Vizit karta?

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:
 
pozajmicu ti ja moje... imam par stotina komada... napravili mi na poslu... lepe su, ti samo zvrcni drugo ime i telefon... sala sala... mislim da je fora dzibi... face2face pa ako te odbije odbila te je... ne moras praviti amorizere od vizit kartica...
 
Hahaha pa zato i pitam, u jednu ruku je ljakse fora a u drugu ruku je prakticno :P Ne popijes pedalu direktno hahaha

Inace bas sam veceras bio na nekoj svadbi i primetio sam neku ribu...izgledala je zainteresovano ali brate znas kako je na svadbama familija sve okolo pa je tu bila sa matorcima... ja nisam bio iz familije tako da sam mogao da muvam ali sta da radim kad su tu tetke, strine, ujne itd... Pa sam razmisljao da napisem broj fona negde i da dam konobaru da odnese...***... na kraju sam otisao prazne mreze :P
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:


:lol:

baš nešto mislim...neće proći dugo vremena, a muškarci će početi da nose oklope, (vitezovi j.b.t.) to bi bilo najlakše, zar ne?! :dash:
šta vam sve neće pasti na pamet kao štit, da ne dobijete korpu oči u oči..ccc

za šta služe salvetice, cvjećke...eto npr. na svadbi, ne mora konobar biti kurir, ima djece, male slatke - pošalješ poruku po nekom od njih...svašta nešto...
 
Jest, najbolje da odštampa vizitke sa raznim motivima:
-za urmašice, uslika tuki (ako mu je manji od 22, skine sa neta);
-za po splavovima, uslika kola (ako vozi jugo, skine sa neta bolji model);
-za apsolventice iz provanse, uslika kuću u centru grada (ako živi u jednosobnom sa roditeljima, pa... ima toliko sajtova sa ponudom nekretnina, go to save picture as);
-za udavače za diplomom, uslika istu (ima sve na netu);
-za politički aktivne, članska karta te i te stranke (svaki pošten Srbin ih ima barem sve, dakle samo ih skenira);
...
Jedino što mu preostaje da odštampa dovoljne zalihe i dobra procena kojoj koju vizitku dati. Da ne dođe do neprijatne zabune.
 
Moj drug daje vizit karte kad hoce da uzme broj mobilnog i da ganja devojku , i mogu vam reci da se devojke pale, bar njegov kalibar....

Ebi ga, pali kad pise CEO pa jos Siemens ili Ericsson....cak vise od onog direktor EDB, Minel, Energoproject, a plate ovih drugih su mnogostruko vece od ovog prvog....
 
Razmisljam se da napravim vizit karte... Mislim evo jedan primer, svidi vam se devojka za drugim stolom, vi pozovete konobara, posaljete pice i date mu vizit kartu da joj da uz pice... Ili bzvz upoznajete se sa bilo kime i umesto da kucate u mobilni i da dajete broj vi date vizit kartu...

Sta mislite o tome? Da li mozda imate vizit kartu, da li ovo deluje ok itd?

/discuss :bye:

slanje vizitke uz pice :thumbdown::smajlikojipovraca:
stampanje vizitke specijalno radi muvanja :thumbdown::thumbdown: :rotf:

jedino prihvatljivo: vec imas vizitke (radi posla naravno) i umesto ukucavanja brojeva u mob. oboje razmenite vizitke. ili joj das svoju ako ti zatrazi broj. sve ostalo :roll:
 

Back
Top