Dokle vise....
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 78

Tema: Dokle vise....

Primećen član dejadejka (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Dokle vise....

Sta biste uradile kada bi znale da vas jedna osoba ne vadi iz usta ( jedan dug vremenski period) a pri tom ne zelite da se suocite sa njom jer bi to moglo imati trajne posledice (to je "slucajno" sestra vaseg decka-muza)!?
    Nalazite se u pat poziciji! Ako saspete u lice, izbice skandal-vas decko je mnogo vezan za svoju sestru- ispascete najgore! A ako cutite i nagomilavate u sebi.... Nije zdravo za vase psihicko zdravlje.... Muci vas to.... A ona vas tretira kao skota....
    Dokle cutati?

Pufer nije na forumu
    euro nam je zajednicka sudbina, EU nam je zajednicka buducnost.
    Primećen član Pufer (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Dokle vise....

Pa zashto to sve fino i argtumentovano ne objasnite toj devojci. Ako napravi skandal vi prvi recite momku sta je bilo i sipricajte o cemu se radi. Ako stane na njenu stranu i vreda vas, osamarite ga onako teatralno i idite jer vas ne voli onda ako staje na drugu stranu i ne slusha vas cak ni kada ste u pravu.

Primećen član dejadejka (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Pufer Pogledaj poruku
    Pa zashto to sve fino i argtumentovano ne objasnite toj devojci. Ako napravi skandal vi prvi recite momku sta je bilo i sipricajte o cemu se radi. Ako stane na njenu stranu i vreda vas, osamarite ga onako teatralno i idite jer vas ne voli onda ako staje na drugu stranu i ne slusha vas cak ni kada ste u pravu.
    Pokusala sam, na samom pocetku, da joj objasnim... TO JE BIO SMAK SVETA... I dan danas se duri zbog toga... On je u fazonu:"Sta ti imas protiv nje?!" Sa vremena na vreme se desi da mu pomenem da je opet *****la, ne vredi...
    A najgore od svega.... Ja se izjadam drugarici, onako socno, sa puno detalja, u kaficu joj objasnim koliko mi ta devojka ide po zivcima i cuje neka likusha za susednim stolom i prenese joj.... Ona je, zaboga uvredjena jer ja imam takvo misljenje o njoj... A pljuje me kad god stigne, gde god stigne....

Pufer nije na forumu
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Ja nikada ne bi dozvolio da neko pljue po meni a osoba koja stane na stranu te osobe moj je smrtni neprijatelj.....sta cu skorpija sam

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Snimi sta prica i pusti svima redom

Domaćin eve.best (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Ona se verovatno tako ponasala prema svakoj devojci svoga brata. Sta, boji se da ne izgubi brata, ljubomorna je, ne zeli da joj brat bude srecan? Devojka-zena je najblaze receno patoloski slucaj, i kao takva bila bi interesantna nekom psihijatru. A to nije tvoj posao.

Ponasaj se normalno, kao da se nista ne dogadja, koliko je moguce, budi ljubazna i fina sa njom, smeskaj se (ponekad joj nesto "spusti" na finjaka, onako naivno, naravno, kada pretera), veruj mi, to ce je jos vise iznervirati (to sto si ti tako fina, mila i draga, a onda nece vise imati svoju "hranu" - tvoj bes, nemoc, nerviranje), te ce mozda u nekom afektu, pred bratom pokazati svoje pravo lice i on ce uvideti kakva je zaista i kako se ponasa prema tebi.

Ako njemu ni to ne bude dovoljno, odn. ako on toliko voli svoju sestru da ce joj dopustiti da te maltretira i omalovazava, ogovara, sta vec... hm... opet, patologija.. sta ce ti takav decko?

Izvini na iskrenosti. Pitala si sta bi neko od nas uradio... ja bih, verovatno, to uradila. Jedna od osnovnih stvari u vezi je postovanje, podrska osobe sa kojom smo (narocito ako smo u pravu..). Ako toga nema.....

Naravno, odluka je tvoja. Zelim ti svu srecu. Iskreno. Nije lako kada se drugi mesaju u vezu

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Мислим, а где те пљује, коме те пљује?
    И шта то уопште подразумева? Измишља неке неистините догађаје, или само даје своје коментаре неких твојих особина?

Iskusan Gljiva zjalelovka (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    265

Kako mi mozemo znati da si ti dobra i chista, samo zato shto si prva otvorila temu na Forumu ?
    Da, u pravu ste...

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

Citat Original postavio Gljiva zjalelovka Pogledaj poruku
    Kako mi mozemo znati da si ti dobra i chista, samo zato shto si prva otvorila temu na Forumu ?
    pa verovacemo joj na rec..takvi smo mi..covekoljupci..puni ljubavi i razumevanja

Iskusan Gljiva zjalelovka (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    265

ona ce da se naljuti na ovo, verovatno...(ali, kriva sam...)

dosadno mi je pa istrazujem kako je moguce da uvek dolaze dobri ljudi koje su neki drugi zli nategli...pa me interesuje koji filter koristi Krsta, pa ta trachare, lazovi, sitne dushe, foliranti, prevaranti , lopovi, ostaju izvan ovog neba...mozda je ova cura stvarno dobra, pa ce nam dokazati shta je ona uchinila za svog dragog i njegovu sestru koju , vidljivo toliko voli pa ne moze ni da se suochi s njom...bila bi tuzna da ju je zavolela kao osobu, aova joj je uzvratila ovako zlim radnjama, jer je ,,sluchajno''samo njegova sestra...zla sestra...
    mozda jeste zla, a mozda je i ova malo zla...videcemo kroz temu...ovo su specifichni odnosi...
    Da, u pravu ste...

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Imala je moja sestra takvu situaciju. Zavrsilo se tako sto je zapretila doticnoj a kada ova nije prestala pozalila se decku koji je resio stvar

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Oh, ne odbracas paznju. Ja sam shvatio.
    Za dobrim konjem prasina se dize.

Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio ko_to_tamo_peva Pogledaj poruku
    pa verovacemo joj na rec..takvi smo mi..covekoljupci..puni ljubavi i razumevanja

Bas tako
    Kao neko ima problem i obrati se "javnosti", i mi kao pokusavamo da kazemo svoja misljenja, nacine kako bi smo resili odredjene probleme i slicno. Ne savetovati, nikako... :nono:

Ili, sta "Everybody lies", sto bi rekao Dr. Gregory House, ali i
    House: "I never lie." (this is definitely a lie)

Kakva zbrka!
    Poslednji put ažurirao/la eve.best : 13.07.2008. u 20:34

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Citat Original postavio Aca_Banovani Pogledaj poruku
    Oh, ne odbracas paznju. Ja sam shvatio.
    Za dobrim konjem prasina se dize.
    Де си, Ацо?

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Ja nikada ne bi dozvolio da neko pljue po meni a osoba koja stane na stranu te osobe moj je smrtni neprijatelj.....sta cu skorpija sam
    taman krenuh da te zezam kako si napisao post bez spomonjanja horoskopa,
    kad ono, u prvo sledecem ....

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dejadejka Pogledaj poruku
    Sta biste uradile kada bi znale da vas jedna osoba ne vadi iz usta ( jedan dug vremenski period) a pri tom ne zelite da se suocite sa njom jer bi to moglo imati trajne posledice (to je "slucajno" sestra vaseg decka-muza)!?
    Nalazite se u pat poziciji! Ako saspete u lice, izbice skandal-vas decko je mnogo vezan za svoju sestru- ispascete najgore! A ako cutite i nagomilavate u sebi.... Nije zdravo za vase psihicko zdravlje.... Muci vas to.... A ona vas tretira kao skota....
    Dokle cutati?
    paaa...ne treba takve...zahvate vrsiti...impulsivno...
    poradi na...tajmingu...
    tko zna, mozda neces morati ama bas nista da mu pricas...
    tj. ne "nalazite se u pat poziciji"

i naravno, sve se placa...sad, druga je stvar da li si spremna izdvojiti toliko...(vremena, strpljenja...zivaca...)

kako god bilo; ako je istina barem priblizna tome sto si napisala - sukob je neminovan...

Primećen član
    Učlanjen
    09.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

O, pa takve situacije su bas ceste!
    Obicno zaova ne voli snaju.

Ni moja mene nije nesto gotivila, sto je nezgodno cak i ako muz nije nesto vezan za sestru, ali je sve leglo na svoje mesto posle nekog vremena.

Nemoj mu nista ruzno govoriti o njoj, ali ni lepo. Naprosto je ne pominji!

Posto nju neces moci da promenis, najbolje je da promenis svoj stav prema svemu tome. Ne tangiraj se uopste, naprosto je ignorisi!
    To nije lako, ali ako uspes, zaista se isplati.

Jer i ona ce morati imati svoj zivot, svoga decka, svoje prijateljice.... tako da brat krene svojim,a sestra svojim putem, hteli to ili ne tako na kraju bude....

Veoma poznat Pussycat (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    480

Mene je olajavala sestra od strica moga dragog, a prevršila je meru kada je izmislila moj abortus a to je pričala i poznatima i nepoznatima - kome je stigla! Sreća pa je moj dragi stao 100% na moju stranu pa nisam morala ja da se bakćem sa malograđanštinom.... Sad kad je vidim samo gledam kako ću je isprozivati u društvu, baš sam zla!

Pufer nije na forumu
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Pussycat Pogledaj poruku
    Mene je olajavala sestra od strica moga dragog, a prevršila je meru kada je izmislila moj abortus a to je pričala i poznatima i nepoznatima - kome je stigla! Sreća pa je moj dragi stao 100% na moju stranu pa nisam morala ja da se bakćem sa malograđanštinom.... Sad kad je vidim samo gledam kako ću je isprozivati u društvu, baš sam zla!
    bravo, i treba da budesh zla....usput veliki minus sto je nisi osamarila kada je to rekla.

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

E ljudi jedna osoba je izmislila da sam ***** i da reba da bude moj advokat. Pa je onda isla okolo i kao ona objasnjava ljudima kako treba da me razumeju, pro krece ta prica pa tak onda posle im kaze zbog cega.

Ja sam puko od smeha kad su mi rekli.

Najbolje da se samo nasmejete, takvi bolidi nisu vredni vase snage.

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

hehe ja uvijek kada me pitaju (oni koji redovno guraju nos u tudja posla) jel neka glasina tacna,
    kazem da nije, i ispricam nesto jos gore od toga
    u povjerenju, naravno

Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio Aca_Banovani Pogledaj poruku
    E ljudi jedna osoba je izmislila da sam *****.

To je bas super Uvek se nadju brizne dame koje bi zelele da te "preobrate", a tebi kao lose

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Unsaie Pogledaj poruku
    hehe ja uvijek kada me pitaju (oni koji redovno guraju nos u tudja posla) jel neka glasina tacna,
    kazem da nije, i ispricam nesto jos gore od toga
    u povjerenju, naravno
    kljucni momenat...

Veoma poznat Pussycat (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    480

bravo, i treba da budesh zla....usput veliki minus sto je nisi osamarila kada je to rekla.
    Kad sam čula da je priča stigla do drugog kraja grada i nekih potpuno nebitnih ljudi došlo mi je da je .... ne znam.... unakazim! Onda sam planirala da plasiram neku kontra priču u vezi nje, da smislim neku gadost itd. Onda sam shvatila da to nisam ja i niti umem da smišljam gadosti, niti imam ljude oko sebe koje zanimaju tuđe priče... Sad se samo slatko nasmejem kad se setim toga - zašto li me je to uopšte doticalo???

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio dejadejka Pogledaj poruku
    Dokle cutati?
    sto se mene tice svakom svoja porodica. sto znaci da je on tu glavni u regulisanju odnosa njegova familija-ja i obratno moja familija je regulisana od strane moje malenkosti naravno nije sve bas crno-belo, ali ne ispravljam ja njihove krive drine i to licno i neposredno. nema sanse.

tako da ako bi imala problem sa bilo kojim clanom njegove porodice ocekivala bih da to on regulise, jer je tako bezbolnije. ako ne bi sredio stvar umem lepo i sama da se snadjem, pa kako mu drago. sto ne znaci da ono sto me dotice ne komentarisem. ali posto to retko radim kada kazem ima poprilicno efekta. nekada i cutanje dovoljno govori.

ako je problem neko verbalno kacenje i drndanje na finjaka nemam problem da otvoreno upitam osobu kakav problem ima sa mnom i da objasnim da mi takvo ponasanje smeta. ili ako nista ne ide, samo da uklonim doticnu osobu sa spiska za "druzenje". u svakom slucaju necu biti na gubitku...

Slične teme

1. DOKLE VISE
    Autor S&L u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 09.04.2008., 19:43
  2. Dokle vise?
    Autor Altar u forumu Istorija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 25.09.2007., 15:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor