Zašto neki muškarci vole da vređaju žene ?

Mirođija

Veoma poznat
Poruka
11.565
Primetila sam da jedan deo "jačeg pola" strašno vređa ženske.
Čitam : znojave kupusarke, male sise, j*** sam i majku i ćerku, laka ženska, k****, i da ne nabrajam više.
Na žalost toga ima i u RL životu.
Šta oni misle da će ovim postići ?
Da li su to uopšte muškarci iako imaju muška fizička obeležja ?
Kakav im je odnos sa majkama, sestrama, komšinicama, koleginicama ?
Da li one od takvih mogu očekivati pomoć u nevolji ?
Ja ne podnosim takve "muškarce" !
Veoma me zanima šta vi mislite, zašto su oni takvi ?
A i oni bi mogli da se izjasne zašto su takvi ?
 
To su osobe sa velikim kompleksima. Jadne, bedne i nisu vredne pažnje. Ja takve više ne primećujem. Ranije sam mislila da time žele da provociraju druge i da namerno tako pišu. Ne opravdam takvo ponašanje, pošto je i to prostakluk. Ali neko voli da provocira, to ga zabavlja. Ipak, kada neko ponavlja iznova i iznova takve "šale" onda se dolazi do konstatacije da je u svakoj šali 50% istine, pa sam zaključila da su oni prosto sirovine. Isto mislim i za one koji se obraćaju ženama nekim "ljupkim" rečima. Sve je to ista fela. Normalan muškarac razgovara sa ženom normalno, ne pljuje je niti tretira kao slatku devojčicu. Svoju ženu može nazivati nadimcima, ali ...
 
Primetila sam da jedan deo "jačeg pola" strašno vređa ženske.
Čitam : znojave kupusarke, male sise, j*** sam i majku i ćerku, laka ženska, k****, i da ne nabrajam više.
Na žalost toga ima i u RL životu.
Šta oni misle da će ovim postići ?
Da li su to uopšte muškarci iako imaju muška fizička obeležja ?
Kakav im je odnos sa majkama, sestrama, komšinicama, koleginicama ?
Da li one od takvih mogu očekivati pomoć u nevolji ?
Ja ne podnosim takve "muškarce" !
Veoma me zanima šta vi mislite, zašto su oni takvi ?
A i oni bi mogli da se izjasne zašto su takvi ?

Kompleksasi.
Misle da ce ispasti frajeri, macho tipovi , a vecinom su takvi corak u zivotu.
 
У.. колико питања...:D

Одакле кренути? :roll:

Нисам још чула да су такви људи некоме симпатични. А није им то наравно ни циљ. :D
Циљ је привлачење пажње..
Не воле себе, сматрају да нису достојни других, те да позитивну пажњу не могу привући..
Те зато привлаче негативну. :)
Отишли у крајност. Неки су свесни узрока, неки нису..
Углавном.. Помоћ им је потребна. Наравно.. стручног лица..:mrgreen:

Оно што замерам теми је следеће..

Због чега подела на мушкарце и жене? Нисам приметила да је ова појава чешћа међу мушкарцима.
 
Ehhh, šta reći a ne zaplakati?! Ako bismo ih citirale... To bi zvučalo nekako grok-grok. A po meni takvi valjaju samo kao hrana. Krave, ovce i koze daju i mleko, ovce još i vunu, kokoške, guske i ćurke nose jaja a od svinja je jedina korist lepo priklati&pojesti.

Sad da ne pričam više njihovim jezikom, to su verovatno neki komplexi iz najranijeg detinjstva (ljubi me čika-Frojd!), možda zato što im mama nije imala mleka, ili ih je tukla, ili se tata švalerisao, pa oni to potisnuli i to je kad-tad moralo da izbije na površinu. A o nedostatku onog osnovnog domaćeg vaspitanja da i ne pričamo! Rešenje:totalno ignorisanje.
 
To su osobe sa velikim kompleksima. Jadne, bedne i nisu vredne pažnje. Ja takve više ne primećujem. Ranije sam mislila da time žele da provociraju druge i da namerno tako pišu. Ne opravdam takvo ponašanje, pošto je i to prostakluk. Ali neko voli da provocira, to ga zabavlja. Ipak, kada neko ponavlja iznova i iznova takve "šale" onda se dolazi do konstatacije da je u svakoj šali 50% istine, pa sam zaključila da su oni prosto sirovine. Isto mislim i za one koji se obraćaju ženama nekim "ljupkim" rečima. Sve je to ista fela. Normalan muškarac razgovara sa ženom normalno, ne pljuje je niti tretira kao slatku devojčicu. Svoju ženu može nazivati nadimcima, ali ...
А шта ако жена јесте слатка девојчица? Шта да јој ради? :lol:

Само ми појасни шта ти је тачно нормалан мушкарац и нормална жена..
и да ли је нормално нашалити се и осмехнути се понекад...:roll:
 
У.. колико питања...:D

Одакле кренути? :roll:

Нисам још чула да су такви људи некоме симпатични. А није им то наравно ни циљ. :D
Циљ је привлачење пажње..
Не воле себе, сматрају да нису достојни других, те да позитивну пажњу не могу привући..
Те зато привлаче негативну. :)
Отишли у крајност. Неки су свесни узрока, неки нису..
Углавном.. Помоћ им је потребна. Наравно.. стручног лица..:mrgreen:

Оно што замерам теми је следеће..

Због чега подела на мушкарце и жене? Нисам приметила да је ова појава чешћа међу мушкарцима.

Ovu temu sam pokrenula podstaknuta baš nekim uvredljivim temama sa foruma, koju su pokrenuli muškarci (kao i razno-razni njihovi vrlo uvredljivi komentari ).
Jeste ova pojava i više nego češća kod muškaraca.
Ženske teme na račun muškaraca nisu ovako surovo uvredljive.
A uvredljivi komentari sa ženske strane budu obično odgovor na njihove uvrede.
Zato sam temu fokusirala na muškarce.
 
А шта ако жена јесте слатка девојчица? Шта да јој ради? :lol:

Само ми појасни шта ти је тачно нормалан мушкарац и нормална жена..
и да ли је нормално нашалити се и осмехнути се понекад...:roll:

On ti kaže da si k**** a ti se smeškaš ?
On te opsuje, ti se smeškaš ?
On prepričava detalje detalje iz vašeg intimnog života, ti se smeškaš ?
 
Ovu temu sam pokrenula podstaknuta baš nekim uvredljivim temama sa foruma, koju su pokrenuli muškarci (kao i razno-razni njihovi vrlo uvredljivi komentari ).
Jeste ova pojava i više nego češća kod muškaraca.
Ženske teme na račun muškaraca nisu ovako surovo uvredljive.
A uvredljivi komentari sa ženske strane budu obično odgovor na njihove uvrede.
Zato sam temu fokusirala na muškarce.
Само да не дође до неспоразума.. Не желим да правдам понашање ''неких'' форумаша, понашањем ''неких'' форумашица..:)

Чињеница ја да лакше уочавам увреде на рачун жена, јер сам женско. :D
Али сам успела да приметим да има исто толико и жена које вређају мушкарце.
Не истим речима, наравно.. јер нам болне тачке нису баш све исте..:mrgreen:
Али вређају подједнако.
А верујем да ће се појавити на теми и неко од мушкараца који ће тврдити да жене вређају више...;)
 
On ti kaže da si k**** a ti se smeškaš ?
On te opsuje, ti se smeškaš ?
On prepričava detalje detalje iz vašeg intimnog života, ti se smeškaš ?
Извини.. О чему ти причаш?

Хајде погледај део који сам болдовала и на који се моје питање односи.
А затим погледај и кога сам питала. :D
 
Само да не дође до неспоразума.. Не желим да правдам понашање ''неких'' форумаша, понашањем ''неких'' форумашица..:)

Чињеница ја да лакше уочавам увреде на рачун жена, јер сам женско. :D
Али сам успела да приметим да има исто толико и жена које вређају мушкарце.
Не истим речима, наравно.. јер нам болне тачке нису баш све исте..:mrgreen:
Али вређају подједнако.
А верујем да ће се појавити на теми и неко од мушкараца који ће тврдити да жене вређају више...;)

Volela bih da se pojavi neko od forumaša, stvarno me zanima njihovo mišljenje o ovoj pojavi.
 
Evo jednog forumasa.
Naravno, slazem se da je rec o kompleksima i mrznji prema zenama, tacnije mrznji koja nastaje iz nerazumevanja i losih iskustava.
Normalan muskarac nema potrebu da zene vredja, jer zena ga je rodila, zena mu je sestra, zena mu je supruga i majka njihove dece.
Ako vec vredjam zenu, to mora biti iz dobrog, licnog razloga i u tom pogledu necu je razlikovati od muskarca, tj. moju uvredu nece zasluziti kao zena, nego kao djubre od coveka.

P.S.

I zene vredjaju muskarce i to generalno i neselektivno, upravo iz istih razloga, a i za njih vazi isto sto rekoh gore za muskarce koji vredjaju zene u globalu
 
Evo jednog forumasa.
Naravno, slazem se da je rec o kompleksima i mrznji prema zenama, tacnije mrznji koja nastaje iz nerazumevanja i losih iskustava.
Normalan muskarac nema potrebu da zene vredja, jer zena ga je rodila, zena mu je sestra, zena mu je supruga i majka njihove dece.
Ako vec vredjam zenu, to mora biti iz dobrog, licnog razloga i u tom pogledu necu je razlikovati od muskarca, tj. moju uvredu nece zasluziti kao zena, nego kao djubre od coveka.

P.S.

I zene vredjaju muskarce i to generalno i neselektivno, upravo iz istih razloga, a i za njih vazi isto sto rekoh gore za muskarce koji vredjaju zene u globalu
ovako nesto
uvek kad mi krene rec,ugrizem se za jezik i pomislim na svog muza/brata/oca i kako bih ih nekom izjavom stavila u taj kos,i ko zna koliko drugih koji ne zasluzuju
ali da se ovde vredjaju zene vise nego sto se vredjaju muskarci to stoji(i bas bih volela da moze da se izmeri,mozda bi bilo vise ocigledno)
 
Možda se nas tri nismo razumele baš. Ali mislim da sve tri isto o ovoj pojavi mislimo.
I da naglasim da ovde ima i vrlo finih i dragih forumaša.
Наравно. :)
ovako nesto
uvek kad mi krene rec,ugrizem se za jezik i pomislim na svog muza/brata/oca i kako bih ih nekom izjavom stavila u taj kos,i ko zna koliko drugih koji ne zasluzuju
ali da se ovde vredjaju zene vise nego sto se vredjaju muskarci to stoji(i bas bih volela da moze da se izmeri,mozda bi bilo vise ocigledno)
А можда се ми жене више жалимо модераторима па отуда имаш тај утисак.
Њих је ипак мало блам да кукају. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
ovako nesto
uvek kad mi krene rec,ugrizem se za jezik i pomislim na svog muza/brata/oca i kako bih ih nekom izjavom stavila u taj kos,i ko zna koliko drugih koji ne zasluzuju
ali da se ovde vredjaju zene vise nego sto se vredjaju muskarci to stoji(i bas bih volela da moze da se izmeri,mozda bi bilo vise ocigledno)

Drago mi je da je ovo još neko primetio !
 

Back
Top