Ženski orgazam,laž ili istina

zlatni zmaj

Zainteresovan član
Poruka
139
Nadam se da tema neće nikoga da uvredi,odnosi se na devojke,žene,i udate,koje glume orgazam.Kod muškaraca se nažalost to i vidi,ali kod dama..(iskusni to mogu da primete;)).Zašto žene glume orgazam sa partnerom,dali da bi mu udovoljile,da se lepo oseća,..ili im jednostavno nije do toga tada,ali kao i one su,eto.Neznam,ali mislim da u većini slučajeva žene glume orgazam.Lepo bi bilo čuti razloge...zašto glume.
 
Nadam se da tema neće nikoga da uvredi,odnosi se na devojke,žene,i udate,koje glume orgazam.Kod muškaraca se nažalost to i vidi,ali kod dama..(iskusni to mogu da primete;)).Zašto žene glume orgazam sa partnerom,dali da bi mu udovoljile,da se lepo oseća,..ili im jednostavno nije do toga tada,ali kao i one su,eto.Neznam,ali mislim da u većini slučajeva žene glume orgazam.Lepo bi bilo čuti razloge...zašto glume.

To mi nije najjasnije, zasto glume kad mogu da ga dozive :think:
 
Zato sto je muskarac tipican balkanac koji ne ume da hebe....devojka nagovesti sta joj smeta...ali balkanac ne bi bio balkanac da nije gluv za njene price....i tako ona ceka, ceka misleci promenice se nesto i glumi orgazme kako ga ne bi povredila....a ono jok....nakon izvesnog vremena silnog prepricavanja kako, gde i koliko devojka odustane, kaze tjao i nadje drugog..;)

Prosto ki pasulj...

P.S. Ako se zena folira cesto znaci da ne veruje muskarcu i da se taj ne trudi dovoljno oko nje...
 
Zato sto je muskarac tipican balkanac koji ne ume da hebe....devojka nagovesti sta joj smeta...ali balkanac ne bi bio balkanac da nije gluv za njene price....i tako ona ceka, ceka misleci promenice se nesto i glumi orgazme kako ga ne bi povredila....a ono jok....nakon izvesnog vremena silnog prepricavanja kako, gde i koliko devojka odustane, kaze tjao i nadje drugog..;)

Prosto ki pasulj...

E pa ti se nemoj hebati samo sa balkancima;)
 
Nadam se da tema neće nikoga da uvredi,odnosi se na devojke,žene,i udate,koje glume orgazam.Kod muškaraca se nažalost to i vidi,ali kod dama..(iskusni to mogu da primete;)).Zašto žene glume orgazam sa partnerom,dali da bi mu udovoljile,da se lepo oseća,..ili im jednostavno nije do toga tada,ali kao i one su,eto.Neznam,ali mislim da u većini slučajeva žene glume orgazam.Lepo bi bilo čuti razloge...zašto glume.

Razlog je jednostavan. Odglume orgazam i nakon traljavog seksa bar ih pusti na miru, umesto da gnjavi do ujutro. :mrgreen:

E sad, kakve su posledice izostanka ženskog orgazma? Ogromne i nesagledive. Kao katastrofalna nepogoda. To se najbolje vidi sledećeg dana kada odjednom počne da primećuje da ostavljate stvari po kući na pogrešnim mestima, da se linjate kao matori džukac i punite umivaonik dlakama, da srčete supu, da imate klempave uši... :neutral:
 
Zato sto je muskarac tipican balkanac koji ne ume da hebe....devojka nagovesti sta joj smeta...ali balkanac ne bi bio balkanac da nije gluv za njene price....i tako ona ceka, ceka misleci promenice se nesto i glumi orgazme kako ga ne bi povredila....a ono jok....nakon izvesnog vremena silnog prepricavanja kako, gde i koliko devojka odustane, kaze tjao i nadje drugog..;)

Prosto ki pasulj...

P.S. Ako se zena folira cesto znaci da ne veruje muskarcu i da se taj ne trudi dovoljno oko nje...

Pih, uvek je taj Balkan kriv za sve :azdaja:
 
...hvala, hvala, a da te priupitam ja neshto, zashto ti vetj nisi chlan mog udruzzenja, a ?...:mrgreen:

Ne mešam se u politiku. Tako me zaklela baba na samrtnoj postelji. :mrgreen:
Rekla je:
- Sine Zazijavalo, ljubi te baba, ne mešaj se u politiku. Ako neko oće da ga podrže za mooda, naći će se ko da ga podrži. Ne moraš baš ti. - i još je rekla da glasam po savesti i da... (šmrc)
 
Ne mešam se u politiku. Tako me zaklela baba na samrtnoj postelji. :mrgreen:
Rekla je:
- Sine Zazijavalo, ljubi te baba, ne mešaj se u politiku. Ako neko oće da ga podrže za mooda, naći će se ko da ga podrži. Ne moraš baš ti. - i još je rekla da glasam po savesti i da... (šmrc)
...samo da znash neko veche sam prizivao duhove s' ekipom, i pojavi se duh tvoje babe i reche " peachvise, pogreshila sam kad sam onom mom zazijavalu na samrti rekla da se ne mesha u politiku, i ono vezano za savest, ako ga vidish reci mu da te podrzzi, reci mu da je to moja bash, bash poslednja zzelja, i netju imati mira dok te ne podrzzi i sve", pa ti vidi shta radish jadnoj babi, shmrc i od mene...:mrgreen:
 
Nadam se da tema neće nikoga da uvredi,odnosi se na devojke,žene,i udate,koje glume orgazam.Kod muškaraca se nažalost to i vidi,ali kod dama..(iskusni to mogu da primete;)).Zašto žene glume orgazam sa partnerom,dali da bi mu udovoljile,da se lepo oseća,..ili im jednostavno nije do toga tada,ali kao i one su,eto.Neznam,ali mislim da u većini slučajeva žene glume orgazam.Lepo bi bilo čuti razloge...zašto glume.
Sto te to zanima... sto te briga... Ti gledaj da je tebi lepo... ako je i njima lepo... koj te pita... :lol:
 

Back
Top