rammstein

ehe, i meni se cini. inace, pocela sam da ih slusam, jer tako ucim nemacki. hihi, streber sam, nema. A posebno sto sam naucila reci kao npr. : ludilo, trag, hermafrodit, i jos silu bozju korisnih reci. ;)
 
Od Laibacha mi se jedino dopao Opus Dei, mnogo jak album. A od Rammsteina mi se jako dopala pesma Links 1,2,3 ili tako nesto. I spot im je strava uradjen.
 
Ne znam zasto se uvek ponavlja jedna te ista prica- kada neko govori o ljudskim strastima i najnizim pobudama proglase ga bolesnim.Mi svi to nosimo u sebi,neki ostvaruju te nagone,neki ih kriju,a neki pricaju o njima.Mada,to u krajnjem slucaju nije ni bitno,i Frojda su vremenom proglasavali bolesnim. Samo mi se cini da bi ovom nasem savremenom drustvu bilo krajne vreme da to prevazidje.Pobogu,svi mi imamo i zlobne pobude i ideje :twisted: ,ne treba se toga stideti :oops: .A ljudi iz Rammsteina ipak imaju neke granice i njihovi textovi nisu cisto divljanje,vec predstavljaju jedan vid dubinskog bunta protiv savremenog licemerja.I toliko pridike od mene za danas... :lol:
 
Recimo, Tier. To je zdravo? TO je normalno i prihvaceno? Ja shvatam da oni nemaju mnogo veze sa samim incestoidnim cinom opisanim u pesmi, ali ipak, postoje mlade generacije, koje ce traziti dublje znacenje svega toga, i eto belaja.

I da jos navedem primere: Buck dich, Rein raus, Du riechst so gut, itd. Ne mogu sad jos da se setim, ali ima jos primera.


Kao i cuveno Jimovo "Father? Yes, son? I wanna kill you! Mother..." itd. Sve je to... neuobicajeno.
 
aha. pa dobro. ali imaju neke fine stvari, mislim... i jos nesto: sto onaj Till ima zapaljiv glas... mmm... mislim, nije da mi kao devojci prija taj nacin ophodjenja sa zenama, tipa komande, ali nesto mi govori da se ne bih bunila :D a sto ti se ne svidja nemacki? nije nimalo romantican jezik, to mu priznajem, ali sto je sexy... uh.
 
guitarrr_babe:
aha. pa dobro. ali imaju neke fine stvari, mislim... i jos nesto: sto onaj Till ima zapaljiv glas... mmm... mislim, nije da mi kao devojci prija taj nacin ophodjenja sa zenama, tipa komande, ali nesto mi govori da se ne bih bunila :D a sto ti se ne svidja nemacki? nije nimalo romantican jezik, to mu priznajem, ali sto je sexy... uh.
ja sam nemacki ucila u OS i nikad ga nisam naucila.. znala sam ga u cetvrtom razredu.. a mnogo je grub jezik, pa mi se ne svidja :wink: ona njihova u/i slova i sl. grrrrrrrrrr :x :x
 
joj ja bas volim. tata mi je rekao da sam svaba u nasoj porodici, zbog toga sto volim rammstein, wagner-a pomalo, i mnooogo volim gustava klimmt-a (on je slikar, slikao je zlatom i tako nesto, i obozavale su ga zene zato sto je slikao ono sto bi se svim zenama svidjalo, a bio je dizajner materijala pre nego sot je poceo da slika, zato su mu slike mnogo zivopisne i sarene kao neka tkanina)
 
guitarrr_babe:
joj ja bas volim. tata mi je rekao da sam svaba u nasoj porodici, zbog toga sto volim rammstein, wagner-a pomalo, i mnooogo volim gustava klimmt-a (on je slikar, slikao je zlatom i tako nesto, i obozavale su ga zene zato sto je slikao ono sto bi se svim zenama svidjalo, a bio je dizajner materijala pre nego sot je poceo da slika, zato su mu slike mnogo zivopisne i sarene kao neka tkanina)
:lol: :lol: :lol: :lol: hi hihi... ma volim ja NEKE nemce, ali ne volem jezik :wink:
 

Back
Top