Nece da minira most u CofH

dobro

Zainteresovan član
Poruka
105
To je cinimi se 4. sema u 1. kampanji, u pitanju je mesto BEST i treba da se minira most, medjutim kad stavim onog Nemca koji ima tu opciu on samo cucne i nista ne radi i ono dugme za miniranje pocrni. Probao sam na zgradama hoce da radi ali na tom mostu nece.

A to je poenta da se predje ta sema.:dash:
 
Company of Heroes , http://www.sk.co.yu/2006/10/siop01.html

Medjutim meni ponekad zakoci na AMD Dual 4000+ , graficka ATI Radeon 2600 PRO, 1GB RAMa

Nadogradio sam komp samo zbog te igrice, platio crackovanu verziju na dva DVDa 400 din. u kojoj sad ne mogu u potpunosti da uzivam, bas me interesuje koliko bi kostala originalna verzija ,jer samo nju mogu da igram online zar ne? i da li je 256KB/s dovoljno dobra konekcija za to?
 
I ja sam se zeznuo, kamo srece da je ATI Radeon HD 2600 PRO, u pitanju je isto to samo 2400 PRO, sto je znatno slabija karta za igrice od prethodne, bas sam sad citao u jednom casopisu, i ta ATI serija je je mnogo losija od nVidia karti, a dobre su za HiDef Video
 
Da ne znas mozda zasto mi se u ovoj drugoj kampanji kad sam Englez, u onoj semi kad sa komandosima koji slecu avionom dodjem do desnog dela mape i samo mi se izgasi igrica i izadjem u windows. Jel se tebi to desavalo i ima li leka?
 

Back
Top