Potrebna pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Armand

Početnik
Poruka
22
Sreca....Ljubav.. kako je to lepo.. Imas devojku koja te voli, kao i ti nju, sve cveta, sve je do bola dobro, imas motiv za sve u zivotu.. Ali meni to sve fali! Da ne -enjam puno, problem je u tome sto ni jedna jedina devojka nece da se zainteresuje za mene. Nisam nesto preterano lep, daleko od toga da sam ruzan.. sve u svemu ok izgledam, skoro svi mi dele komplimente da se cool oblacim, visok 182, srednje gradje, vr. dobar u gimnaziji, 18 god, sta vise vozim motor, trkalicu.. sada ce verovatno mnogi pomisliti "kakav je ovo bolid kad ne moze prosecnu devojku da nadje".. nisam povucen lik, izlazim, zezam se, ali nista... problem je u tome sto nisam snalazljiv kod muvanja, nekako mi to uopste ne ide, a sve devojke kao da me uopste ne primecuju. Dok mojim drugarima devojke ostavljaju brojeve telefona "na tacnu", u prevodu, one njih muvaju, ja sedim skrstenih ruku i gledam....

hvala unapred :(
 
prvo moras da shvatis da si sam sebi i vise nego dovoljan... e onda skapiras da ne mozes nista da izgubis ako si sa nekim, vec samo da dobijes... ako shvatis da nemas sta da izgubis, mnogo si lezerniji i mozes mnogo lakse da budes iskren (to si ti, pa ako neko ko ti se svidja zeli da bude sa tobom super, a ako ne zeli onda ona nije prava osoba za tebe)... a ako ti kojim slucajem zelis da setas devojku da bi se pokazao u drustvu, e onda devojka ni nije za tebe.. poz
 
Armand:
Sreca....Ljubav.. kako je to lepo.. Imas devojku koja te voli, kao i ti nju, sve cveta, sve je do bola dobro, imas motiv za sve u zivotu.. Ali meni to sve fali! Da ne -enjam puno, problem je u tome sto ni jedna jedina devojka nece da se zainteresuje za mene. Nisam nesto preterano lep, daleko od toga da sam ruzan.. sve u svemu ok izgledam, skoro svi mi dele komplimente da se cool oblacim, visok 182, srednje gradje, vr. dobar u gimnaziji, 18 god, sta vise vozim motor, trkalicu.. sada ce verovatno mnogi pomisliti "kakav je ovo bolid kad ne moze prosecnu devojku da nadje".. nisam povucen lik, izlazim, zezam se, ali nista... problem je u tome sto nisam snalazljiv kod muvanja, nekako mi to uopste ne ide, a sve devojke kao da me uopste ne primecuju. Dok mojim drugarima devojke ostavljaju brojeve telefona "na tacnu", u prevodu, one njih muvaju, ja sedim skrstenih ruku i gledam....

hvala unapred :(
Mozda u ocima devojaka izgledas kao faca,frajer,smeker... pa se plase da ti pridju ili misle da si suvise dobar za njih(prosecne devojke) :wink: Ja ti savetujem da ti njih startujes a ne da cekas da se nesto desi samo od sebe. Srecno 8)
 
d1:
prvo moras da shvatis da si sam sebi i vise nego dovoljan... e onda skapiras da ne mozes nista da izgubis ako si sa nekim, vec samo da dobijes... ako shvatis da nemas sta da izgubis, mnogo si lezerniji i mozes mnogo lakse da budes iskren (to si ti, pa ako neko ko ti se svidja zeli da bude sa tobom super, a ako ne zeli onda ona nije prava osoba za tebe)... a ako ti kojim slucajem zelis da setas devojku da bi se pokazao u drustvu, e onda devojka ni nije za tebe.. poz

U svakom slucaju ne zelim devojku da bi se dokazao u drustvu, trazim ozbiljniju vezu..
 
POP Mare:
Armand:
Sreca....Ljubav.. kako je to lepo.. Imas devojku koja te voli, kao i ti nju, sve cveta, sve je do bola dobro, imas motiv za sve u zivotu.. Ali meni to sve fali! Da ne -enjam puno, problem je u tome sto ni jedna jedina devojka nece da se zainteresuje za mene. Nisam nesto preterano lep, daleko od toga da sam ruzan.. sve u svemu ok izgledam, skoro svi mi dele komplimente da se cool oblacim, visok 182, srednje gradje, vr. dobar u gimnaziji, 18 god, sta vise vozim motor, trkalicu.. sada ce verovatno mnogi pomisliti "kakav je ovo bolid kad ne moze prosecnu devojku da nadje".. nisam povucen lik, izlazim, zezam se, ali nista... problem je u tome sto nisam snalazljiv kod muvanja, nekako mi to uopste ne ide, a sve devojke kao da me uopste ne primecuju. Dok mojim drugarima devojke ostavljaju brojeve telefona "na tacnu", u prevodu, one njih muvaju, ja sedim skrstenih ruku i gledam....

hvala unapred :(
Mozda u ocima devojaka izgledas kao faca,frajer,smeker... pa se plase da ti pridju ili misle da si suvise dobar za njih(prosecne devojke) :wink: Ja ti savetujem da ti njih startujes a ne da cekas da se nesto desi samo od sebe. Srecno 8)

hvala Mare
 
problem je u tome sto ni jedna jedina devojka nece da se zainteresuje za mene. Nisam nesto preterano lep, daleko od toga da sam ruzan.. sve u svemu ok izgledam, skoro svi mi dele komplimente da se cool oblacim, visok 182, srednje gradje, vr. dobar u gimnaziji, 18 god, sta vise vozim motor, trkalicu.. sada ce verovatno mnogi pomisliti "kakav je ovo bolid kad ne moze prosecnu devojku da nadje".. nisam povucen lik, izlazim, zezam se, ali nista... problem je u tome sto nisam snalazljiv kod muvanja, nekako mi to uopste ne ide, a sve devojke kao da me uopste ne primecuju. Dok mojim drugarima devojke ostavljaju brojeve telefona "na tacnu", u prevodu, one njih muvaju, ja sedim skrstenih ruku i gledam....
sve je ok, samo bez ovog sto je označeno crvenim! :wink:
 
Charobnjak36Bgd:
problem je u tome sto ni jedna jedina devojka nece da se zainteresuje za mene. Nisam nesto preterano lep, daleko od toga da sam ruzan.. sve u svemu ok izgledam, skoro svi mi dele komplimente da se cool oblacim, visok 182, srednje gradje, vr. dobar u gimnaziji, 18 god, sta vise vozim motor, trkalicu.. sada ce verovatno mnogi pomisliti "kakav je ovo bolid kad ne moze prosecnu devojku da nadje".. nisam povucen lik, izlazim, zezam se, ali nista... problem je u tome sto nisam snalazljiv kod muvanja, nekako mi to uopste ne ide, a sve devojke kao da me uopste ne primecuju. Dok mojim drugarima devojke ostavljaju brojeve telefona "na tacnu", u prevodu, one njih muvaju, ja sedim skrstenih ruku i gledam....
sve je ok, samo bez ovog sto je označeno crvenim! :wink:
carobnjak je faca :lol:
 
U svakom slucaju ne zelim devojku da bi se dokazao u drustvu, trazim ozbiljniju vezu..ovo je smesno...to se ne trazi..vec dode samo,na pocetku ti ne znas dokle,koliko i sta dolazi kasnije..ljubav spontano dode,samo tako i prode.izgled nije uvek presudan,trebalo bi malo vise da zracis i plenis..vremenom,uvideces sam o cemu ti pricam,pogledaj malo druge,posmatraj i videces sta je to...lepotu covek nosi sa sobom i zraci oko sebe,samim tim i druge..
 
Ako nista drugo odgledaj neku komediju... U tvojim godinama ja sam nalazio inspiraciju i u filmovima, posebno onim tinejdzerskim komedijama. Jedino sto je vazno, to je da si iskren u prici sa devojkom. Treba da je slusas dok ona neprestano brblja, a potom je prekines i spojis to sa reklamom koju si video na TV-u a koja jos nije snimljena i tako to. Posto si jos nov, nemoj prve veceri da zahtevas (da postavljas zadatak sam sebi) poljubac, nego se opusti i neka sve ide svojim tokom.
JA sam cesto znao da idem obrnutom negacijom tj. vikao sam kako je nikad ne bih zeleo da budem sa nekom dobrom curom sto je cesto znalo da ih zbuni, pa im potom objasnis da npr. ta koju muvas, kazes joj: Ja sam svestan da si ti grob, ali bih ipak zeleo da ti pravim drustvo, jer mi je zao da te ostavim samu...itd... samo lupaj nesto pricaj, a kada se izvestis, onda mozes i one fore, ajde da te provozam na motoru, da ti olaksam smrt itd...
Srecno :twisted: :twisted: :oops: :P :x :shock: :) 8)
 
Armand:
Sreca....Ljubav.. kako je to lepo.. Imas devojku koja te voli, kao i ti nju, sve cveta, sve je do bola dobro, imas motiv za sve u zivotu.. Ali meni to sve fali! Da ne -enjam puno, problem je u tome sto ni jedna jedina devojka nece da se zainteresuje za mene. Nisam nesto preterano lep, daleko od toga da sam ruzan.. sve u svemu ok izgledam, skoro svi mi dele komplimente da se cool oblacim, visok 182, srednje gradje, vr. dobar u gimnaziji, 18 god, sta vise vozim motor, trkalicu.. sada ce verovatno mnogi pomisliti "kakav je ovo bolid kad ne moze prosecnu devojku da nadje".. nisam povucen lik, izlazim, zezam se, ali nista... problem je u tome sto nisam snalazljiv kod muvanja, nekako mi to uopste ne ide, a sve devojke kao da me uopste ne primecuju. Dok mojim drugarima devojke ostavljaju brojeve telefona "na tacnu", u prevodu, one njih muvaju, ja sedim skrstenih ruku i gledam....

hvala unapred :(
nauci da vozis motor na jedan tocak,ima svi da te gledaju :shock: a i cure ima same da ti prilaze :lol: :lol:
 
Prvo treba da izgubiš osećaj da je odbijanje nešto strašno. Jako si mlad, i pripremi se na to da ćeš proći u 20%-30% pokušaja i to je sasvim normalno. Nemoj da tražiš razloge i greške jer kao što se tebi ne sviđa svaka devojka tako se ni ti ne sviđaš svim devojkama.Takođe, nemoj da isključiš mogućnost da i tebe neko izabere...
 
DJ_MaRe:
POP Mare:
Mozda u ocima devojaka izgledas kao faca,frajer,smeker... pa se plase da ti pridju ili misle da si suvise dobar za njih(prosecne devojke) :wink: Ja ti savetujem da ti njih startujes a ne da cekas da se nesto desi samo od sebe. Srecno 8)
Tako je... Bravo... odakle li izvlacis samo te mudrosti... Iz iskustva :?: :D
Nediraj ga u iskustvo znas da je mnogo osetljiv po tom pitanju! :D
 

Back
Top