Imati vozacku i auto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavisi od godina.....
Neko bas lovi te sa kolima (sto je vrlo prakticno:).
Ali, mislim da ne igra vecu ulogu.
Meni je svejedno. A i ne znam nijednu kojoj je to vazno.... Osim onih koje su bas bogate, pa traze decka sa kolima, dakle - istog socijalnog statusa.
 
Sigurno da im je lakse. Npr. ne moraju da brinu kako ce negde otici a jos vaznije kako ce se vratiti ima tu jos puno prednosti. A kako pomoci onima koji nemaju vozacku :arrow: neka poloze, a onima koji nemaju kola tu je vec tezi problem :?
 
Snezna_kraljica:
Zavisi od godina.....
Neko bas lovi te sa kolima (sto je vrlo prakticno:).
Ali, mislim da ne igra vecu ulogu.
Meni je svejedno. A i ne znam nijednu kojoj je to vazno.... Osim onih koje su bas bogate, pa traze decka sa kolima, dakle - istog socijalnog statusa.

Ma daj,svejedno ti je vozila se ili isla peske?
 
Snezna_kraljica:
Mr X:
Ma daj,svejedno ti je vozila se ili isla peske?
Pa, volim peske da idem... A ni moja porodica nema kola, pa sam navikla.
Da, svejedno mi je. Ni moj decko nema kola... Tako se zadesilo...
Mada, naravno da je imati kola - plus - samo kazem da ne treba na osnovu ne/postojanja kola odlucivati da li je neko za tebe pravi ili ne.

A pa to je stvar navike :lol: .Naravno da ne treba odlucivati na materijalnoj osnovi ko je za tebe a ko nije ali danas je to sve vise zastupljeno i sto se tice zena i muskaraca.
 
ako je neko sa mnom zbog kola ili finansija nije zbog mene i to vredja... nikad, ali nikad ne pricam o finansijama dok nisam siguran sta ta osoba oseca za mene, a ako potegne pitanje o tome rano u vezi prica je gotova (cesto i bez odgovora)

nije pitanje kako pomoci onima koji nemaju kola, vec kako pomoci onima koji nemaju kola i to im smeta (misleci da bi vise vredeli u ocima drugih da imaju kola, stan, kucu, bazen, rolex sat or whatever)...
 
Mr X:
bundeva:
Dovla:
Sta mislite koliko je momcima (a i devijkama) sa vozackom i kolima lakse da imaju devojku (decka) i kako pomoci onima koji to nemaju?

aj da osnujemo fond

Dobra ideja,evo ajde za pocetak da skupimo svi po neku kintu da kupimo meni neku mecu :roll:

a mogli bi da skupimo i za jedna zajednicka kola koja ce svako koristiti po potrebi :roll:
 
bundeva:
Mr X:
bundeva:
Dovla:
Sta mislite koliko je momcima (a i devijkama) sa vozackom i kolima lakse da imaju devojku (decka) i kako pomoci onima koji to nemaju?

aj da osnujemo fond

Dobra ideja,evo ajde za pocetak da skupimo svi po neku kintu da kupimo meni neku mecu :roll:

a mogli bi da skupimo i za jedna zajednicka kola koja ce svako koristiti po potrebi :roll:

Ma jok,nebi se mogli dogovoriti,ko kada da vozi ko je koliko potrosio goriva... bolje ovako kupimo meni pa posle cemo da vidimo da skupimo tebi pa ako se jos neko javi onda i njemu... :wink:
 
bundeva:
Mr X:
bundeva:
Dovla:
Sta mislite koliko je momcima (a i devijkama) sa vozackom i kolima lakse da imaju devojku (decka) i kako pomoci onima koji to nemaju?

aj da osnujemo fond

Dobra ideja,evo ajde za pocetak da skupimo svi po neku kintu da kupimo meni neku mecu :roll:

a mogli bi da skupimo i za jedna zajednicka kola koja ce svako koristiti po potrebi :roll:

Evo ja prilazem 20 dinara. :mrgreen: Malo li je? Toliko je i karta za GSB. :lol:
 
Mr X:
Dovla:
Kada sam pitao kako pomoci onima koji to nemaju mislio sam na one koji su nadomak 18-te a ne mogu da dobiju dozvolu do tacnog datuma

Pa nije to bezveze tako,zamisli das nekom ne izivljenom klincu(17) on se napije ubije i sebe i jos 5 ljudi.

Licno znam trojicu "neizivljenih "klinaca" ( 18 )" koji imaju vozacku pa ce se jednog dana napiti i ubiti sebe i jos 5 ljudi
 
Dovla:
Mr X:
Dovla:
Kada sam pitao kako pomoci onima koji to nemaju mislio sam na one koji su nadomak 18-te a ne mogu da dobiju dozvolu do tacnog datuma

Pa nije to bezveze tako,zamisli das nekom ne izivljenom klincu(17) on se napije ubije i sebe i jos 5 ljudi.

Licno znam trojicu "neizivljenih "klinaca" ( 18 )" koji imaju vozacku pa ce se jednog dana napiti i ubiti sebe i jos 5 ljudi

Pa o tom ti pricam,uh... znam ja kada sam imao 16-17 razmisljao sam samo da mi je auto sta bi mu radijo.Sreca pa mi se zelja ne ispuni,ko zna sta bi bilo.
 
iluzionista:
bundeva:
Mr X:
Ma jok,nebi se mogli dogovoriti,ko kada da vozi ko je koliko potrosio goriva... bolje ovako kupimo meni pa posle cemo da vidimo da skupimo tebi pa ako se jos neko javi onda i njemu... :wink:

e,ajde bolje da kupimo bus...eto,nek gazdarica bude vozac...ne sme nista da radi,samo da vozi :) :P

Ma, da kupimo neku peglicu. :mrgreen:

Ili pokupimo sa nekog auto otpada. :idea: :lol:
Nista bez "vozi misko" busa
 
Dovla:
iluzionista:
bundeva:
Mr X:
Ma jok,nebi se mogli dogovoriti,ko kada da vozi ko je koliko potrosio goriva... bolje ovako kupimo meni pa posle cemo da vidimo da skupimo tebi pa ako se jos neko javi onda i njemu... :wink:

e,ajde bolje da kupimo bus...eto,nek gazdarica bude vozac...ne sme nista da radi,samo da vozi :) :P

Ma, da kupimo neku peglicu. :mrgreen:

Ili pokupimo sa nekog auto otpada. :idea: :lol:
Nista bez "vozi misko" busa

Mislis "Vozi Gazdariceeeee..." :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top