Koja je razlika izmedju Putina i Jecina?

jalcin je vorio krvavi rat u čečeniji putin je taj rat okončao, orvorio granije izmeću republika i danas više čečena živi u moskvi i peterburgu nego u čečeniji.

u vreme jelcina ubijeno je 15tak istaknutih novonara, od dolaska putina troje kolikoznam.

za vreme jelcina rusija je bila mafijaška država, danas je policijska država. protiv sam oba medela ali u praksi, danas možeš bezstraha i kojegoddoba noći da hodaš sam bilokojim ruskim gradom bez straha po sopstvenu bezbednost.

lista bi mogla još mnoooooogo da se otegne ali ne bih rekla da zaslužiješ više.
 
Poslednja izmena:
jalcin je vorio krvavi rat u čečeniji putin je taj rat okončao, orvorio granije izmeću republika i danas više čečena živi u moskvi i peterburgu nego u čečeniji.

u vreme jelcina uvijeno je 15tak istaknutih novonara, od dolaska putina troje kolikoznam.

za vreme jelcina rusija je bila mafijaška država, danas je policijska država. protiv sam oba medela ali u praksi, danas možeš bezstraha i kojegoddoba noći da hodaš sam bilokojim ruskim gradom bez straha po sopstvenu bezbednost.

lista bi mogla još mnoooooogo da se otegne ali ne bih rekla da zaslužiješ više.


Za vreme Putina potonuo Kursk, za vreme Jecina nije...?
 
ruskademikracija-1.gif
 
Za vreme Putina potonuo Kursk, za vreme Jecina nije...?

xexe . . . kakav si ti trećerazredan provokator.

kursk je potonuo u prvim mesecima putinove vlasti ali verovatno ne znaš koliko je različito služiti vojsku u rusiji danas u odnosu na dre desetak godina. :roll:

ti zapravo ne poznaješ nitijednog rusa a rusiju ni na razglednici nisi video?

moraću da otvorim temu o kojoj većdugo razmišljam našto kao ona da li si video ervopu tema samo o rusiji.
 
Navedi razlike.
која је разлика?

разлика је у томе што је Русија у Јељциново вријеме била земља "трећег реда", а Путинова Русија данас је једна од водећих супер сила...

Путин је у Русију увео ред, извео је на прави пут и она је сваким даном, све јача!

Ово вјероватно има везе и са временом у којем су били на власти...
Јељцин је 1. предсједник демократске Русије, дошао је на власт након пада Совјетског Савеза, земља је била у расулу, итд...

Док је Путинова позиција, ипак "лакша", што не умањује његове способности...
 
xexe . . . kakav si ti trećerazredan provokator.

kursk je potonuo u prvim mesecima putinove vlasti ali verovatno ne znaš koliko je različito služiti vojsku u rusiji danas u odnosu na dre desetak godina. :roll:

ti zapravo ne poznaješ nitijednog rusa a rusiju ni na razglednici nisi video?

moraću da otvorim temu o kojoj većdugo razmišljam našto kao ona da li si video ervopu tema samo o rusiji.

Zasto bih bio provokator ako napisem nesto sto je istinito?

Izgleda da ti jos patis od sindroma spoljnih neprijatelja i provokatora. To datira jos od Lenjina, a kod Staljina je dozivelo procvat. I jos uvek se odrzava...(Sad ces opet tvrditi da sam provokator).

Ja sam bio u Rusiji onda kad jos ni tvoj tata nije planirao da ima cerku.

I Kursk je potonuo u prvim mesecima Putinove vladavine?

Molim?

Proveri taj podatak.
 
Zasto bih bio provokator ako napisem nesto sto je istinito?

Izgleda da ti jos patis od sindroma spoljnih neprijatelja i provokatora. To datira jos od Lenjina, a kod Staljina je dozivelo procvat. I jos uvek se odrzava...(Sad ces opet tvrditi da sam provokator).

Ja sam bio u Rusiji onda kad jos ni tvoj tata nije planirao da ima cerku.

I Kursk je potonuo u prvim mesecima Putinove vladavine?

Molim?

Proveri taj podatak.

ne bre, mislim forumski provokator. lik koji dođe da podhebava petrijote ili europejce a ovi se primaju.

verujem da su bio u rusiji tih davniiih '70 tih, bila sam i ja prvi put osamdesetih ali ti zato i kažem da ako nisi u konstantnom kontaktu sa nekim tamo, nemaš uvid u situaciju.

potonuo je dvehijadite, iste godine kada je ovaj došao na vlast. :roll:
 
ne bre, mislim forumski provokator. lik koji dođe da podhebava petrijote ili europejce a ovi se primaju.

verujem da su bio u rusiji tih davniiih '70 tih, bila sam i ja prvi put osamdesetih ali ti zato i kažem da ako nisi u konstantnom kontaktu sa nekim tamo, nemaš uvid u situaciju.

potonuo je dvehijadite, iste godine kada je ovaj došao na vlast. :roll:

Iste godine kad smo i mi potonuli!!!:cry:
 

Back
Top