Iskusan web dizajner iz Beograda u potrazi za stalnim poslom

Gledao sam ti CV, malo mi je cudno nesto...

1. Ona Kanadska stomatoloska ordinacija... E pa njihov br. telefona?

call us:
+123456789
Mislim, kakav je to br?

2. Gavin nekretnine

web dizajn : numbersandshapes.com ???
Mogao si makar da nadjes sajt gde ne pise ko ga je pravio...

3. Poslovni imenik slovenije

design: numbers&shapes
o5 taj numbers and shapes...

A ovo ostalo gde pise tvoje ime, je relativno dobro, sem ako nisi obradjivao template, sto mi se i cini kod ovih freezoka sajtova, sto je gore Gill naveo.
 
Da, sad se secam... Ti si onaj sto je drzao sajt Tehnomanije u Flash-u. Small world, isn't it?

Zanima me da li si ti crtao headere na http://igraj.freezoka.com/ i http://skate.freezoka.com/ kao i devojku koja djuska na http://diskoteka.freezoka.com/

Jeste taj sam sto je radio Tehnomanijin sajt u flashu. Davno je to bilo :)
Najkonkretnije graficke elemente kao sto je skejter na skate.freezoka.com sajtu, kao i momak koji se bavi igricama na igraj.freezoka.com nisam crtao naravno, to rade ilustratori a ja nisam profi ilustrator, ostale graficke elemente (pozadine, buttone...) vecinski jesam... zato se i prijavljujem pre svega za posao web dizajnera a ne grafickog, to je ono sto najbolje znam, mada sam vrlo dobar i kad je u pitanju graficki dizajn samo sto tih radova nema u CV-ju.
Devojka koja djuska je ustvari video prave devojke koja djuska koji sam provukao kroz nekoliko filtera... tako da nije tu bilo sta da se crta, ali eto iskoristio sam video devojke koji sam pronasao, isekao iz njega pozadinu kadar po kadar i obradio tako da odgovara sajtu...

Pozdrav :)
 
Poslednja izmena:
Gledao sam ti CV, malo mi je cudno nesto...

1. Ona Kanadska stomatoloska ordinacija... E pa njihov br. telefona?

call us:
+123456789
Mislim, kakav je to br?

2. Gavin nekretnine

web dizajn : numbersandshapes.com ???
Mogao si makar da nadjes sajt gde ne pise ko ga je pravio...

3. Poslovni imenik slovenije

design: numbers&shapes
o5 taj numbers and shapes...

A ovo ostalo gde pise tvoje ime, je relativno dobro, sem ako nisi obradjivao template, sto mi se i cini kod ovih freezoka sajtova, sto je gore Gill naveo.

Ovo mi deluje vec kao napad na moju licnost :) ali ok odgovoricu i obrazloziti... posto vidim da ti se dopada mada neces da priznas :)
numbers&shapes je firma koja se sastojala od tri coveka (ja i dva moja prijatelja), gde sam ja radio kompletan web dizajn, a cesto i graficki... stoga pise numbersandshapes. Nije problem, ako moram da dokazujem da je to moj rad, samo recite, evo mogu za dva minuta to numbers&shapes da preimenujem u moje licno ime, imam sva potrebna prava ;) Takodje, ako si procitao moj CV lepo sve tamo pise o numbers&shapes ;)



Sto se tice:

"call us:
+123456789
Mislim, kakav je to br?"

taj sajt sam zavrsio i predao klijentu. On ce promeniti broj kad to bude zeleo, a ja mislim da broj telefona ne mora da me sprecava da sajt navedem kao referencu, jer je graficki i koderski zavrsen, jel tako?



Hvala za pohvale za ostale sajtove, nijedan nije templejt sve sam radim od nule i drago mi je da vam se i pored silnih kritika dopada ;)




I molim vas, nemojte se ljutiti, ali nemam vremena ja da odgovaram na svaku kritiku, niti je to potrebno, dakle ako se nekom dopada i ima potrebe za web dizajnerom tu sam, spreman za razgovor, sastanak itd... da obrazlozem svoj CV spreman sam, i da dokazujem da su to sve moji originalni radovi, ali samo ako je u pitanju poslovna ponuda... za ostalo nemam bas vremena, ok?... ;) Naravno na neka konkretna pitanja eventualnih poslodavaca odgovoricu!

Pozdrav svima
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo, a imas vremena da totalno nemotivisano postujes u onu drugu temu kako je ovaj forum po tebi zesce *ranje

Pa naravno da imam vremena, imam vremena da napisem nekoliko recenica onda kada meni odgovara i kad sam slobodan, a ako treba da pratim temu (narocito sto se tema licno mene tice) i odgovaram na sva pitanja redom to nije isto... kapiram da ti je jasna razlike... ;) pozdrav
 

Back
Top