nikad ne prilazim devojci

Gost
Moj problem je sto nikada nisam prisao devojci. Uglavnom sam bio sa devojkama koje sam upoznao preko prijatelja i u tom slucaju sam uvek znao sta da kazem,dakle tada sam veoma snalazljiv sa devojkama,nisam neki cudan povucen tip. E sad sam u jednom klubu primetio malu koja je boli glava,vidjam je vec dugo u tom klubu (3-4 vikend)ali nikako da krenem. Drustvo me stalno forsira ali ja ne znam kako da joj pridjem. Dakle imate li vi nekih predloga? Ponavljam da mi nije problem posle da pricam sa tom devojkom vec samo prvi kontakt,prvih par recenica.Dakle kako vi pridjete?
Pitanje je neocekivano glupo ali molim vas bez ikakvih foliranja na moj racun (ha ha ne zna da pridje i sl),samo ako neko zaista ima sta da kaze. Mogu i devojke,naravno. Hvala
 
Bas si simpatican, da znas! Pa, kako mislis da bi neko mogao da ti se ruga, kad su manje-vise svi bar jednom u zivotu bili u takvoj situaciji?
Ne znam da ti savetujem, kako da joj pridjes, ali mogu da te ohrabrim – ako si simpatican, dobar, zanimljiv (a to se ipak MOZE zakljuciti i na prvi pogled) – od manje je vaznosti to STA ces joj reci. Vazno je samo da joj stavis do znanja da si je primetio, i da bi zeleo da pocnes sa njom komunikaciju. Pa, pobogu, ne zele devojke da smislis pricu, da pricas pet sati, a one da slusaju, da bi te na kraju ocenile da li ti je nastup bio dobar!
Lepo pridjes, predstavis se, kazes da je vec nekoliko nedelja vidjas u klubu, da si je zapamtio, ako je sa drustvom, komentarisi malo njeno drustvo… (nemoj da ispadne da si samo nju gledao!:) a tada, ako ne i ranije – pa, i ona sama ce poceti pricu sa tobom, ako joj se bar malo svidis, i osim ako nije neka budala, ali ne verujem, mislim da si o njoj vec stekao neki utisak.
Vazno je da budes samouveren… Ali, pazi…To sto te drustvo pritiska moze da se pomalo negativno odrazi na tvoje samopouzdanje – bilo bi dobro kad bi tog dana dosao sam u klub. Da jedini koji bude insistirao da joj pridjes – budes ti sam. Onda bi ti bilo mnogo lakse…
Saveti – ne budi previse napadan, ne budi namrgodjen i previse plasljiv – vec – otvoren, nasmejan i vedar. Svako voli da vidi takvu osobu – pa bilo mu ona samo poznanik, kojeg ce videti jednom u zivotu, prijatelj ili nesto vise. Ne insistiraj odmah na necem dubljem, prvo se samo upoznajte, neobavezno…
Ne gubi nadu, samo hrabro napred, nemoj da previse cekas, mozda ti je neko preotme!
 
I ja sam to isto pitao druga koji upozna bar 5-6 devojaka dnevno i kada mi je odgovorio nisam mogao da verujem dok nisam to nekoliko puta proverio. Evo sta on kaze:
Cao ja sam Danijel, znas imao sam jako nesretno detinjstvo, mama i tata su me mucili a morao sam i da cuvam sestru i naravno posle toga dolazi njen osmeh i posle toga u 99% slucajeva uspe jer je imao pocetni fazon koji je ostavio humoristicki utisak!!!
 
Dovla:
I ja sam to isto pitao druga koji upozna bar 5-6 devojaka dnevno i kada mi je odgovorio nisam mogao da verujem dok nisam to nekoliko puta proverio. Evo sta on kaze:
Cao ja sam Danijel, znas imao sam jako nesretno detinjstvo, mama i tata su me mucili a morao sam i da cuvam sestru i naravno posle toga dolazi njen osmeh i posle toga u 99% slucajeva uspe jer je imao pocetni fazon koji je ostavio humoristicki utisak!!!

od svega mi se svidja "humoristicki utisak"
 
Dovla:
I ja sam to isto pitao druga koji upozna bar 5-6 devojaka dnevno i kada mi je odgovorio nisam mogao da verujem dok nisam to nekoliko puta proverio. Evo sta on kaze:
Cao ja sam Danijel, znas imao sam jako nesretno detinjstvo, mama i tata su me mucili a morao sam i da cuvam sestru i naravno posle toga dolazi njen osmeh i posle toga u 99% slucajeva uspe jer je imao pocetni fazon koji je ostavio humoristicki utisak!!!
pa ti onda pridji i reci:"cao, bas sinoc mi neke face sa foruma na krstarici davali savet kako da pridjem devojci... i evo, ja testiram njihove savete!"
ako se ne otkine od smeha, onda ne znam kako.... :roll:
 
Ja sam imao jednom slican problem.Zasto neznam.obicno nemam problema sa upoznavanjem ljudi. :oops: Krenem ja ka njoj nesiguran u ishod.I taman kada je trebalo da joj pridjem bas blizu.Zakandrljim za neko sra nje na podu i padnem ispred nje.prospem se koliko sam dug.Od blama sam hteo umreti.Ali ipak kada sam je pogledao onako zacudjenu.Sa prikrivenim smeskom na licu.Samo sam rekao pred tobom bi i stene se prevrnule pa sto nebih i ja.Platila mi je pice.Insistirala je na tome.Proveli smo zajedno sledeci vikend i vise se nismo nikada vise videli.
 
Nije lako savladati strah prilaska devojci. Ali, evo, par komentara mislim da će ti pomoći.

Imaj u vidu da su i devojke nesigurne bar onoliko koliko i mi muškarci. Vidiš je onako lepu i doteranu, pa ti se čini da je sva puna samopouzdanja, sva sigurna u sebe, svoj izgled i ponašanje. Eh, kad bi bilo tako ... Ali, ustvari, nije. I devojke su u stalnom preispitivanju sebe. Ma koliko se ti plašiš da ne ispadneš 'glup i prost' i neznamnijaštasve u momentima upoznavanja i prvih reči, isto toliko se i ona plaši da ne ispadne 'seljanka i glupača' kad joj frajer prilazi. Ali, da stvari budu još gore po devojke, mi muškarci manje marimo za spoljašni izled od njih. Jer, ona pored ostalog brine i tome da li ćeš, kad priđeš, primetiti neku bubuljicu, neidealno izdepilirane noge, možda malo popucali lak na noktima, i još koješta na njoj što nije idealno.
Zato, samo napred. Neću čak ni reći "hrabro". Nego: cool. I pre nego sam sebe zaplašiš svim, teoretski mogućim nepovoljnim ishodima tvoje akcije, pomisli da je i ona zbunjena i nesigurna, i da i ona u svojoj glavi mota sve teoretski moguće nepovoljne ishode tvoje akcije, ali u svetlu svog ponašanja i izgleda.

A kad pređeš 27-28 godinu pa kad naiđeš na devojku koja je stvarno puna samopouzdanja, i stvarno maksimalno sigurna u svoj izgled, e, tad neka ti je Bog na pomoći !
 
tamo sam gde....:
A zasto tada? I zasto je strasno kad je devojka puna samopouzdanjem ?
Ma to je mala šala. :D
'Teo sam da kažem da u tim godinama i sa takvim osobama neće moći da računa na nesigurnost suprotne strane, kao olakšavajuću okolnost.

A zašto u tim godinama ? Mislim da se tek oko 25. godine (naravno, sve je individualno, pa i ova, odokativna granica) ljudi konačno oslobađaju svojih mladalačkih kompleksa, nesigurnosti, strahova.
A da li je strašno kad je devojka puna samopouzdanja - pa nije naravno. Taman posla. Samo što takva osoba može bukvalno da emotivno smrvi nedoraslog partnera.
 
Dobro, šalu na stranu, nećemo više ovako. Ovo ispade privatni chat, a to nije lepo.
Molim sve drage posetioce Foruma, i posebno ove teme, da zanemare prethodnih nekoliko poruka, i da se svakako vrate osnovnoj temi - Kako prići devojci.
Pozdrav od Milojka.
 
Milojko Vasic:
tamo sam gde....:
zanimljivo razmisljanje,konacno jedno -musko da prizna :wink:
A šta sam ja to priznao ?
Ih! Milojko... pa bar Vama ne mora da se crta.
Normalno da je zanimljivo da jedan muškarac ZRELO razmišlja i razume! psihologiju sebi suprotnog pola (bez obzira na životno doba u kome je... jer sa godinama koje odživimo ne postajemo posledično ni zreliji ni mudriji).
Normalno da je zanimljivo (ma zanimljivo... fascinantno) da jedan muškarac OTVORENO prizna da neke žene u nekom periodu svooog života poseduju/steknu određene vrlo cenjene kvalitete pred kojima skoro SVAKI muškarac uslovno GUBI DAH.
Svo poštovanje za Vaše uvek mudre i odmerene savete i komentare koji su i na mene delovali inspirativno i oplemenjujuće.
SAVET AUTORU POSTA: Teško da ćeš dobiti duhovotije, životnije i korisnije savete od onih koje su za tvoju nedoumicu ovde dali DJ_MaRe, Bustura i Milojko. Neka maestralna uputstva od žena je teško i očekivati (kažem teško, ne kažem da ih neće biti) iz prostog razloga preferiranja spontanosti i izbegavanja da se ušeme situacije koje to po prirodi ne trpe. 8) Pozdrav...
 
Omen:
Ih! Milojko... pa bar Vama ne mora da se crta.
Normalno da je zanimljivo da jedan muškarac ZRELO razmišlja i razume! psihologiju sebi suprotnog pola (bez obzira na životno doba u kome je... jer sa godinama koje odživimo ne postajemo posledično ni zreliji ni mudriji).
Normalno da je zanimljivo (ma zanimljivo... fascinantno) da jedan muškarac OTVORENO prizna da neke žene u nekom periodu svooog života poseduju/steknu određene vrlo cenjene kvalitete pred kojima skoro SVAKI muškarac uslovno GUBI DAH.
Svo poštovanje za Vaše uvek mudre i odmerene savete i komentare koji su i na mene delovali inspirativno i oplemenjujuće.
SAVET AUTORU POSTA: Teško da ćeš dobiti duhovotije, životnije i korisnije savete od onih koje su za tvoju nedoumicu ovde dali DJ_MaRe, Bustura i Milojko. Neka maestralna uputstva od žena je teško i očekivati (kažem teško, ne kažem da ih neće biti) iz prostog razloga preferiranja spontanosti i izbegavanja da se ušeme situacije koje to po prirodi ne trpe. 8) Pozdrav...

Wow !
Hvala lepo. Mislim, definitivno, niko nije imun na komplimente !
 
Milojko Vasic:
Omen:
Ih! Milojko... pa bar Vama ne mora da se crta.
Normalno da je zanimljivo da jedan muškarac ZRELO razmišlja i razume! psihologiju sebi suprotnog pola (bez obzira na životno doba u kome je... jer sa godinama koje odživimo ne postajemo posledično ni zreliji ni mudriji).
Normalno da je zanimljivo (ma zanimljivo... fascinantno) da jedan muškarac OTVORENO prizna da neke žene u nekom periodu svooog života poseduju/steknu određene vrlo cenjene kvalitete pred kojima skoro SVAKI muškarac uslovno GUBI DAH.
Svo poštovanje za Vaše uvek mudre i odmerene savete i komentare koji su i na mene delovali inspirativno i oplemenjujuće.
SAVET AUTORU POSTA: Teško da ćeš dobiti duhovotije, životnije i korisnije savete od onih koje su za tvoju nedoumicu ovde dali DJ_MaRe, Bustura i Milojko. Neka maestralna uputstva od žena je teško i očekivati (kažem teško, ne kažem da ih neće biti) iz prostog razloga preferiranja spontanosti i izbegavanja da se ušeme situacije koje to po prirodi ne trpe. 8) Pozdrav...
Wow !
Hvala lepo. Mislim, definitivno, niko nije imun na komplimente !
Zadovoljstvo je MOJE!!!!!!!!! :oops:
Niko nije imun (ni) na zahvalnost :roll:
 

Back
Top