Sex i grad

mari mari

Ističe se
Poruka
2.837
Koliko ova , po meni glupa serija ima uticaj na vas i na formiranje vaseg misljenja o osobi suprotnog pola:?:
Da li se poistovjecujete sa likovima iz ove serije:?:
 
Poslednja izmena:
Ja sam se malčice poistovetila sa Kerry jer je i ona novinarka, s tom razlikom što je ona uspešna a ja promašen slučaj. smajlikojiudaraglavomuzid
 
Poslednja izmena:
Gledala sam par puta tu seriju, par epizoda, i osim što je dosadna i šablonska nisam primetila neki preterani promiskuitet ili različitost u shvatanjima od nas, domaćih rumenih seljančica. Dobro, osim one sisate plavuše, ali i to je samo primer iz okoline :???:
 
Meni je to blam i uvreda za sredovechne zene...kako se ta serija sprda sa nijma i podyebava ih prikazujutji ih kao otuzne retarde bez grama inteligencije koje samo jure za kitama zaletji za izgubljenom mladoshtju dok pokushavaju da izigravaju klinke.
 
Jok zena od preko 4 banqe treba da se oblachi i rezonuje ko da ima 15 jer si mlad onoliko koliko se i osetjash a i 21.vek je pobogu.To nije patetichno nego kul,naravno.
 
Jeste brate..... treba da se ponašaju u skladu sa svojim godinama jer je to ono kako treba da se ponašaju, a ne kao tamo neke..... klimakterične sponzoruše pfuj..... polako ali sigurno, transformacija u ==>

starica.JPG
 
I da je zivela glamurozan zivot teshko da bi u tim godinama izgledala adekvatnije za tange&minitj...a nije fer da drushtvo sputava ljude da se osetjaju mladjima,je l tako?
 
Opet nešto filozofiraš. Nije u redu da im društvo natura bilo šta, pa isto tako nije u redu da je sramota za babu na selu da ide bez marame, kao da je bula..... a to je bilo vrlo dobardan do nedavno, po nekim selima još uvek.....
 
Koliko ova , po meni glupa serija ima uticaj na vas i na formiranje vaseg misljenja o osobi suprotnog pola:?:
Da li se poistovjecujete sa likovima iz ove serije:?:

:think:
nema uticaja
+ ne znam zašto bih se poistovjećivala sa bilo kojim likom iz bilo koje serije
(kod njih uvijek postoji happy end, moja Zvjerka neće zbog mene preći pola zemaljske kugle :ljutko: )
 

Back
Top