Svoj na svome

Celicni mis

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Postovana gospodo, bas bi bilo interesantno da stavite ruku na srce pa da odgovorite: DA LI VAM JE BILO BOLJE U JUGOSLAVIJI ILI DANAS U SRBIJI i u cemu se to bolje ogleda? (ako ga uopste ima).

Molim cenjenu gospodu mladju od 30 godina da ne uzimaju ucesce u ovoj diskusiji.
 
Kad cete vishe da odapnete komunjare?
Ako vam je tako lepa bila ta Shugoslavija idite u nju ima je josh.
Malo malo pa neki jadnik koji josh ima Brozovu sliku i ne shvata da je komunizam pao na teritoriji podruma svog oformi"drzavu" Jugoslaviju.
Selite se kod njega pa uzivajte u bratstvu i jedinstvu s pacovima iz podruma.
 
Ako ništa drugo - bio je bolji obrazovni TV program za decu dok su odrasli razmišljali ne da li će ići nego kad će otići do Trsta po par krpica...


A ONDA SU DOŠLI OVI ŠTO SU REŠILI DA NAS BRANE!
 
Postovana gospodo, bas bi bilo interesantno da stavite ruku na srce pa da odgovorite: DA LI VAM JE BILO BOLJE U JUGOSLAVIJI ILI DANAS U SRBIJI i u cemu se to bolje ogleda? (ako ga uopste ima).

Molim cenjenu gospodu mladju od 30 godina da ne uzimaju ucesce u ovoj diskusiji.

ти ћеш да ми забраниш:rotf:


питај Хрвате и Словенце па после дођи овде
 
Kad cete vishe da odapnete komunjare?
Ako vam je tako lepa bila ta Shugoslavija idite u nju ima je josh.
Malo malo pa neki jadnik koji josh ima Brozovu sliku i ne shvata da je komunizam pao na teritoriji podruma svog oformi"drzavu" Jugoslaviju.
Selite se kod njega pa uzivajte u bratstvu i jedinstvu s pacovima iz podruma.

Pufffff....
 
Ako ništa drugo - bio je bolji obrazovni TV program za decu dok su odrasli razmišljali ne da li će ići nego kad će otići do Trsta po par krpica...


A ONDA SU DOŠLI OVI ŠTO SU REŠILI DA NAS BRANE!

нема више радикала сад си прешао на шверц

интересантна појава код свих шугоносталгичара је да прва асоцијација на југу-пљугу је Трст и шверц...а овамо кукате на 90-те и шверц цигара и бензина,....то сте једино и знали да радите па вам Слоба Демократа то и омогућио а овамо га сад пљујуте...:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 
ZAMOLIO sam mladje od 30 da se ne javljaju na ovu temu jer oni NE ZNAJU kako se u Jugoslaviji zivelo..

Ali, danas mladi u Srbiji su mahom vrlo prepotentni BEZ POKRICA (to je zakljucak mnogih istrazivanja), cak do te mere da cesto zele da uce oceve kako se prave deca....

Ali, kada stvar krene naopako - nigde ih nema! Malodusni su do zla Boga i manji od makovog zrna!
 
нема више радикала сад си прешао на шверц

интересантна појава код свих шугоносталгичара је да прва асоцијација на југу-пљугу је Трст и шверц...а овамо кукате на 90-те и шверц цигара и бензина,....то сте једино и знали да радите па вам Слоба Демократа то и омогућио а овамо га сад пљујуте...:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:

A ko je pominjao šverc? Ljudi uzimali zapadnu robu za svoje potrebe ...
A to što su tvoji uzimali bolovanje da bi skoknuli do Turske pa posle samo razgrnu čaršaf na šoferšajbnu kad predju granicu to je druga priča...
:bye:
 
Znamo kako se zivelo u toj Jugoslaviji i ako nemamo preko 30 godina.
Zivelo se na kredit i qurchenje bez poktritja.
Amerika i Engleska bitje zemlja proleterska....vozi Mishko pa dok traje
Zato smo danas i u g.ovnima
 
ZAMOLIO sam mladje od 30 da se ne javljaju na ovu temu jer oni NE ZNAJU kako se u Jugoslaviji zivelo..

Ali, danas mladi u Srbiji su mahom vrlo prepotentni BEZ POKRICA (to je zakljucak mnogih istrazivanja), cak do te mere da cesto zele da uce oceve kako se prave deca....

Ali, kada stvar krene naopako - nigde ih nema! Malodusni su do zla Boga i manji od makovog zrna!

E pa ti onda idi na neki forum ''30 pa nadalje'', a nemoj ovdje da prosipas te fazone!
Pricali su mi da je u toj ''JUGI'' bilo milina zivjeti i da je ovo sada pakao na zemlji...Ali, mislim stvarno... I ja bih voljela da sada bude kao u doba Nemanjica- pa nije i ne moze biti! Eto ti...
 
Znamo kako se zivelo u toj Jugoslaviji i ako nemamo preko 30 godina.
Zivelo se na kredit i qurchenje bez poktritja.
Amerika i Engleska bitje zemlja proleterska....vozi Mishko pa dok traje
Zato smo danas i u g.ovnima

A kako znate?

Rekli vam popovi ili radikali?

Da li ti znas koliki je bio tada dug Jugoslavije ?

Da li ti znas da je danas Srbija PO GLAVI STANOVNIKA DUPLO VISE zaduzena nego sto je to bila Jugoslavija?
 
ZAMOLIO sam mladje od 30 da se ne javljaju na ovu temu jer oni NE ZNAJU kako se u Jugoslaviji zivelo..

Ali, danas mladi u Srbiji su mahom vrlo prepotentni BEZ POKRICA (to je zakljucak mnogih istrazivanja), cak do te mere da cesto zele da uce oceve kako se prave deca....

Ali, kada stvar krene naopako - nigde ih nema! Malodusni su do zla Boga i manji od makovog zrna!

иди брате на www.forum.hr па се региструј па постави ту тему и тамо смарај
а овде не треба регистрација него да се обрежеш ако ниси већ
http://www.islambosna.ba/forum/index.php?www

е то су ти форуму за југоносталгију
 
Interesantno je to kako 99% onih koji se danas pozivaju na neke REALNOSTI zive u iluzijama o toj hrvtaskoj bolesnoj tvorevini i josh pate za copavim zagorcem na njenom chelu.
 
A kako znate?

Rekli vam popovi ili radikali?

Da li ti znas koliki je bio tada dug Jugoslavije ?

Da li ti znas da je danas Srbija PO GLAVI STANOVNIKA DUPLO VISE zaduzena nego sto je to bila Jugoslavija?

Jeste super je bilo...sve je to radikalska propaganda.
Bonovi,par-nepar,nema shetjera,kafe,chokolade i benzina-jednom rechju zemlja blagostanja.
 
E pa ti onda idi na neki forum ''30 pa nadalje'', a nemoj ovdje da prosipas te fazone!
Pricali su mi da je u toj ''JUGI'' bilo milina zivjeti i da je ovo sada pakao na zemlji...Ali, mislim stvarno... I ja bih voljela da sada bude kao u doba Nemanjica- pa nije i ne moze biti! Eto ti...

Naspram zivota u Jugoslaviji danasnji zivot u Srbiji je kao ZATVOR.

Svi su napravili bedeme oko Srbije, a nekada smo imali pasose i putovali SLOBODNO po celom svetu, ali ne da radimo, vec kao turisti.

Sto bi rekao pevac: "Svet je lice sminako zbog nas" a danas beze kao da smo zarazni!

Uzeli su nam SVE pa i SLOBODU!
 
Naspram zivota u Jugoslaviji danasnji zivot u Srbiji je kao ZATVOR.

Svi su napravili bedeme oko Srbije, a nekada smo imali pasose i putovali SLOBODNO po celom svetu, ali ne da radimo, vec kao turisti.

Sto bi rekao pevac: "Svet je lice sminako zbog nas" a danas beze kao da smo zarazni!

Uzeli su nam SVE pa i SLOBODU!

Pa sta ces... Ostaje ti da nabavis Balasevica i da ti pjeva na uvce...dok se ti prisjecas onih vremena... I nemoj bre da smaras vise...komunjaro :bye:
 

Back
Top