pomoc, pomoc, pomoc

gost 123295

Ističe se
Poruka
2.476
Pomoc ?!
Da li je stvarno doslo do toga da je trazimo na forumu ?
Pitam se sta se to desilo sa drustvom danas ? Zasto nema najboljih drugarica i najortaka koje mozemo da zamolimo za pomoc ? Zasto nas je sramota od njih, pa trazimo savete od nepoznatih ljudi koje pritom ne mozemo da vidimo?
Da li zato sto si i ti za njih anonimus, pa ti je lakse, neka te i isprozivaju, bar ne znaju ko si ?
Ili tinejdzeri nemaju poverenja u svoje bliznje ?
Kako se ljubi, sta da uradim s tim i tim deckom, kako da smuvam devojku, problemi sa profesorima.... To nisu pitanja koja se postvljaju neznancima...
Nemam nista protiv ovakvih tema, sta znam, mozda bih i ja postavila neku takvu... Ko zna?
Ali, ipak, zasto?
 
Ali, ipak, zasto?
Nedostatak mozga.
Ali stvarno.
dry.gif
 
Ne znam zashto, ja nisam nikad pitala za savete tog tipa, ali kad mi je bila potrebna pomoc oko mp4 playera dobila sam razne komentare, neki su pomogli, neki ne, sve u svemu trazimo to da bismo chuli i mishljenje drugih, mada ovde ima jako nezrelih osoba koji opet otvaraju jako glupe teme, koje uveliko preplavljuju ovaj pdf......
 
Ja mislim da ovaj pdf treba redukovatii što se tiče ''problemskih'' tema.Probleme staviti u jednu temu,a ostale teme koje imaju veze sa radosnim vestima i dalje postojati nezavisno...Pa ne treba vama u tim godinama život biti pun problema,valjda je to doba najlepše i najbezbrižnije.
 
Osnovni problem je u ne zrelosti ljudi,nisu spremni i nisu sigurni u sebe da donesu odluku pa ovde pitaju jer ih niko ne zna i osecaju se "bezbednim" od zajebavanja okoline i ovde se ne STIDE da kazu svoje probleme!! Ja nikad ne trazim savet drugih,niti ikakvu pomoc samo se treba uzdati u sebe i treba biti odgovoran ako nesto zajebem isprastacu,ako nesto dobro uradim znacu da sam sam to uradio bez icije pomoci i bicu srecan.....Ovde ljudi nisu odgovorni i zreli!! ZRELOST---> ODGOVORNOST!!
 
potpisujem. ponekad pitam ime nekog filma ili izvodjaca pesme ali sam protiv iznosenja licnih problema na forumu. ne znam,verovatno se boje zajebavanja drugova pa zato ovde pitaju svasta

MA to oko filma,muzike,kompa se ne racuna to nema veze sa ovim,ovde ljudi traze resavanje licnih problema u porodici,sa simpatijom...... Nikad i nikog ni drugove,ni roditelje nista ne pitam zajebi to ili si sposoban da gledas sebe ili nisi!!
 
Zar ne vidite kako se ljudi ponasaju na ulici..u prevozu..slusalice na usima..nonstop caprkanje po mobu..slanje poruka..kao da nisu na ovoj planeti..odsutni..kako od njih ocekivati rec uopste..mislite da ce se to promeniti..malo sutra..ljudi ce se u buducnosti samo on line upoznavati..priliv informacija da poludis..a sta nam je od njih stvarno neophodno!
 
Ja imam jednog prijatelja kom mogu swe da kazem,znam je citaw ziwot,oduwek smo imale slicne probleme,pa mi nije frka...Ali do sad nisam upoznala drugu osobu s kojom bih mogla da podelim apsolutno swe.To zawisi i od osobe,koliko je ko otworena osoba.Na moju weliku zalost ja sam strasno zatworena i mnooogo bi mi bilo lakse da preko foruma,nepoznatim ljudima postawim skakljiwo pitanje,nego nekoj drugarici(koja mi nije preterano dobra),pa da bude zgranuta...Ja se samo nadamm da je swe to normalno:D
 
U sustini..Net je jedno globalno selo puno tracara,malo ko ce ti nesto pametno reci!

Ali..Net se trazi kao uteha od blama,stida i cega vec(kompleksa?).. :/

A i ja nesto nemam sa kime da razgovaram,ceo zivot sam idem..Nekako mi glupo da davim nekog problemima!:D

..a i mnogo mrzim kad neko krene da mi prica tuznu zivotnu pricu posle bukvalno 10 minuta.

Mogu da slusam onoga(onu) do koje mi je stalo!
 
Pomoc ?!
Da li zato sto si i ti za njih anonimus, pa ti je lakse, neka te i isprozivaju, bar ne znaju ko si ?

Mislim da je upravo ovo.

Ljudi se verovatno boje da svoje probleme kazu nekom iz okoline,bojeci se da ce biti ismevani,a njihov problem ce se prosiriti i to vie nece biti nesto licno,vec stvar cele okoline.

Na forumu je drugacije.Uvrede i ismevanja osoba koje ne poznajes ne bole toliko.
 
Pomoc ?!
Da li je stvarno doslo do toga da je trazimo na forumu ?
Pitam se sta se to desilo sa drustvom danas ? Zasto nema najboljih drugarica i najortaka koje mozemo da zamolimo za pomoc ? Zasto nas je sramota od njih, pa trazimo savete od nepoznatih ljudi koje pritom ne mozemo da vidimo?
Da li zato sto si i ti za njih anonimus, pa ti je lakse, neka te i isprozivaju, bar ne znaju ko si ?
Ili tinejdzeri nemaju poverenja u svoje bliznje ?
Kako se ljubi, sta da uradim s tim i tim deckom, kako da smuvam devojku, problemi sa profesorima.... To nisu pitanja koja se postvljaju neznancima...
Nemam nista protiv ovakvih tema, sta znam, mozda bih i ja postavila neku takvu... Ko zna?
Ali, ipak, zasto?

Pa dobro ajde sada da izbrishemo podforum "Tinejdzheri"... :roll:

Nego,istina,ovih dana ni sebi ne mozhesh verovati,a kamoli drugima.
 
Pomoc ?!
Da li je stvarno doslo do toga da je trazimo na forumu ?
Pitam se sta se to desilo sa drustvom danas ? Zasto nema najboljih drugarica i najortaka koje mozemo da zamolimo za pomoc ? Zasto nas je sramota od njih, pa trazimo savete od nepoznatih ljudi koje pritom ne mozemo da vidimo?
Da li zato sto si i ti za njih anonimus, pa ti je lakse, neka te i isprozivaju, bar ne znaju ko si ?
Ili tinejdzeri nemaju poverenja u svoje bliznje ?
Kako se ljubi, sta da uradim s tim i tim deckom, kako da smuvam devojku, problemi sa profesorima.... To nisu pitanja koja se postvljaju neznancima...
Nemam nista protiv ovakvih tema, sta znam, mozda bih i ja postavila neku takvu... Ko zna?
Ali, ipak, zasto?

Služimo narodu.
 

Back
Top