bolest ili ljubav??

  • Začetnik teme sunshine or devil
  • Datum pokretanja
S

sunshine or devil

Gost
Verovatno ce se mnogi sloziti samnom da je blaga ljubomora sastavni deo ljubavi, ali sta se dogadja kada "blaga" preraste u paranoju i odlazi u neverovatne krajnosti kao sto su "provaljivanje" momkovog pasworda, proveravanje njegovih mailova, snimanje njegovih chat-ova i sl.?
ps. moram dodati da je pomalo i zanimljivo :lol:
I jos nesto, volela bih da cujem i komentare muske populaciju tj. kako bi oni odreagovali kada bi saznali da njihova devojka radi sve ovo.
 
bolest...mani se corava posla
Ima jedna stara jevrejska posleovica koja kaze: ¨Sto ga vise stezes on ti vise odskace¨. Ljubomorom ces povrediti samo sebe a ako on zeli da te prevari neces ga spreciti.
U krajnjoj liniji ona govori mnogo o tvojoj nesigurnosti u samu sebe.
 
Ja i moj muz smo ludi, funkcionisemo odlicno zajedno mislim ludacki ali nama je dobro ne zalimo se. Medjutim, on je toliko zgodan i ne samo to vec je rodjeni zavodnik, pravi muskarac, zraci svojom snagom i intelektualnom i fizickom i jednostavno ja samo zamisljam kako sa lakocom bez po muke sto bi se reklo osvaja svaku i dalje .......jao ne mogu ni da mislim , i tako me ponekad uhvati toliki strah kad samo pomislim da na svakom koraku mogu da ga izgubim. I ide na taj fudbal rekreativno se bavi, dobro na terenu moze i da me prevari ne bih ni primetila ali VAAAN?
A sta ja da uradim recite mi, sta bi uradili normalni ili ludi, kad sam ljubomorna ja nekako ne umem da se borim ni za sta, nisam borac ili sta je, ma iskusna sam nije problem ali nikad neznam opet sta u takvoj situaciji treba da radi jedna savremena luda zena?
 
Bolesno - ima i on pravo na svoju privatnost,treba da mu verujes, grozno je nekoga spijunirati, ti mozes da postanes opsednuta....itd. Ali, i nije bolesno - jer dosta devojaka (a i njih, muskih) radi isto to + sigurno bar 75 % ljudi uzme pa kopa po mobilnom svog decka/svoje devojke, zar ne ?
 
ludakinja:
Ja i moj muz smo ludi, funkcionisemo odlicno zajedno mislim ludacki ali nama je dobro ne zalimo se. Medjutim, on je toliko zgodan i ne samo to vec je rodjeni zavodnik, pravi muskarac, zraci svojom snagom i intelektualnom i fizickom i jednostavno ja samo zamisljam kako sa lakocom bez po muke sto bi se reklo osvaja svaku i dalje .......jao ne mogu ni da mislim , i tako me ponekad uhvati toliki strah kad samo pomislim da na svakom koraku mogu da ga izgubim. I ide na taj fudbal rekreativno se bavi, dobro na terenu moze i da me prevari ne bih ni primetila ali VAAAN?
A sta ja da uradim recite mi, sta bi uradili normalni ili ludi, kad sam ljubomorna ja nekako ne umem da se borim ni za sta, nisam borac ili sta je, ma iskusna sam nije problem ali nikad neznam opet sta u takvoj situaciji treba da radi jedna savremena luda zena?

Imao sam vezu sa jednom devojkom koja je bila izrazito ljubomorna ali je to uspesno od mene krila dok mi nije jednom priznala.Sada shvatam da je to bio jedan od najvecih razloga naseg raskida.Jos se dobro secam njenih reci:"Volim te,ali ne mogu vise ss tobom!"Naravno,i ja sam nosio deo zasluge zasto je sve tako ispalo,ali mogu da mislim kroz koji je pakao ona prolazila!
Ljudi se takvim mislima unistavaju.Ako se misle takve misli,na kraju se te misli i otelotvore.
Kroz sitne stvari,koje postaju vremenom sve vece,partner ce tvoju ljubomoru primetiti.U nekim kolicinama su takve misli i pozeljne,daju stimulans,ali...najgore je kada to postane nepremostivo..
 
najnovije informacije sam upravo "dobila" hihihih.
On se zapravo cuje sa par devojaka nekoliko godina unazad (to mi je i sam rekao) i prilikom mog poslednjeg ceprkanja sam otkrila da on u svojim mailovima uglavnom govori o meni, nasoj vezi, i tome kako mu je sve lepo od kada sam ja usla u njegov zivot.
Pa zar nije lepo znati tako nesto :lol:
mislim da je sada vreme da prestanem sa ceprkanjem po njegovim mailovima! :?:
 
ej...mozhda ti je to podmestio.. ;) ko zna gde su pravi mailovi ;)

mora da je odvratno tim deovjkama...srecno su se dopisivali i.....'e draga DRUGARICE nasao sam devojku i presrecan sam i podelicu to sa tobom...' a ona poshalje dva smajlija kao 'diiiiiivno' a u stvari.....brrrrrr
 
Ma kako da podmesti, on i ne sanja sta se desava. Nadam se da ce tako i da ostane.
A sto se tice toga da je tim devojkama nesto lose jer je njihov cyber-prijatelj pronasao nesto sto nije virtuelno u tolikoj meri kao sto su i one same, e to ne verujem.
 
Medjutim, on je toliko zgodan i ne samo to vec je rodjeni zavodnik, pravi muskarac, zraci svojom snagom i intelektualnom i fizickom i jednostavno ja samo zamisljam kako sa lakocom bez po muke sto bi se reklo osvaja svaku i dalje .......jao ne mogu ni da mislim , i tako me ponekad uhvati toliki strah kad samo pomislim da na svakom koraku mogu da ga izgubim.
Jao sestro!
Isti slucaj je i samnom...
Lepe se bre za njega,pa to ti je...
Ima samo takve oci,magnetske..
Uh' kud mu ih majka stvori...:)
Al' ne opterecujem se..
Samo kazem sebi:
-Ako je sudjeno da te prevari i ode(tj.da ga ''odvuce'' ta osoba),dzaba sve.
Ne vredi ni ljubomora ni hladna glava..
Samo se opusti i pusti da ''reka tece svojim tokom''
 
sunshine or devil:
najnovije informacije sam upravo "dobila" hihihih.
On se zapravo cuje sa par devojaka nekoliko godina unazad (to mi je i sam rekao) i prilikom mog poslednjeg ceprkanja sam otkrila da on u svojim mailovima uglavnom govori o meni, nasoj vezi, i tome kako mu je sve lepo od kada sam ja usla u njegov zivot.
Pa zar nije lepo znati tako nesto :lol:
mislim da je sada vreme da prestanem sa ceprkanjem po njegovim mailovima! :?:



Uh uh bilo bi lepo da je tako. Od srca ti zelim da si u pravu.
Ja sam isto tako bila "lakoverna", cuje se sa par drugarica na icq. Nista strasno uglavnom iz inostranstva trazi neke informacije, pa onda prica im o meni kada se potegne prica o ljubavi isl. Kad sam jednom iznenada nasla cudan mail (do tada mu nikada nisam ceprkala po milovima cak mi je dozvolio da moje kada sam kod njega saljem sa njegovog naloga i da meni salju, znaci nema sta da se sumnja). Nekome sa strane ne bi bio cudan ali meni srce nije dalo mira. I kada sam ga pitala sta se desava, cudan nepirjatan ali vesto prikriven osmeh. To mi tek nije dalo mira i .... Saznah na kraju istinu....Da bi koa uspesno sve prikrio odmah je brisao sumnjive mailove ali mu se ovaj ucinio suvise bezazlen, zaboravio zensku intuiciju...
Posle cudo peripetija ja mu to oprostim ali vise nikada nije bilo kao pre...Do tada nisam nikada bila ljubomorna cak ni malo jer sam bila sigurna da nemam razloga da brinem jer me ludo voli. sada nisam ljubomorna SAMO MU NISTA NE VERUJEM. I seto se pitam da li cemo i sta cemo zajedno ( ma kako se on kune da bez mene ne moze).
Pitam ja samo sve te koji su u vezi ili braku - ako im je osoba sa kojom su toliko draga srcu, cemu ce ta sajber "druzenja", jer su po pravilu i uvek samo musko - zenska.
jedna moja drugarica koja ima dugu i uspesnu vezu ima oko 20 sajber obozavaoca i to uspesno krije. Svog decka obozava. Pitam se cemu ce joj sve to onda...jer moze mnogo da izgubi....
 
sunshine or devil:
Verovatno ce se mnogi sloziti samnom da je blaga ljubomora sastavni deo ljubavi, ali sta se dogadja kada "blaga" preraste u paranoju i odlazi u neverovatne krajnosti kao sto su "provaljivanje" momkovog pasworda, proveravanje njegovih mailova, snimanje njegovih chat-ova i sl.?
ps. moram dodati da je pomalo i zanimljivo :lol:
I jos nesto, volela bih da cujem i komentare muske populaciju tj. kako bi oni odreagovali kada bi saznali da njihova devojka radi sve ovo.
Provaljivanje passworda?
Proveravanje mailova??
Snimanje chatova???
Ma bolest, 100%...
:twisted:
 
sunshine or devil:
Ma kako da podmesti, on i ne sanja sta se desava. Nadam se da ce tako i da ostane.
A sto se tice toga da je tim devojkama nesto lose jer je njihov cyber-prijatelj pronasao nesto sto nije virtuelno u tolikoj meri kao sto su i one same, e to ne verujem.

e sta si rekla sada... 'nije virtuelno u tolikoj meri kao sto su i one same'...? ne razumem a i one valjda nisu virtuelne (valjda se ne dopisuje sa neuronskim mrezama)
 

Back
Top