Srbija finansira nezavisnost Kosova!

Celicni mis

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Kada bi Srbija od danas odbila da placa Kosovske dugove koje su Kosovari napravili zadnjih godina - Kosovo NE BI MOGLO da odrzi nezavisnost!

Srbija FINANSIRA NEZAVISNOST KOSOVA placajuci njihove dugove (verovatno i za oruzje protiv Srbije!)!

Sami ih ne bi mogli nikako vratiti i bankrotirali bi brzo.

:dash:
 
Poslednja izmena:
Kada bi Srbija od danas odbila da placa Kosovske dugove koje su Kosovari napravili zadnjih godina - Kosovo NE BI MOGLO da trazi nezavisnost!

Srbija FINANSIRA NEZAVISNOST KOSOVA placajuci njihove dugove (verovatno i za oruzje protiv Srbije!)!

Sami ih ne bi mogli nikako vratiti i bankrotirali bi brzo.:dash:


sumnjam
prva donatorska konferencija za razvoj Kosova, upravo zavrsena u Briselu (bez Amerike)
1,2 miliarde dolara
 
sumnjam
prva donatorska konferencija za razvoj Kosova, upravo zavrsena u Briselu (bez Amerike)
1,2 miliarde dolara

To ne znaci mnogo. To je jednokratno i brzo nestane.

Njihov dug je MNOGO VECI.

Uz to, oni nista ne proizvode, a stalno, cavkodnevno trose...Bez ulaza para stranci ih nece vuci dugo na grbaci..

Brzo bi ih prosla volja za nezavisnoscu.

Srbija cini kapitalnu gresku prihvatajuci placanje dugova Kosova.
 
To ne znaci mnogo. To je jednokratno i brzo nestane.

Njihov dug je MNOGO VECI.

Uz to, oni nista ne proizvode, a stalno, cavkodnevno trose...Bez ulaza para stranci ih nece vuci dugo na grbaci..

Brzo bi ih prosla volja za nezavisnoscu.

Srbija cini kapitalnu gresku prihvatajuci placanje dugova Kosova.

а ко је прихватио да отплаћује дугове за незахвалне шиптаре? из те Дрбије:D?:thumbdown:
 
znas li ti nesto konkretnije o tim dugovima (kakvi, zasto, koliko visoki, otkuda isl.) ili gdje se moze nesto procitati o tome...

nisam procitao da su to dugovi...

Kosovo dobija preko 1.2 milijardi eura od Donatorske konferencije

Republika Kosova je dobila u Donatorskoj konferenciji, koja je održana u Briselu u petak, donacije u vrednosti od 1,2 miliona eura. Premijer Hašim Thači je istak
ja znam da niko ne baca novac, ali ja ovo vidim kao neku vrstu pomoci.
i jedan kratakcitat nekog prolaznika,na pitanje novinara" sta mislite o ovoj donaciji?"
-nadam se da necemo mi raspolagati sa tim novcem, vec da ce ipak neki stranac biti taj koji odlucije kako ce se investirati taj novac

otprilike je tako rekao. i ja se slazem sa njim
 
Opet ti Mišu pišeš teške, iste koještarije. Već smo rekli, ako je Kosovo deo Srbije, a po srpskom ustavu jeste, Srbija samo otplaćuje svoj vlastiti dug.

Drugo ne bi oni propali jer samo na donatorskoj konferenciji održanoj juče, lepo piše u Politici ovo:

je прикупљено око 1,2 милијарде евра за пројекте владе Хашима Тачија. Највећу појединачну донацију од 253 милиона евра (400 милиона долара) доделиле су САД, а највреднији појединачни дар из Европе стигао је из Немачке100 милиона евра. Велика Британија обећала је 35 милиона евра (23 милиона фунти) а Бугарска и Словенија по 500.000 евра, колико је даровао и Џорџ Сорос као појединац.

http://www.politika.co.yu/rubrike/Svet/I-Soros-daje-novac-Kosovu.sr.html
 
Kada bi Srbija od danas odbila da placa Kosovske dugove koje su Kosovari napravili zadnjih godina - Kosovo NE BI MOGLO da odrzi nezavisnost!

Srbija FINANSIRA NEZAVISNOST KOSOVA placajuci njihove dugove (verovatno i za oruzje protiv Srbije!)!

Sami ih ne bi mogli nikako vratiti i bankrotirali bi brzo.

:dash:

http://forum.krstarica.com/threads/224269
U čemu je razlika izmedju ove dve teme?
 

Back
Top