NAJUMILNIJI POGLED - TAKMIČARSKA TEMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.755
Evo (konačno!) još jedne takmičarske teme.
Biramo najumilniji pogled.
Bodujete pet najboljih po sistemu 5 bodova, 4, 3, 2, 1.
Slično kao kad biraju "pravu" mis, pa dodeljuju nagrade za još ponešto, tako i mi biramo najfotogeničniji pogled, najopasniji pogled i najblentaviji pogled. Tu glasamo samo za jednu fotku i pobednika dobijamo prostim sabiranjem.
Glasanje završavamo za mesec dana (zbog godišnjih odmora).
Ako postoji dobrovoljac da pomogne u prebrojavanju :roll: glasova - neka se javi na PP.

Face možete pogledati na
http://gs271.photobucket.com/groups/jj132/4T2VOVPRJP/
 
Имаш мене за пребројавање гласова!:klap:

Дакле:

предлог 40 - 5 поена
предлог 5 - 4 поена
предлог 36 - 3 поена
предлог 20 - 2 поена
предлог 70 - 1 поен


предлог 24: најфотогеничнији
предлог 34: најопаснији
предлог 14: најблентавији
 
Poslednja izmena:
takmicenjeljubimacatd9.jpg

Ne znam da li sam dobro rasporedila, ove fotkice su mi bile najsladje:heart:...jedino sam izbacila onu kategoriju opasnog pogleda, jer ga nisam našla
ili nisam shvatila...sve su mice i ćuće!!!
38-5
13-4
35-3
63-2
29-1
:super:
najblentaviji mi je papagaj 57, a najfotogeničniji valjda 24, i onaj ježić mi je,..iii...sve bi ih jubilaaa.:zaljubljena:
 
Možda nije fer sa moje strane ali ja odustajem od glasanja... stvarno mi nije uživancija da odvojim njih nekoliko (znam, znam, sve ja to shvatam preozbiljno) :)

Па кад би сви тако резоновали тема би у старту пропала! Ово је све осмишљено као забава, мислим да се нико неће увредити ако његов љубимац не буде изгласан или ако не добије поене. Мени је, рецимо, занимљиво да видим коме се који пас допада, не видим у томе ничег лошег.
 
Па кад би сви тако резоновали тема би у старту пропала! Ово је све осмишљено као забава, мислим да се нико неће увредити ако његов љубимац не буде изгласан или ако не добије поене. Мени је, рецимо, занимљиво да видим коме се који пас допада, не видим у томе ничег лошег.
Rekoh ja da verovatno nije fer sa moje strane, kapiram potpuno i smisao teme i takmičenja ali priznajem da sam psiho :)
P.S. Nego brisni ti ove postove da ne zračim ostale! ;)
 
Evo i ja da glasam!

Predlog 60 - 5
Predlog 7 - 4
Predlog 21 - 3
Predlog 36 - 2
Predlog 39 - 1

Najfotogenicniji - Predlog 27
Najblentaviji - Predlog 18
Najopasniji - Predlog 30

I izvinjavam se onima kojima nisam dala glas, jako je bilo tezak zadatak, a svi su tako slatki...

I iako nije u konkurenciji, ja bi da dodam moju blentu!
maca.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top