sveće

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
gledam nešto po amerikanskim filmovima, a bogme i po mnogim temama ovde
se provlači ideja o romantičnoj večeri uz sveće i neko vino i to..

e, meni je to potpuno sumanuto. volim da idem u kafanu i više od svega volim da jedem,
ali u društvu ljudi sa kojima sam sasvim opuštena ili koji mi nisu značajni u tako nekom.. ljis smislu..

ne mogu da zamislim svoj prvi sastanak sa nekim kao obrok.
prvo, ne bih mogla da se skoncentrišem ni na njega, ni na klopu i gde je tu uživanje?
drugo, valjda bi čovek trebao da je uzbuđen i pod tremom, barem maleckom, kad počinje da viđa nekog novog.. kako onda možeš uopšte da razmišljaš o hrani?
treće, šta posle da radite tako siti i napijeni?

ima tu još nešto, al ne mogu da se setim, apdejtovaću već..
i tako.. jel ima onih koji se osećaju kao ja po tom pitanju?
a onima koji se ne osećaju kao ja i posvećujem ovu temu... neka mi neko objasni u čemu je fora.
 
Mrzim sveche, od onog treperenja me zaboli glava, a posledice su onda jasne...a i kad se ozzderesh mozzesh samo da se izbrmbachish i spavash...
A i nepraktichno je jer onda kad ti on ispricha duhovitu prichu da te fascinira ne smesh da se nasmejesh jer se pitash dal ti se parche zelene salate zalepilo za zub....
o karminu koji curi da i ne pricham...
josh ako je on naruchio shkembiche pa ti vidi shta chesh posle...
 
u istoj sam dilemi i ja uvijek bila :think:
...kakva klopa, kakve svjećice...
to nekad kasnije, kad se opustiš i navikneš na nečiju blizinu...

mada, Amerima je "dating" kao odlazak na posao valjda, nešto svakodnevno, uobičajeno,
danas sa mnom, sutra s tobom, u subotu sa Amandom, u nedelju sa Mery...
živ se čovjek na sve navikne...:lol:
a i bilo bi bzvz da zbog dejta gladuje...
 
Mrzim sveche, od onog treperenja me zaboli glava, a posledice su onda jasne...a i kad se ozzderesh mozzesh samo da se izbrmbachish i spavash...
A i nepraktichno je jer onda kad ti on ispricha duhovitu prichu da te fascinira ne smesh da se nasmejesh jer se pitash dal ti se parche zelene salate zalepilo za zub....
o karminu koji curi da i ne pricham...
josh ako je on naruchio shkembiche pa ti vidi shta chesh posle...

a sta ako je narucio suljpa ?:D
 
gledam nešto po amerikanskim filmovima, a bogme i po mnogim temama ovde
se provlači ideja o romantičnoj večeri uz sveće i neko vino i to..

e, meni je to potpuno sumanuto. volim da idem u kafanu i više od svega volim da jedem,
ali u društvu ljudi sa kojima sam sasvim opuštena ili koji mi nisu značajni u tako nekom.. ljis smislu..

ne mogu da zamislim svoj prvi sastanak sa nekim kao obrok.
prvo, ne bih mogla da se skoncentrišem ni na njega, ni na klopu i gde je tu uživanje?
drugo, valjda bi čovek trebao da je uzbuđen i pod tremom, barem maleckom, kad počinje da viđa nekog novog.. kako onda možeš uopšte da razmišljaš o hrani?
treće, šta posle da radite tako siti i napijeni?

ima tu još nešto, al ne mogu da se setim, apdejtovaću već..
i tako.. jel ima onih koji se osećaju kao ja po tom pitanju?
a onima koji se ne osećaju kao ja i posvećujem ovu temu... neka mi neko objasni u čemu je fora.

kako jedes tako j'e'b'e's !!!!!

ako je alav znaci 3-5min (mozda)
ako uziva u jelu i gustira mozes li zamisliti kako ce da gustira tvoje telo i tebe?


mada uvek ima izuzetaka koji potvrde pravilo :D
 
kako jedes tako j'e'b'e's !!!!!

ako je alav znaci 3-5min (mozda)
ako uziva u jelu i gustira mozes li zamisliti kako ce da gustira tvoje telo i tebe?


mada uvek ima izuzetaka koji potvrde pravilo :D

A mozzda u prvom sluchaju zzuri da bi shto pre pocheo
a u drugom sluchaju odugovlachi shto duzze pre nego shto mora da pochne da radi...:think:
 
da brzina kojom zguta hranu ima veze sa brzinom kojom će da.. ovaj.. pao mi na pamet ružan izraz i sad ne mogu da ga zamenim drugim =(

elem, možda sporo jede jer nema kutnjake..
 
joj, a zamisli da ti line vino kroz nos =)
meni se to jednom desilo.. mada iskrena da budem nije na dejtu, niti sa bojfrendom,
a i nije bilo vino nego koca, al princip je isti.

:rotf: e to me podseti sad na onu pesmu Napalm Death-a kada pevach zapravo povracha a onda chujesh jedan glas koji komentarishe da mu je povrachka izashla i na nos..kikiki...


ili ti od crnog vina pocrne zubi i usta, joj nema nishta ruzznije od toga...
 
da brzina kojom zguta hranu ima veze sa brzinom kojom će da.. ovaj.. pao mi na pamet ružan izraz i sad ne mogu da ga zamenim drugim =(

elem, možda sporo jede jer nema kutnjake..

pa da ne sitnicarimo ako jede ko svinja tako ce se ponasati u krevetu ako jede sa puno uzivanja...... ti ces mu biti "dezert"....

prihvatam kritiku nisam se lepo izrazio izbacujem minute ubacujem nacin i delovanje partnera pre iposle jela :mrgreen:

p.s. ako prdne za vreme rucka nije pokvario stomak samo je nekulturan :hahaha:
 
bila ja tako jednom zaljubljena u jednog dečka...
i vidim ga jednom kako jede voćnu salatu....ijaooo :rumenko:
samo sam pomislila kako bi bilo dobro da sam voćka...
al' neka što ide u voćnu salatu :)

p.s. i toga se sjetim svaki put kad vidim voćnu salatu! :dash:
 
Ja sam na moru imao tu romanticnu veceru i mogu vam reci da je bilo super (valjda zavisi sta ko voli :D). Elem, malo morskih plodova (dakle nije se prezderavalo), malo bijelog vina, 2 svijece...
 
Barem tema nije o "pevajućim" znate-već-šta.

Enivejz, stvar je u navici. Npr, ja koji ekstremno retko idem u kafane i restorane smatram da je sasvim Ok da prvi sastanak bude večera na nekom romantičnom mestu.

Mada ja sam oldtajmer i potrošač "amerikanskih" proizvoda i takooo... šta ja znam.
 

Back
Top