Pitati je da glumi neku drugu u seksu?

opkoracujem

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
171
Jeli to moralno. Zenske bi li na to pristale, u kom slucaju je moralno u kom nije | muski ako je cura u vezi dugo sa tobom bil joj to trazio iposto (ili niposto nebi itd) zene koga bi pre pustile to ovoga sto ga dugo znate ili toga sto ga jedva znate (to da mu glumite da ste neka druga), i ako mozda ne bi ni jednoga itd.

:rtfm:
 
Poslednja izmena:
Jeli to moralno. Zenske bi li na to pristale, u kom slucaju je moralno u kom nije | muski ako je cura u vezi dugo sa tobom bil joj to trazio iposto (ili niposto nebi itd) zene koga bi pre pustile to ovoga sto ga dugo znate ili toga sto ga jedva znate (to da mu glumite da ste neka druga), i ako mozda ne bi ni jednoga itd.

:rtfm:

Svaka glumi kada krenes nezno a cim je okrenes zguza i pocnes nabijat da vidis kako se pretvara u ono sto je.:super:
 
Не бих никад тражио од жене да глуми другу у кревету.
Ја кад водим љубав, водим је с оном која је поред мене.
Кад пожелим другу, ја се потрудим да је и добијем.
Сматрам да су ти који маштају о другима док су с неким најнижа група међу људским створењима, чак нижа и од силоватеља...
 
Не бих никад тражио од жене да глуми другу у кревету.
Ја кад водим љубав, водим је с оном која је поред мене.
Кад пожелим другу, ја се потрудим да је и добијем.
Сматрам да су ти који маштају о другима док су с неким најнижа група међу људским створењима, чак нижа и од силоватеља...

:roll: zar ima drugi nacin da se bude sa svojom zenom


:mrgreen:
 
Svaka glumi kada krenes nezno a cim je okrenes zguza i pocnes nabijat da vidis kako se pretvara u ono sto je.:super:

glume, samo sto ne znaju ni same sto da :hahaha::hahaha:
AhahHaha ova ti je izjava dobra

al u slucaju teme se glumi neka odredjena, ti joj trazis recimod a ti glumi "Jasminu" (ona i nea poma ko je to) al ono... zoves je i kazes jojzi kakav glas treba da ima da bi ko ova, kako da se opbuce, ili recimo zoves Jasminu Ana dok je jbes. To je tema
 
Не бих никад тражио од жене да глуми другу у кревету.
Ја кад водим љубав, водим је с оном која је поред мене.
Кад пожелим другу, ја се потрудим да је и добијем.
Сматрам да су ти који маштају о другима док су с неким најнижа група међу људским створењима, чак нижа и од силоватеља...

Da...pretpostavljam da će da nastane problem funkcionalne prirode kad se iz nekog razloga nasilno prekine mašta i vrati u realnost...
 
Не бих никад тражио од жене да глуми другу у кревету.
Ја кад водим љубав, водим је с оном која је поред мене.
Кад пожелим другу, ја се потрудим да је и добијем.
Сматрам да су ти који маштају о другима док су с неким најнижа група међу људским створењима, чак нижа и од силоватеља...

A jel bi bilo nisko u toku seksa sa zenom mastati isto o njoj ali kakva je bila na pocetku braka?
 
Opkoračio me. :lol: Ništa nisam razumela. :dontunderstand:

Pa misli u intelektualiziranom smislu da da:super:
Nisi razumela?
Recimo, ja jbem tvoju drugaricu, i umesto da je zovem "drugarica" (kako se ona inace i zove) ja je zovem recimo "Ksenija". *** pa joj trazim da mi ga pusi kao ksenija a da ona pri tom (da bi bilo sto vece razilazenje sa razumom) bude svesna da joj to trazim samo zato da bi izigravala ovu itd.. ponizavajuce pa ona a ko se dobro uigra moze i da kaze "evo, jel ti ga sad pusim ko ksendza" "-pa to je zato sto ja i jesam ksenija:idea:":rotf: itf itd omg. :rotf:

Rzumes sad?
To ti je kao ono klinke kad zive u tripu da se momci pale najvise na svoju majku pa se trude da sminkom koja ih cini da starije izgledaju i stiklama oblacenjem ( da deluju starije ) odglume to valjda
Salim se, nisu devojcice tako bolesne:lol:
 
glume, samo sto ne znaju ni same sto da :hahaha::hahaha:
AhahHaha ova ti je izjava dobra

al u slucaju teme se glumi neka odredjena, ti joj trazis recimod a ti glumi "Jasminu" (ona i nea poma ko je to) al ono... zoves je i kazes jojzi kakav glas treba da ima da bi ko ova, kako da se opbuce, ili recimo zoves Jasminu Ana dok je jbes. To je tema

Pa ja stvarno ne znam kako si ti mislio da ti ona glumi.:???:
 
Nit je normalno, nit je moralno.
Degradirajuce po svaku normalnu zenu.

Ponizavajuce svakako jeste, ali da li je normalno ili nije... pa ja kao mislim da nije ni moralno ni normalno ali nisam uopste siguran da sam u pravu. Recimo svi mi volimo neka ponizenja da nanesemo curama (koja nisu degradirajuca ili degenerativna) i to je normalno, osim ako se 'sve' ostalo izgubi i ostane samo to jeli:eek: tad nije, al volim cudne teme na ivici bolesti:banovati:
 
A jel bi bilo nisko u toku seksa sa zenom mastati isto o njoj ali kakva je bila na pocetku braka?

Рекох, нисам стурчњак за брак и брачна питања...
Или се правим да не разумем...
Ја некако мислим да људи ако нису задовољни особом коју имају поред себе и маштају о некој другој (па макар то била и она али из неког прошлог времена, што би рекао Хераклит - не можеш два пута загазити у исту реку јер ни ти ни река нисте исти...) треба да крене тамо где га срце води...
Мој став према тима који маштају о другима је изнесен горе...
Мада, мислим да и за то постоје олакшавајуће околности.
Проблем је кад то постане образац живљења...
 
Pa misli u intelektualiziranom smislu da da:super:
Nisi razumela?
Recimo, ja jbem tvoju drugaricu, i umesto da je zovem "drugarica" (kako se ona inace i zove) ja je zovem recimo "Ksenija". *** pa joj trazim da mi ga pusi kao ksenija a da ona pri tom (da bi bilo sto vece razilazenje sa razumom) bude svesna da joj to trazim samo zato da bi izigravala ovu itd.. ponizavajuce pa ona a ko se dobro uigra moze i da kaze "evo, jel ti ga sad pusim ko ksendza" "-pa to je zato sto ja i jesam ksenija:idea:":rotf: itf itd omg. :rotf:

Rzumes sad?
To ti je kao ono klinke kad zive u tripu da se momci pale najvise na svoju majku pa se trude da sminkom koja ih cini da starije izgledaju i stiklama oblacenjem ( da deluju starije ) odglume to valjda
Salim se, nisu devojcice tako bolesne:lol:

Juuuuu! Daleko bilo! Pa to je nemoralno! :eek: :eek: :eek:
 
Pa *** lupas sad. Jedno je kad glumi a ti joj trazis da bude normalna (da bude kakva jeste) a drugo je kad joj trazis da glumi da je neka cura koja je umrla pre ... da bi ti je tako nadoknadila :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

:eek::dash:
a050.gif
 

Back
Top