srebrenica, opet, i mirjana karanovic

nisam to pitao.
pitam koliko je stradalih pre oslobadjanja ili od druge ruke prikazano kao zrtve.
svaka laz omalazava prave zrtve, koliko god da ih je bilo. zbog takvih lazi naravno da vam niko ovde ne veruje.
a ni zbog cirkusa koji se tamo izvodi za potrebe zapadne tv. to sto se tamo radi nikada se nije radilo na ovim prostorima. i zato vam se ovde ne priznaje ni ono sto je mozda bilo. kvarni ste bili i ostali.

ma idem na spavanje. posten narod spava u ovo doba. i ja sam nasao kome cu da pricam.

Рекао сам ти да имам сазнања о овоме задњем, а не и о жртвама од почетка рата. За потребе Запада су све жртве сабране, вјероватно увећане и то је то. Само детаљно (не)истраживање злочина говори само о себи.
Оба свјетска рата у БиХ су оваква, поготово други. Нажалост, то је моје породично искуство, а рођаци су ми завршавали запаљени у сопственој кући, у најближој јами или у Јасеновцу.
 
Рекао сам ти да имам сазнања о овоме задњем, а не и о жртвама од почетка рата. За потребе Запада су све жртве сабране, вјероватно увећане и то је то. Само детаљно (не)истраживање злочина говори само о себи.
Оба свјетска рата у БиХ су оваква, поготово други. Нажалост, то је моје породично искуство, а рођаци су ми завршавали запаљени у сопственој кући, у најближој јами или у Јасеновцу.

to je strasno, koji je to ljudski um....
pa kad si vec spomenuo (pratim sudenje hrv. generalima u Haag-u) i listam malo, kad procitam optuznicu nekoj dvojici brace Lukevic ili sl.Srbi iz Bosne koji su (navodno tuzitelj ima dokaze...svjedoci, snimce, ekshuminacija itd.) u nekom predgradu Visegrada, gdje je stradolo oko 3 tisuce civila, da su zive zapalili 140 zena i djece u dvije kuce...
strasno, nemogu doci k sebi...kakvi su to ljudi, kako je to moguce...mislim rat je rat, ali tako nesto....mislim cula sam, Hrvati su pricali da su cetnici po hercegovini i u dalmatinskoj zagori spaljivali zive ljude u kucama, to isto su tvrdili Srbi za ustase, ali meni je to nekako bilo nezamislivo....ali ovo danas...
 
to je strasno, koji je to ljudski um....
pa kad si vec spomenuo (pratim sudenje hrv. generalima u Haag-u) i listam malo, kad procitam optuznicu nekoj dvojici brace Lukevic ili sl.Srbi iz Bosne koji su (navodno tuzitelj ima dokaze...svjedoci, snimce, ekshuminacija itd.) u nekom predgradu Visegrada, gdje je stradolo oko 3 tisuce civila, da su zive zapalili 140 zena i djece u dvije kuce...
strasno, nemogu doci k sebi...kakvi su to ljudi, kako je to moguce...mislim rat je rat, ali tako nesto....mislim cula sam, Hrvati su pricali da su cetnici po hercegovini i u dalmatinskoj zagori spaljivali zive ljude u kucama, to isto su tvrdili Srbi za ustase, ali meni je to nekako bilo nezamislivo....ali ovo danas...

Браћа Лукић, мислим да се тако презивају. И сва 3 народа су тако радила, а само је на један објешено звоно. И то није ексклузивитет ових простора само што неки имају бољу пропаганду. Погине 57 000 Американаца у Вијетнаму и 2 000 000 локалних, све сами ''борци''. Приче за малу дјецу.
 
Bash je simpatichno posmatrati jednu stranu kako kuka shto se Hrvatima dopushta da laju sve i svashta i drugu stranu koja kuka kako se samo Hrvati banuju... :mrgreen:

Da li si ti video nekog Hrvata na ovom forumu da je opsovao? Suzdrzavaju se mnogo toga da kazu jer su manjina i jer je vecina podivljala. Banuju ih zato sto niko od moderatora ne postuje pravilnik, a onda nebanovane patriJote vrse pritisak da se ti i ti banuju. Jos im je dodeljen i moderator na pdf politika
 
Da li si ti video nekog Hrvata na ovom forumu da je opsovao? Suzdrzavaju se mnogo toga da kazu jer su manjina i jer je vecina podivljala. Banuju ih zato sto niko od moderatora ne postuje pravilnik, a onda nebanovane patriJote vrse pritisak da se ti i ti banuju. Jos im je dodeljen i moderator na pdf politika

niti je nijedan Hrvat, bar ono sto sam pratila, prozivao Srbe genocidnim, genetski zlocinackim i pregrst ostalih "komplimenata" , narodom..a o Albancima da i ne govorim
 
Da li si ti video nekog Hrvata na ovom forumu da je opsovao? Suzdrzavaju se mnogo toga da kazu jer su manjina i jer je vecina podivljala. Banuju ih zato sto niko od moderatora ne postuje pravilnik, a onda nebanovane patriJote vrse pritisak da se ti i ti banuju. Jos im je dodeljen i moderator na pdf politika


Ma daj molim te... Ne budi naivan... Kome bi od patriJota zasmetala psovka, jeb'o je ja...? :mrgreen:

Problem je u onim pisanjima da su Ustashe bile obichni revolucionari... Na Blajburgu su prerusheni Chetnici ubijali Hrvate na nacionalnoj osnovi... U Jasenovcu nisu ubijani ljudi zbog nacionalnosti, a i ako jesu, radi se o jako malom broju... Srbi su izmishljen narod, nastao bugarsko-tursko-vlashko-hrvatsko-crnogorskim mixanjem... Trebalo je sprovesti "Oluju" i u RS, i slichno...

Ima svega i svachega...

Uglavnom, to patriJotama, a i nekim drugima smeta...


Mene, naravno, poshteno zabole kurchina... :mrgreen:
 
Ovoga sto mozak dao u naturi niko ne kaznjava? E smradljivog li foruma. Bitno je da se neki moderatori izivljavaju za gluposti najobicnie, a niko mudda nema da nesto ozbiljnije uradi, cast izuzecima.

to sa mozgom mi je nekako sumnjivo.... a promenice on recenicu, samo sto mu treba par meseci da je sastavi.... nije on genije da to radi svakim dan ili nedelje....
 
Nije, naravno. Svaka vam cast na strpljenju i razumu. Ne kontam koji je razlog banovanja. Provokacija mozda?

vjerojatno...
cro to i cini povremeno..( i to cini prilicno argumentirano i bez da pljuje...a sad koliko su ti argumenti vjerodostojni, to je ddruga prica)..samo kako udovoljiti patrijotama; cim nesto kazes sto im ne odgovara, odmah te proglase ludim, pederom isl. nebuloze...to se ide od majke, preko sestre i dalje...
 
vjerojatno...
cro to i cini povremeno..( i to cini prilicno argumentirano i bez da pljuje...a sad koliko su ti argumenti vjerodostojni, to je ddruga prica)..samo kako udovoljiti patrijotama; cim nesto kazes sto im ne odgovara, odmah te proglase ludim, pederom isl. nebuloze...to se ide od majke, preko sestre i dalje...

Pa naravno da je dozvoljena provokacija. To i ja ponekada radim. To im je samo izgovor za banovanje. A verovatno misle da je nemoguce da neko tako misli pa mora da provocira.

A sto se patriJota tice to je tacno. Prosto neverovatno koliko niti jedan ne moze da podnese drugacije misljenje. Ustvari, sreo sam jednog, mada je taj bio DSS-ovac, ne kradikal. Dobro, vratim ja istom merom, sto je pogresno, naravno
 
Ma daj molim te... Ne budi naivan... Kome bi od patriJota zasmetala psovka, jeb'o je ja...? :mrgreen:

Problem je u onim pisanjima da su Ustashe bile obichni revolucionari... Na Blajburgu su prerusheni Chetnici ubijali Hrvate na nacionalnoj osnovi... U Jasenovcu nisu ubijani ljudi zbog nacionalnosti, a i ako jesu, radi se o jako malom broju... Srbi su izmishljen narod, nastao bugarsko-tursko-vlashko-hrvatsko-crnogorskim mixanjem... Trebalo je sprovesti "Oluju" i u RS, i slichno...

Ima svega i svachega...

Uglavnom, to patriJotama, a i nekim drugima smeta...


Mene, naravno, poshteno zabole kurchina... :mrgreen:


oni su u biti isti...mislim patrijoti i jedni i drugi...
ili mislis da je OK...pokatoliceni Srbi, genetski zlocinacki narod, svi hrvati su ustase....konjusari, da dalje ne nabrajam...
 
Ma hrvati na ovom forumu su cvetje ljudske vrste
Preko ujna slavoinije koja zna herojsku istoriju hrvatskog oslobodjenja 1918. i u kosovskoj bitci kad su spashavali Srbe pa do divnih slatkih malih hrchki-ZDS-a i croatian force-a i Krytena.
Jadni hrvati..uvek shikanirani i zlostavljani:(
Prosto da se zapistash zashto ovde stalno dolaze ko muve na go.vna ako im je toliko loshe?
 
Ma hrvati na ovom forumu su cvetje ljudske vrste
Preko ujna slavoinije koja zna herojsku istoriju hrvatskog oslobodjenja 1918. i u kosovskoj bitci kad su spashavali Srbe pa do divnih slatkih malih hrchki-ZDS-a i croatian force-a i Krytena.
Jadni hrvati..uvek shikanirani i zlostavljani:(
Prosto da se zapistash zashto ovde stalno dolaze ko muve na go.vna ako im je toliko loshe?

ako bih rekao da zbog tebe i takvih kao ti kakav ces mi odgovor dati:whistling:
 
oni su u biti isti...mislim patrijoti i jedni i drugi...
ili mislis da je OK...pokatoliceni Srbi, genetski zlocinacki narod, svi hrvati su ustase....konjusari, da dalje ne nabrajam...


Zashto ne bi bilo OK? Ovo je forum... Niko ti se to ne dernja na uvo, pa da si primorana da ga slushash... Ako ti se ne dopadne neki post ili tema, jednostavno zaobidji...

Ja tako stalno radim...

Valjda si dovoljno inteligentna da ne morash na svaku glupost da se pecash...

Isti mi ***** da li cu u nekom postu prochitati da sam pokatolicheni Srbin ili popravoslavljeni Hrvat...

Jes, **** mi se mnogo za sve gluposti koje budale piskaraju...
 

Back
Top