Preokret u Surčinu!

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
PREOKRET U SURČINU!


Vlast u najmlađoj beogradskoj opštini ipak formirao DS, uprkos najavama da će to učiniti radikali

Odbornici surčinskog parlamenta iz redova "Narodnog pokreta dr Vladan Janićijević" juče su formirali skupštinsku većinu sa Demokratskom strankom, uprkos ranije postignutom dogovoru sa radikalima.

Većina koju čine i predstavnici "Pokreta za bogatu opštinu Surčin - Jovan Sretković Jole" izabrala je za predsednika opštine Vojislava Janoševića iz DS-a, kome je ovo drugi uzastopni mandat na čelu najmlađe beogradske opštine. Janošević je dobio podršku 19 od 34 prisutna odbornika, a za zamenika predsednika opštine izabrana je Mirjana Nišanović-Tadić iz "Narodnog pokreta".

Sednica je protekla u uzavreloj atmosferi i uz teške optužbe radikala na račun pet odbornika "Narodnog pokreta".
- S njima smo još pre mesec dana potpisali koalicioni sporazum, ali su se oni predomislili baš na dan održavanja sednice. Kakav li je to težak kantar bio koji vas je naterao da se okrenete na drugu stranu? - prozivali su radikali


Ovce su za šišanje:rotf:
 
ja sam ono za demokratiju ko ima vecinu taj da vlada, to znaci da kad god i gde god DS moze da skupi vecinu i da vlada al na posten nacin ja nemam nista protiv da oni to i rade. To je uostalom i smisao demokratije. al cudim se nekima kao sto je dellboy kako mogu da podrzavaju takve stvari kao sto je podmicivanje odbornika i kupovina mandata :)

mislim ovo sto se radi po srbiji je toliko degutantno jadno i bedno da mislim da se nigde u evropi i ne desava sem kod nas. eto ja pratim stampu i stranu i domacu pa nisam cuo da se u nekoj drugoj drzavi tako kupuju,prodaju odbornici, poslanici , stranke kao kod nas u srbiji.

al ne kaze se za dzabe cega se pametan stidi, time se budala ponosi....
 
ja sam ono za demokratiju ko ima vecinu taj da vlada, to znaci da kad god i gde god DS moze da skupi vecinu i da vlada al na posten nacin ja nemam nista protiv da oni to i rade. To je uostalom i smisao demokratije. al cudim se nekima kao sto je dellboy kako mogu da podrzavaju takve stvari kao sto je podmicivanje odbornika i kupovina mandata :)

mislim ovo sto se radi po srbiji je toliko degutantno jadno i bedno da mislim da se nigde u evropi i ne desava sem kod nas. eto ja pratim stampu i stranu i domacu pa nisam cuo da se u nekoj drugoj drzavi tako kupuju,prodaju odbornici, poslanici , stranke kao kod nas u srbiji.

al ne kaze se za dzabe cega se pametan stidi, time se budala ponosi....

Ovo boldovano si naročito dokazao u prethodnih par godina:lol:

Da tebe nauči dellboy nešto....
odbornici grupe gradjana su pravilno procenili situaciju, a ona je sledeća:
vučić šipu za gradonačelnika - zašto bi oni bili u vlasti sa radikalima kada su zavisni od skupštine grada u kojoj neće vladati radikali.
prosto.
 
Ja ne znam samo kako su radikali ocekivali da Doca bude sa njima, kad se jos 12.maja znalo da ce biti sa ds u vlasti?! Matori je namazan igrac prilicno. A sta je koji moj "cuveni jole" nego radikalcina koja je promenila stranu usled "donacije" Vojice?
 
Ovo boldovano si naročito dokazao u prethodnih par godina:lol:

Da tebe nauči dellboy nešto....
odbornici grupe gradjana su pravilno procenili situaciju, a ona je sledeća:
vučić šipu za gradonačelnika - zašto bi oni bili u vlasti sa radikalima kada su zavisni od skupštine grada u kojoj neće vladati radikali.
prosto.

kakve veze ima vlast u surcinu sa tim ko je gradonacelnik? :)

naravno - nikakve :)

ti odbornici su samo od DS-a dobili dobre pare tj "ponudu koji ne mogu da odbiju" i to je sustina cele price.

DS kupuje parama pokradenim od gradjana ove drzave stranke(SPS JS PUPS), poslanike, odbornike i tako obezbedjuje na kriminalan nacin vecinu tamo gde ju je realno izgubio i gde je nema . Toga bi se realno svaki posten i castan covek trebao stideti, ali takvih u demokratskoj stranci odavno vise nema :)
 
kakve veze ima vlast u surcinu sa tim ko je gradonacelnik? :)

naravno - nikakve :)

:)

naravno da imaju, a ti nemaš pojma jer na pešteru ne postoje gradske iprigradske opštine:mrgreen:

Elem, SO surčin nema ni sredstva ni javno preduzeće koje bi asfaltiralo ulice, nema svoj javni prevoz, nema svoje preduzeće koje se bavi odnošenjem smeća, nemaju sekretarijat za obrazovanje koji vodi računa o školama itd, itd....

To je sve u nadležnosti grada beograda.

Pametnim odbornicima je to dovljno da razumeju šta sve zavisi od gradonačelnika i onih koji imaju većinu u skupštini grada. Tačnije: šta je BOLJE za njihovu opštinu.:bye:
 
naravno da imaju, a ti nemaš pojma jer na pešteru ne postoje gradske iprigradske opštine:mrgreen:

Elem, SO surčin nema ni sredstva ni javno preduzeće koje bi asfaltiralo ulice, nema svoj javni prevoz, nema svoje preduzeće koje se bavi odnošenjem smeća, nemaju sekretarijat za obrazovanje koji vodi računa o školama itd, itd....

To je sve u nadležnosti grada beograda.

Pametnim odbornicima je to dovljno da razumeju šta sve zavisi od gradonačelnika i onih koji imaju većinu u skupštini grada. Tačnije: šta je BOLJE za njihovu opštinu.:bye:

možda jesi u pravu...:roll:

ali, kako je DS došao na vlast (u Srbiji...i gradu Beogrdu)? :roll:
ista priča se ponavlja...:thumbdown::thumbdown:
 
sve te grupe gradjana su na izborima 90% nekada ugledni ljudi u svojim sredinama ostali bez novca koji izadju na izbore i tako pokusaju da taj svoj nekadasni ugled i moral zamene za pare. cast izuzecima al tako je uglavnom...

Netačno.
Dr Vladan Janićijević je jedan od najuglednijih ljudi u surčinu, nekada je bio i predsednik opštine zemun.
Za ovu drugu grupu gradjana nemam baš lepih rečijer su radikalski otpadnici:mrgreen:

Nevezano od toga, ljudi su procenili šta je najbolje za razvoj njihove opštine. To ne želiš da komentarišeš.
 
pa sto su onda potpisivali sporazum sa radikalima? kao nisu znali 12 maja sta je najbolje za njihovu opstinu? :mrgreen:

stvar je jasna. potpisali su sporazum sa radikalima jer su to obecavali svojim biracima, plus su na taj nacin izvrsili pritisak na DS da im daju sto je moguce bolju ponudu da promene stranu :)

i DS im je dao to sto su trazili i oni su promenili stranu....

prosto.... trgovina kao na pijaci....
 
pa sto su onda potpisivali sporazum sa radikalima? kao nisu znali 12 maja sta je najbolje za njihovu opstinu? :mrgreen:

stvar je jasna. potpisali su sporazum sa radikalima jer su to obecavali svojim biracima, plus su na taj nacin izvrsili pritisak na DS da im daju sto je moguce bolju ponudu da promene stranu :)

i DS im je dao to sto su trazili i oni su promenili stranu....

prosto.... trgovina kao na pijaci....
E yebiga, sad TI znaš šta su oni obećavali svojim biračima?! Sigurno imaš nekog ortaka-investitora iz surčina koji ti je to pričao?:mrgreen::lol:

Potpisali su sporazum sa radikalima jer su mislili da će vučić biti gradonačelnik (što je bitno, nadam se da smo to usaglasili). Kada je postalo očigledno da će vučić izduvati napravili su koaliciju sa zes. Nema potrebe da im bilo ko šta nudi, ljudi imaju mozak da procene.

Ti si, od kad te znam ovde, redovno omašio u proceni:lol:
 
E yebiga, sad TI znaš šta su oni obećavali svojim biračima?! Sigurno imaš nekog ortaka-investitora iz surčina koji ti je to pričao?:mrgreen::lol:

Potpisali su sporazum sa radikalima jer su mislili da će vučić biti gradonačelnik (što je bitno, nadam se da smo to usaglasili). Kada je postalo očigledno da će vučić izduvati napravili su koaliciju sa zes. Nema potrebe da im bilo ko šta nudi, ljudi imaju mozak da procene.

Ti si, od kad te znam ovde, redovno omašio u proceni:lol:


'
ko ono bese pisao su radikali u zemunu gotovi itd a vidim tamo i dalje radikali na vlasti :)
 

Back
Top