Otplacivanje kosovskih dugova od strane Srbije

Celicni mis

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Prema nekim podacima Srbija DANAS, kada je Kosovo vec nezavisno i pripreme svoje pasose, SE OBAVEZALA da otplacuje oko 1,5 dolara kosovskog duga!

Kosovo nema odakle da to vraca....

To ogromne pare se sakupljaju preko CENA BENZINA, STRUJE i POREZA u Srbiji.

I otplacivace se jos par decenija...

Sta mislite o tome?

Da li je to NORMALNO? :dash:
 
Treba da se placa na dobrovoljnoj osnovi........patriJote, i domachini, koji smatraju da placanjem kosovskog duga "brane kosovo" da plate kao dobri rodoljubi, i da dobiju diplomu za to, od skupstine kosova.............

A mi , koji smatramo da je to jedna od kostunicinih bolesnickih paranoja, da ne placamo, da dobijemo etiketu izdajnika, i da za te pare odemo na more.......:hahaha:

Kada bi se dobrovoljno i pojedinacno placalo . ni jedan od PatriJota ne bi dao banku zutu za taj dug.......ovako, shatro.......treba da se placa:hahaha:
 
Treba da se placa na dobrovoljnoj osnovi........patriJote, i domachini, koji smatraju da placanjem kosovskog duga "brane kosovo" da plate kao dobri rodoljubi, i da dobiju diplomu za to, od skupstine kosova.............

A mi , koji smatramo da je to jedna od kostunicinih bolesnickih paranoja, da ne placamo, da dobijemo etiketu izdajnika, i da za te pare odemo na more.......:hahaha:

Kada bi se dobrovoljno i pojedinacno placalo . ni jedan od PatriJota ne bi dao banku zutu za taj dug.......ovako, shatro.......treba da se placa:hahaha:

Колико ли ти је мозга требало да смислиш ове баљезгарије? Мислим да си то читаву ноћ и дан смишљао, па си дошао да нам пишеш.
 
Колико ли ти је мозга требало да смислиш ове баљезгарије? Мислим да си то читаву ноћ и дан смишљао, па си дошао да нам пишеш.

meni , za razliku od vas, bolida , ne treba ni par minuta da napisem post......pa i one dugacke po stranicu , do dve.......:rtfm:

Vrh tvoje elokvencije je , dve do tri prosto prosirene , mahom glupe recenice.......nego , sta ti mislis, treba li placati kosovski dug??.......kada si zadnji put uplatio kintu za isti??:hahaha:
 
Tema: "Otplacivanje kosovskih dugova od strane Srbije".

коме да се отплаћује?

незахвалним шиптарима?!!?!?!?

НИКАКО!

све док не одустану од идеје "независног Косова" и допусте повратак Срба на своја огњишта!:ok::whistling:

у супротном добиће нешто друго;):evil:
 
Prema nekim podacima Srbija DANAS, kada je Kosovo vec nezavisno i pripreme svoje pasose, SE OBAVEZALA da otplacuje oko 1,5 dolara kosovskog duga!

Kosovo nema odakle da to vraca....

To ogromne pare se sakupljaju preko CENA BENZINA, STRUJE i POREZA u Srbiji.

I otplacivace se jos par decenija...

Sta mislite o tome?

Da li je to NORMALNO? :dash:

evo, platicu ja, pa nek ide zivot.....
 
Бранко, ово је покушај заташкавања вређања које стално врши ИДИДАДААМИН. Вероватно им је наложено да то и раде. Овај форум је давно давно престао да буде нормалан, где може да се води нормална расправа а да нема вређања. Е сад, када би опомене и казне за вређања биле подједнако расподељене, не би се нико бунио, али ... Није тако.
 

Back
Top