Covecanstvo pred najvecom krizom u istoriji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Celicni mis

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Prosli su mnogi veliki ratovi, epidemije, prirodne katastrofe ovim jadim i napacenim svetom... Milioni su pomrli...

Ali, to nije nista naspram onoga sto se upravo sada sprema.

Sada se sprema nesto stravicno, nesto sto ce sa lica zemlje bukvalno odneti polovinu covechanstva! MILIJARDE su ovoga puta u pitanju..

Sa dizanjem cene energije i hrane, Gospodari Sveta stavljaju covecanstvo u mat poziciju.

Sledece godine ce biti godine ocaja, revolucija, lokalnih ratova, otimacina, kriminala..

A sve u interesu da se PREZIVI.....

A to ce za vecinu biti neostvarljivi cilj.

Glasnogovornici NSP su izjavili: "Glavni cilj je danas SMANJITI stanovnistvo Zemlje na 1,5 milijardu ljudi sto ona objektivno moze da podnese. Ostali su VISAK."

I prionuli su na posao..

Dizanje cena nafte i hrane samo je POCETAK !
 
коста1703
онда да се мало опаметимо па као неки наши преци узимамо путарину а не као будале "боље рат него пакт"

Pa ne moze tako......Oni nece da MI uzimamo putarinu........Oni hoce da LICNO naplacuju.....
Pitaces ko?
Pa svi.......Amerikanci, muslimani, Rusi.Bas SVI......
Samo su im metodi drugaciji.Amerikanci bi da nas proglase za nacionalnu manjinu,strpaju u rezervate,muslimani da nas sunete, Rusi da naprave guberniju...
Kako god okrenes, naje.bali smo........
 
Ja sam (jos uvek pomalo) musko, pa se moj nick cita kao CHELICHNI MISH.:bye:

sve OK. nego ja sam isao na ono "miss" s tim da sam racunao kao jedno ko dva "s" sta da cepidlacim i tako....

Sledece godine ce biti godine ocaja, revolucija, lokalnih ratova, otimacina, kriminala..

mozda negde u ... ali ovde na balkanu???? ma jok breeee
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top