Transvestitizam

Savršeno mi je svejedno, neko je transvestit, neko prostitutka, neko navijač Partizana, neko je glasao za Čedu..... što bi to mene doticalo ako je takva osoba dobra prema meni i generalno OK prema ostalim ljudima?
 
Травестит је мушкарац који се облачи као женско и можда и опонаша жене.. а и не мора..

Док.. жене нису травестити када носе мушку одећу и понашају се као мушкарци...:lol:
 
Травестит је мушкарац који се облачи као женско и можда и опонаша жене.. а и не мора..

Док.. жене нису травестити када носе мушку одећу и понашају се као мушкарци...:lol:

Mодни креатори? :lol:

Транвестит ... жена с китом или мушкарац са сисама ,moжда и други видови комбинованих операција ,а о узимању хормона да не пишем

На Куби су такве операције бесплатне... не промена пола
Транвестит је пола-пола
 
...to ti je kad izvršiš transfer... npr. evo ja dadoh svoju pidžamu kojici,
a ona meni spavaćicu...:rumenko:... transfer vredan sto miliona dolara...:neutral:
a102.gif


То није тачно. Ја не носим спаваћице већ само пиџаме.
И наравно то не значи да сам травестит...:lol:
али.. ти у спаваћици.. е.. :D
 
Био један ром ,звали су га Лепа Брена ...Носио је хаљине,сукње ..стално плави шешир
Глас и понашање слично Дарку Костићу
 
Transvestit je obicno muskarac koji zeli da promeni pol i ponasa se kao zena.
Crossdresser je muska osoba koja je uglavnom muskog pola i voli da se oblaci u zensku odeci i u pojedinim trenucima se ponasa kao zena, kada za to ima mogucnosti.Inace je obican muskarac za okolinu.
Naravno ovo je ukratko.
Naravno nemam nista ni protiv jedne kategorije.Svako ima pravo da se ponasa i oblaci kako zeli ako ne ugrozava druge.
 
za poznanika ok ali za prijatelja ipak moramo da imamo dosta slicnosti...najbolji drug mi je homoseksualac i ja sam bila jedna od prvih koja ga je iz strait krugova prihvatila i podrzala...ali on je i divan covek i drago mi je da je konacno u skladu sa sobom...transseksualca neznam ni jednog ali mislim da bih mogla bez predrasuda da budem prijatelj i sa njima ako su upitanju dobri i korektni ljudi....
 
Nemam nikakve predrasude prema tranvestitima, homoseksualcima, biseksualcima, transeksualcima, svingerima, narkomanima, hiv pozitivnim osobama......
Jedina sorta koju ne podnosim su foliranti i ograniceni ljudi uvek spremni da osudjuju druge...
 

Back
Top