fizicki izgled kao faktor afirmacije

iskompleksiranost je subjektivno svojstvo...

Bitno je da volish sebe kakav god da si. Lepota je mozda samo samopouzdavajuci faktor ali ne i faktor vrednosti.

Ako sam lep, zgodan i imam puno samopouzdanja to ne znachi da cu provesti ovaj zivot lepo i da cu biti srecan, a na posletku svega meni je to najbitnija stavka.

A kao odgovor na pitanje recicu da sam delimicno zadovoljan sobom. Volim neke stvari, neke stvari ne volim u svom izgledu. Sto mogu prirodno da popravim mogu (recimo imam jedno 8 kg vishe trenutno i hocu da ih se otarasim). A i ako ne popravim bash me briga :). (zanemarite paradox u rechi popravim :))
 
Ja sam primetio jednu stvar u vezi zena a to je da kad bash odlichno shto se kilaze izgledaju...znachi obline sve na svom mestu..tada uvek misle da su debele...i zele da budu nekako koshchato mrshave shto smatraju normalnim a po meni je minus jer su tada manje privlachne.
Ili sam to samo ja jer kako reche jedna umashica "volim debele zene"....
Mada meni ne deluju debelo nego bash zdravo vitko u odnosu na mmrshavo-koshchato...:think:
Volim ovaj smajli....:think::think::think:
Nekako je debilan ali ironichan istovremeno.


Eh... Zhenski mozak... Zashto zhene kad imaju ravnu kosu zhele talasastu, a kad imaju talasastu, zhele ravnu? :mrgreen:
 

Back
Top