Zasto danas devojke glume da im nije stalo do ljubavi..?

Boban_bgd:
Mene interesuje zasto danasnje devojke kad god se pomene ljubav one odmahuju glavom i prave se da je to nesto seljacki...da nije "IN".
Ali kad se zaljube onda cmizdre i kukaju za starim momcima...zasto od samog pocetka beze od jedne lepe, romanticne veze...nego kad izgube nekog, do koga im je stalo, onda tek govore iz duse...
To su ti popišulje
 
Boban_bgd:
Mene interesuje zasto danasnje devojke kad god se pomene ljubav one odmahuju glavom :? i prave se da je to nesto seljacki :shock: ...da nije "IN". :shock:
Ali kad se zaljube onda cmizdre :cry: i kukaju za starim momcima :shock: :? ...zasto od samog pocetka beze od jedne lepe, romanticne veze :roll: ...nego kad izgube nekog, do koga im je stalo, onda tek govore iz duse...

Dao si odgovor.. 8)

"..do koga im je stalo" :roll: (a kako izgube..long story)
 
Znate sta….. Evo, nisam verovala, ali me je prosvetljenje upravo stiglo!
U stvarnosti poznajem mozda 3-4 dobra momka, a ovde………………… Ma, da ne poverujes! Evo i Boban_bgd, iluzionista, i jos poneki – sve romanticni tipovi! Jao, kako se onda iznerviram kad shvatim da je vecina mojih drugarica u vezi sa nekim budalama. Pa gde ste vi, ljudi, u stvarnom zivotu? Pocecu da mislim da je ono neka druga realnost…

A sto se tice pitanja… Pa, u pravu si. Retko koja ce ti otvoreno priznati da voli nekoga (isto kao i kod mladica, oni o tome ne govore). Takodje, zao mi je kad je neki dobar decko u vezi sa nekom rospijom, to me izludjuje isto kao kad je situacija obrnuta! Pa, sto se ne drzite svoje ‘vrste’? ako ste romanticni – trazite romanticne. Ako ste za prolazne veze – idite na to. Sta vas briga sta misle oni drugi?
Ima svakakvih.....
 
Snezna_kraljica:
Znate sta….. Evo, nisam verovala, ali me je prosvetljenje upravo stiglo!
U stvarnosti poznajem mozda 3-4 dobra momka, a ovde………………… Ma, da ne poverujes! Evo i Boban_bgd, iluzionista, i jos poneki – sve romanticni tipovi! Jao, kako se onda iznerviram kad shvatim da je vecina mojih drugarica u vezi sa nekim budalama. Pa gde ste vi, ljudi, u stvarnom zivotu? Pocecu da mislim da je ono neka druga realnost…

A sto se tice pitanja… Pa, u pravu si. Retko koja ce ti otvoreno priznati da voli nekoga (isto kao i kod mladica, oni o tome ne govore). Takodje, zao mi je kad je neki dobar decko u vezi sa nekom rospijom, to me izludjuje isto kao kad je situacija obrnuta! Pa, sto se ne drzite svoje ‘vrste’? ako ste romanticni – trazite romanticne. Ako ste za prolazne veze – idite na to. Sta vas briga sta misle oni drugi?
Ima svakakvih.....

I ja se pitam isto? Postoji malo romanticnih devojaka danas...

Mozda to ima veze sa patrijarhalnim vaspitanjem. Patrijarhalno vaspitanje stavlja zenu u podredjen polozaj... I onda nije ni cudo sto devojcice danas vole grubijane... :roll:

Moja teorija. Ne mora biti tacna...
 
iluzionista:
Snezna_kraljica:
Znate sta….. Evo, nisam verovala, ali me je prosvetljenje upravo stiglo!
U stvarnosti poznajem mozda 3-4 dobra momka, a ovde………………… Ma, da ne poverujes! Evo i Boban_bgd, iluzionista, i jos poneki – sve romanticni tipovi! Jao, kako se onda iznerviram kad shvatim da je vecina mojih drugarica u vezi sa nekim budalama. Pa gde ste vi, ljudi, u stvarnom zivotu? Pocecu da mislim da je ono neka druga realnost…

A sto se tice pitanja… Pa, u pravu si. Retko koja ce ti otvoreno priznati da voli nekoga (isto kao i kod mladica, oni o tome ne govore). Takodje, zao mi je kad je neki dobar decko u vezi sa nekom rospijom, to me izludjuje isto kao kad je situacija obrnuta! Pa, sto se ne drzite svoje ‘vrste’? ako ste romanticni – trazite romanticne. Ako ste za prolazne veze – idite na to. Sta vas briga sta misle oni drugi?
Ima svakakvih.....

I ja se pitam isto? Postoji malo romanticnih devojaka danas...

Mozda to ima veze sa patrijarhalnim vaspitanjem. Patrijarhalno vaspitanje stavlja zenu u podredjen polozaj... I onda nije ni cudo sto devojcice danas vole grubijane... :roll:

Moja teorija. Ne mora biti tacna...

-ali je na zalost dosta blizu istine
zbog takve situacije romantika se ceni kao "beg"...
ali se ona razlikuje u svetu gde nije toliko, ili upopshte, izrazeno patrijarhalno uredjenje.....
znaci opet je promashaj....jer je u pitanju samo antiteza jedne promashene teze :roll: :roll:
 
iluzionista:
I ja se pitam isto? Postoji malo romanticnih devojaka danas...

Mozda to ima veze sa patrijarhalnim vaspitanjem. Patrijarhalno vaspitanje stavlja zenu u podredjen polozaj... I onda nije ni cudo sto devojcice danas vole grubijane... :roll:

Moja teorija. Ne mora biti tacna...
Tacno tako - DEVOJCICE vole lose momke.
A normalne, romanticne devojke zele nekog ko ce sa jima biti nezan i pruzati im sigurnost u svakom smislu.
 
Snezna_kraljica:
iluzionista:
I ja se pitam isto? Postoji malo romanticnih devojaka danas...

Mozda to ima veze sa patrijarhalnim vaspitanjem. Patrijarhalno vaspitanje stavlja zenu u podredjen polozaj... I onda nije ni cudo sto devojcice danas vole grubijane... :roll:

Moja teorija. Ne mora biti tacna...
Tacno tako - DEVOJCICE vole lose momke.
A normalne, romanticne devojke zele nekog ko ce sa jima biti nezan i pruzati im sigurnost u svakom smislu.

Ali, kad slusam koleginice na faksu, gledam primere iz okoline, pa iz svog licnog primera: jednostavno se cini da je to tako...

A i kakva je to normalna devojka. 98% se deklarisu kao normalne...
 
anakin:
ima nas jos koji prema ljubavi imaju normalan odnos i to nas ima dosta.
Snezna, prikoci malo sa izjavama kakve su druge devojke (za razliku od tebe), postaje smesno.
Izvini, DRAGA anakin, JA NIKAD NE KRITIKUJEM druge osobe. Ne znam sta ti imas toliko protiv mene.
Govorim o dobrim osobama koje poznajem. Ili ti mislis da su BAS SVI ljudi na svetu podjednako dobri?
 
nemam nista protiv tebe ali stvarno preterujes. mislim, nije u redu ocrniti vecinu zenske populacije pa onda reci "ali ja...to je vec druga prica". ako stvarno smatras da si super nece ti biti potrebno da potenciras kako je vecina ljudi gora od tebe.

sto se tice ludovanja i fine dece...gresis. moze se ludovati i u isto vreme biti i fin i vaspitan i imati normalan odnos prema ljubavi.
 
anakin:
nemam nista protiv tebe ali stvarno preterujes. mislim, nije u redu ocrniti vecinu zenske populacije pa onda reci "ali ja...to je vec druga prica". ako stvarno smatras da si super nece ti biti potrebno da potenciras kako je vecina ljudi gora od tebe.

sto se tice ludovanja i fine dece...gresis. moze se ludovati i u isto vreme biti i fin i vaspitan i imati normalan odnos prema ljubavi.
Nadji gde sam rekla da je VECINA devojaka losa, i ima da odem odavde ako ti to kazes. A neces naci. Zato sto to NIKAD nisam rekla, jer ne mislim tako.
 
Snezna_kraljica:
anakin:
ima nas jos koji prema ljubavi imaju normalan odnos i to nas ima dosta.
Snezna, prikoci malo sa izjavama kakve su druge devojke (za razliku od tebe), postaje smesno.
Izvini, DRAGA anakin, JA NIKAD NE KRITIKUJEM druge osobe. Ne znam sta ti imas toliko protiv mene.
Govorim o dobrim osobama koje poznajem. Ili ti mislis da su BAS SVI ljudi na svetu podjednako dobri?
evo ja, na primer, volim da se druzim sa matorima po kafanama....vishe nego sa klincima po kaficima...
-dok sam bio aktivno u "boemskoj" fazi upoznao sam mnoge igrace iz stare garde....i ti stariji ljudi....i zene....ne usudjuju se da vrshe procene ljudi i nakon nekoliko meseci druzenja....izbegavaju cvrste stavove....zato shto su naucili koliko cvrstina ne vodi nicemu (sem kada se oleshe)....
a ti....TI!...se usudjujesh da pricash shta je dobro a shta nije....to mozemo pripisati samo tvojoj zelenoj boji....U greenhorn....U
imash mnogo stavova.....to menjaj
 
goodday:
evo ja, na primer, volim da se druzim sa matorima po kafanama....vishe nego sa klincima po kaficima...
-dok sam bio aktivno u "boemskoj" fazi upoznao sam mnoge igrace iz stare garde....i ti stariji ljudi....i zene....ne usudjuju se da vrshe procene ljudi i nakon nekoliko meseci druzenja....izbegavaju cvrste stavove....zato shto su naucili koliko cvrstina ne vodi nicemu (sem kada se oleshe)....
a ti....TI!...se usudjujesh da pricash shta je dobro a shta nije....to mozemo pripisati samo tvojoj zelenoj boji....U greenhorn....U
imash mnogo stavova.....to menjaj
Zelenoj boji? Mislis - nezrelosti? Kako god...
Sve dolazi sa godinama...
 
Snezna_kraljica:
goodday:
evo ja, na primer, volim da se druzim sa matorima po kafanama....vishe nego sa klincima po kaficima...
-dok sam bio aktivno u "boemskoj" fazi upoznao sam mnoge igrace iz stare garde....i ti stariji ljudi....i zene....ne usudjuju se da vrshe procene ljudi i nakon nekoliko meseci druzenja....izbegavaju cvrste stavove....zato shto su naucili koliko cvrstina ne vodi nicemu (sem kada se oleshe)....
a ti....TI!...se usudjujesh da pricash shta je dobro a shta nije....to mozemo pripisati samo tvojoj zelenoj boji....U greenhorn....U
imash mnogo stavova.....to menjaj
Zelenoj boji? Mislis - nezrelosti? Kako god...
Sve dolazi sa godinama...
20 godinica miko....nije to za devojku bash malo
mislim da imash kvalitete inace bi te skroz kulirao....pa primi neki savet....'bem mu sve
 
Snezna_kraljica:
goodday:
20 godinica miko....nije to za devojku bash malo
mislim da imash kvalitete inace bi te skroz kulirao....pa primi neki savet....'bem mu sve
:P MISLIS DA IMAM? Pa, dobro, misli.... Haha... Vrlo je neobicno kad cujes da tako govore o tebi... ;)
Razmislicu o tome... ...
eto....opet sam pricao sa njenom sujetom :roll: :roll: ....that's ok....this things need some time :lol:
 

Back
Top