Emotivna hladnoca

Poruka
2.322
Da li imate prloblem sa njom?
Da li neka osoba nakon upoznavanja uspeva da vam se svidi da pozelite ili pomislite neshto sa njom?
Ukoliko ne, koliko vam je vremena potrebno da se vezete za nekog i da osetite da biste pozeleli neshto vishe od rukovanja?
Da li ste imali nekad osecaj da strashno zelite da se zaljubite u nekog a da vam se niko ne svidja, pa chak ni profil tipa za koji ste mislili da ispunjava sve kriterijume?
 
Ma ne pitam za situaciju u vezi. Takve krize dodju i prodju, pitam za situacije kada smo solo, i kada upoznajemo xy razlichitih ljudi, i kada nam se niko jednostavno niko ne svidja. Uvek postoji neka mana, koja je fatalna...
Nije mi jasno, jer sam ja debil, i imam problem ili se to deshav i ostalim ljudima? Imam utisak da mi je potrebno odredjeno vreme potpuno neciljane komunikacije da bih pochela da osecam neshto prema nekome...A sa druge strane to neverovatno zelim....

Ovo mi se deshavalo i proshli put kad sam bila solo, pochelo je opet da se deshava...Samo josh u ekstremnijoj varijanti...
Znachi nije mi jasno u chemu je problem. Ljudi znaju da zabalave na dobrog tipa koji prodje ulicom....ja ih ne primecujem...:dontunderstand:
 
Ja sam druga!

Posle rukovanja, odmah se vežem za dotičnu osobu. :lol:

Dobro ne bukvalno, ali pozelish da vidish osobu i drugi put. Ne deshava ti se chesto pretpostavljam da chujesh neshto shto ti je fatalna mana,da se totalno ozrachish i da nemash vishe zelju da je ikad vidish...A objektivno gledano u svakom pogledu je ok. Ne osoba na koju bih izbalavila...ali ok...
Znachi y*ebesh mi sve ja imam problem...:confused:
 
Ma ne pitam za situaciju u vezi. Takve krize dodju i prodju, pitam za situacije kada smo solo, i kada upoznajemo xy razlichitih ljudi, i kada nam se niko jednostavno niko ne svidja. Uvek postoji neka mana, koja je fatalna...
Nije mi jasno, jer sam ja debil, i imam problem ili se to deshav i ostalim ljudima? Imam utisak da mi je potrebno odredjeno vreme potpuno neciljane komunikacije da bih pochela da osecam neshto prema nekome...A sa druge strane to neverovatno zelim....

Ovo mi se deshavalo i proshli put kad sam bila solo, pochelo je opet da se deshava...Samo josh u ekstremnijoj varijanti...
Znachi nije mi jasno u chemu je problem. Ljudi znaju da zabalave na dobrog tipa koji prodje ulicom....ja ih ne primecujem...:dontunderstand:

Ne znam šta da ti kažem. Ja stvarno zabalavim kad vidim zgodnog frajera. Otkud ta emotivna hladnoća? Možda je u pitanju neko loše iskustvo...
 
So what? Jer to znachi da stariji nemaju pravo da osete leptirice, ljubav, zadovoljstvo jer im se neko svideo? Ja to ne osecam, i totalno sam ravnodushna...i to me boli...jer ne zelim da se osecam tako...:confused:

Pored ovog emotivnog problema, da li imaš i neki jači problem koji te muči? Ako imaš, to se itekako odražava na ljubavni život. Npr. ako si često depresivna, tužna, neraspoložena....
 
So what? Jer to znachi da stariji nemaju pravo da osete leptirice, ljubav, zadovoljstvo jer im se neko svideo? Ja to ne osecam, i totalno sam ravnodushna...i to me boli...jer ne zelim da se osecam tako...:confused:
Ne u fizičkom, već emotivnom smislu. Koliko mi se čini, jednom si rekla da si imala preko 40 ili tako nešto ljubavnika i par ozbiljnih veza i sad ne znaš kako da živiš bez emocija i osećanja prema nekom, a u dubini i ne želiš da budeš sa nekim.

Uhvati se slikanja ili šta ti već ide, pa možda vremenom i ponovo osetiš nešto osim ravnodušnosti.
 
Ne znam šta da ti kažem. Ja stvarno zabalavim kad vidim zgodnog frajera. Otkud ta emotivna hladnoća? Možda je u pitanju neko loše iskustvo...

Ja ne. Imam neki potpuno suludi trip da mogu da dobijem bilo kog kog pozelim da imam, ali je problem u tome da ne mogu da nadjem nikoga ko mi se svidja. I shto je najgore bash se trudim...Ne kapiram u chemu je problem. Da li je moguce da toliko dugo moze da me tera baksuzluk?
I taj period od 2 mesecsa kad sam bila sama (pre godinu i neshto) je bio ista pricha. Ne znam koliko njih sam upoznala i nishta. I onda se desio (sad vec bivshi), i verovatno bi isto proshao da nismo pre toga prichali nedeljama po 6, 7 sati dnevno svaki dan telefonom. Pa mi je chak i tad trebalo par meseci da se vezem.I evo sad opet...
 
Ja ne. Imam neki potpuno suludi trip da mogu da dobijem bilo kog kog pozelim da imam, ali je problem u tome da ne mogu da nadjem nikoga ko mi se svidja. I shto je najgore bash se trudim...Ne kapiram u chemu je problem. Da li je moguce da toliko dugo moze da me tera baksuzluk?
I taj period od 2 mesecsa kad sam bila sama (pre godinu i neshto) je bio ista pricha. Ne znam koliko njih sam upoznala i nishta. I onda se desio (sad vec bivshi), i verovatno bi isto proshao da nismo pre toga prichali nedeljama po 6, 7 sati dnevno svaki dan telefonom. Pa mi je chak i tad trebalo par meseci da se vezem.I evo sad opet...

Meni ovo liči na strah od vezivanja. molim da ostali ne shvate ovo bukvalno :lol:
 
Ne u fizičkom, već emotivnom smislu. Koliko mi se čini, jednom si rekla da si imala preko 40 ili tako nešto ljubavnika i par ozbiljnih veza i sad ne znaš kako da živiš bez emocija i osećanja prema nekom, a u dubini i ne želiš da budeš sa nekim.

Uhvati se slikanja ili šta ti već ide, pa možda vremenom i ponovo osetiš nešto osim ravnodušnosti.


Nisam spavala sa 40 i neshto ljudi. :lol:
To je bilo u srednjoj shkoli...vezice po par dana, par meseci, 2,3 "veze" u isto vreme...Ali sam do pochetka faxa imala samo 2 tipa sa kojima sam imala sex...
Ovo ostalo je bilo otkud i ja znam shta vec.,..Od poljubaca, drzanja za ruku do petinga...Ali sve je to dechije...
Mada sam razmishljala o tome da li zelim da budem sa nekim...i da li je to problem...:think:
 
Meni ovo liči na strah od vezivanja. molim da ostali ne shvate ovo bukvalno :lol:

Pa i na to sumnjam. Provalila sam da kada neshto u zivotu ne krene onako kako sam planirala, i kad sam vrlo vrlo nezadovoljna sa sobom (obichno je u pitanju neuspeh na faxu) da bukvalno nesvesno svojim ponashanjem na sve moguce nachine teram ljude oko sebe, i imam potrebu da budem sama dok ne reshim to sa sobom. A sa druge strane ochajnichki zelim da imam nekog do koga mi je stalo...
Retko kad mi uopshte nije jasno u chemu je problem...ali ovaj put...uopshte ne mogu da shvatim...
 
Pored ovog emotivnog problema, da li imaš i neki jači problem koji te muči? Ako imaš, to se itekako odražava na ljubavni život. Npr. ako si često depresivna, tužna, neraspoložena....

Bezvoljna sam, (naravno da sam tuzna sat, sat, sat i po vremena dnevno, kad se poshteno isplachem, i onda povratim snagu). I imam problem sa voljom, i sa postavljanjem ciljeva. Nezadovoljna sam poslovnom stranom zivota do zla boga, i to me ali ono najgore unishtava psihichki, ali sam u zadnjih par dana izgubila volju (verovatno na kratko) da se borim i sa tim...
 
Posle veze koja nas je ispunjavala i zahtevala od nas celo nashe biche, potrebno je vreme da se regenerishemo.
Potpuno prirodna pojava, mozze da potraje u zavisnosti koliko smo se ulagali prethodno, dok ne "svarimo" staro da bi bili spremni za novo.
Ne brini, prolazno je.
 
Ali ja njega nisam videla mesec i kusur dana...Za to vreme smo sve vishe i vishe produbljivali krizu i onda smo na kraju pukli. Prvo ja
, pa onda i on.
S jedne strane ga volim, ali ne bih mogla ni sa njim da zamislim neku bliskost, suvishe sam se odaljila...Zato mi nije jasno...
 
Bezvoljna sam, (naravno da sam tuzna sat, sat, sat i po vremena dnevno, kad se poshteno isplachem, i onda povratim snagu). I imam problem sa voljom, i sa postavljanjem ciljeva. Nezadovoljna sam poslovnom stranom zivota do zla boga, i to me ali ono najgore unishtava psihichki, ali sam u zadnjih par dana izgubila volju (verovatno na kratko) da se borim i sa tim...

Ja mislim da sve zavisi od toga šta su ti prioriteti u životu. Možda je to posao, imaš velike ambicije, ali ne uspevaš da ostvariš te planove. Kriza na faxu itekako utiče na emocije, depresivnost...možda te taj problem toliko preokupirao da si postala emotivno hladna kad su frajeri u pitanju...Puno učiš i tako to...ne znam...
 

Slične teme


Back
Top