Visok krvni pritisak

dglisha

Početnik
Poruka
25
Pritisak mi je redovno visok,vrednosti se krecu od 140\90 i to je retko kad,do 150\110,a otprilike mi je najvise 140\100.Bio sam na pregledu,i radjen mi je eho i ultrazvuk srca,sa konstatacijom lekara da mi je srce u super stanju,tj da nema nikakvih gresaka pri radu.Bavim se sportom vec duzi niz godina,poslednjih 5god konkretno teretanom,gde sam nabacio masu.Radio sam krvnu sliku i sve mi je ok.Sledece sto treba da uradim,je da nosim holter,ali me zanima vase misljenje sta bi moglo da prouzrokuje ovaj pritisak,od kojeg ja ne osecam nikakve posledice,bar ne jos:)
 
koristio sam proteine i kreatin,ali ih nekoristim vec 2meseca,stim sto mi je u krvnoj slici kreatin bio povecan za 2

Из мог искуства је због креатина... Без обзира што си престао да га користиш он остаје и даље у организму као и ефекти истог,временом....Можда већ следећих дана,губићеш воде која је нагомилана због креатина јер нема шта више да је веже па ће се тако и притисак вратити у нормалу.... Имаш притисак ,а осећаш се 0к ...Знам тај осећај
 
i ja se nadam da je zbog toga,jer sam ga do skoro koristio

У'осталом одразило ти се то јер си добио на маси за веома кратко време што је и његова улога јер уз њега срце појача пумпање крви кроз тело и веже воду .Тај вишак воде је штетан ,зато мораш имати период cut-a ,када радиш дефиницију и избацујеш тај вишак воде па опет ради масу с креатином и све у круг...У почетку коришћења си имао веороватно благу вртоглавицу због притиска па си временом постао имун на креатин али не и на његово деловање бтв исти притисак си имао док си га користио у интервалима...Настави, само смањи дозу (два пуна дневно по 5г),није штетан.Беспотребно хистерисање
 
kreatin koristim vec dosta dugo,u intervalima naravno,otprilike 1kg do 1,5kg godisnje,ali sam slucajno izmerio pritisak bas sad,tako da neznam kako je bilo ranije kada sam ga koristio.uglavnom hvala na brzom odgovoru
 
Pa da, imate na raspolaganju mnogo srca na listama za transplantacije....mozda cete i docekati neko, ako ne umrete pre toga. Nastavite da uzimate kreatinin, po mogucstvu u jos vecoj kolicini.

Zdravo srce ili Svarceneger look (i.e. "umri mlad i budi nabildan les!") - izaberite sami.
 
kako moderator ima radikalan stav...stvar je u neupucenosti.uvek sam imao misljenje o tom kreatinu kao ne strasnu stvar,koja ti ubaci malo vode u misice i da snage,ali izgleda da sam mislio pogresno.

Уопште није штетан да не понављам ,ствар је у злоупотреби
Да ти снагу и поставиш да дижеш тежине које твоје тело у суштини не може да издржи ..мишићи су јаки захваљујући креатину и ти издржиш цео тренинг али срце ,зглобови нису

Зато памет у главу и полако,ништа на брзину


бтв варка је ако неко мисли да га билдери користе ...користе га само недељу дана пред такмичења да би добили да контури и обиму мишића али никако кроз тренинг сезону ...рекламирају за паре да навуку младе
 

Back
Top