Potrebna djevojka za cuvanje djeteta na Floridi

klasika

Početnik
Poruka
4
Nasa porodica sa boravkom na Floridi trazi savjesnu djevojku za poziciju Nanny/Au Pair na 10 mjeseci, sa mogućnoscu daljnjeg produzenja (maximalan period od dvije godine). U pitanju je tipicna dnevna briga, rad i aktivnosti sa jednom djevojcicom tzv. *toddler* uzrasta (izvan pelena). Raspored je sedam sati dnevno, pet dana sedmicno (vikendi slobodni). Mjesecna plata, privatna soba sa privatnim kupatilom (u kuci) i hrana su obezbjedjeni.

Obavezno je da je djevojka nepusac, i da je već sa trenutnim boravkom u USA/Canada (ili u posjedu vize za USA).

Prednost se daje:

- djevojkama do 25 godina

- djevojkama sa iskustvom iz ove oblasti (neko ko je već radio kao Nanny/Au Pair)

Za sva ostale informacije molimo vas da se obratite na:

aupair >„AT”< rocketmail >„.com”<
 
Nasa porodica sa boravkom na Floridi trazi savjesnu djevojku za poziciju Nanny/Au Pair na 10 mjeseci, sa mogućnoscu daljnjeg produzenja (maximalan period od dvije godine). U pitanju je tipicna dnevna briga, rad i aktivnosti sa jednom djevojcicom tzv. *toddler* uzrasta (izvan pelena). Raspored je sedam sati dnevno, pet dana sedmicno (vikendi slobodni). Mjesecna plata, privatna soba sa privatnim kupatilom (u kuci) i hrana su obezbjedjeni.

Obavezno je da je djevojka nepusac, i da je već sa trenutnim boravkom u USA/Canada (ili u posjedu vize za USA).

Prednost se daje:

- djevojkama do 25 godina

- djevojkama sa iskustvom iz ove oblasti (neko ko je već radio kao Nanny/Au Pair)

Za sva ostale informacije molimo vas da se obratite na:

aupair >„AT”< rocketmail >„.com”<

:bye:
Vec sam vam se javila na drugoj temi, ali da i ovdje utvrdimo gradivo :)
Dakle, ja kao au pair imam namjeru ici u USA u septembru pa cu do tada valjda naci odgovarajucu porodicu. vec sam sada u sistemu spajanja sa porodicama...bilo bi mi drago kada bi razgovarali.
moja email adresa je: sarah_black_pearl@hotmail.com
ako ste zainteresovani, javite se...
 

Back
Top