funkcijonisalo kako treba.Ako neko od vas zna nešto više o tome molila bih za pomoć:worth: Btw,imamo Nero 8.
 
Sax,e baš taj softver:lol:,
ja sam ga samo skinula sa neta,a mojoj jačoj polovini ću ostaviti u amanet da ga instalira i da se dalje drnda sa time pošto se on mnogo bolje razume u to ali na žalost nema mnogo vremena pa ja moram ovako neobaveštena povremeno da uskačem:dash:
Hvala puno na pomoći,mislim da ćemo se nekako izboriti i sa time:super:
 
Nedavno smo nabavili novi DVD rezač (zaboravila sam koji je model),pa su nam prilikom kupovine u prodavnici rekli da on ima mogućnost i pisanja po samom CD-u,odnosno DVD-u.Malo smo se raspitivali i niko ne zna po kom principu to radi i koji je softver potreban da bi to funkcijonisalo kako treba.Ako neko od vas zna nešto više o tome molila bih za pomoć:worth: Btw,imamo Nero 8.

Malo se kasno ukljucujem ali evo pomoci, dakle pisanje po disku se moze raditi na vise nacina, i moze se raditi na obicnim DVD diskovima, ali na DATA strani(tamo gde se rezu podaci)...
Slicicu kako to izgleda mozes pogledati ovde

Sta ti treba, za nero 8 nisam siguran, ali za nero 7 potrebno je imati premium licencu, onda se u nero start smart pojavi opcija "Create and Print a LabelFlash disc label"
Evo slicica da vidis kako to izgleda

keraad2.jpg


Elem evo i link za temu kad smo mi to isprobavali nije bas konkretno vezana za ovu ali mozes naci korisnih informacija http://forum.krstarica.com/threads/138222&highlight=pioneer
 

Back
Top